0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Prema sundari diye bı kadın var yabancı çok tatlı binkadin. YouTube da videoları var. Mutlaka 10 dk bizi ayırıp izlemelisiniz. Çocuğunuz şuanda bebek değilse bile bir sonraki için çok iyi. 

2 Cevaplar

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Evet cnm izledim dogdugundan beri bebegine bez kullanmamis.Cok sabir gerektiren bir is ben 1 bucuk 2 yasinda ogretmeye basliyacam insallah.
(516 puan) tarafından
Ben takip ediyorim onu,yeni video da atti,cok faydali icerikleri var,oglumu dort aylikten beri tuvalete tutuyorum, gercekten bi iletisim yani,cok farkli bi bag oluyor tuvalete tutmak,çişini tuvalete yaptigini gormek,ve gercekten cok rahatliyor çocuk, cunku bebekler aslında altina yapmama ic gudusuyle doğuyormuş, biz zorla beze alistirip sonra da bezi biraktirmaya ugrasiyoruz,bn suanda evrensel saatlerde tuvalate tutuyorum tamamen bezi bırakmadım ama yazın bezi birakmayi planliyorum,bezsiz daha temiz,daha huzulu oluyor bebisler,biz regl olduğumuzda pedlerden ne kadar rabatsiz oluyoruz hele ki yazsa,onlar iki hatta uc yil  boyunca altlarinda bezlerle rahatsız oluyordur mutlaka,bu konu hakkinda gizem erbier inde videolari var mutlaka izle,aklina daha iyi yatacaktir,o daha da açıklayıcı yapmış videoyu,tavsiye ederim
(516 puan) tarafından
Mislimisli003 Post sahibine yazacaktım yorumu senin cevabinin altina yazmisim kusura bakma canim
-Reklam-
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Bebeğini bezlemeyen kadın mı 

İzledim ya çok komik geldi bana hiç hazır bezle tanışmamış üzüldüm onun adına :D
(1,100 puan) tarafından
Kız çok değişik geldi yani bebek uyurken bile kakasını yapıyor onu her an gözetleyip tuvalete götürmek imkansız gibi geliyor bana yani onu izlerken dedim ki hazır bezin rahatlığının tadına bakmamış baksa böyle şeylerle uğraşmazdı :)
(1,100 puan) tarafından
Ahaha işte bende kendimde o cesareti göremedim yani bide tek çocuk değil 2 çocuk iş güç yemek o yorgunlukla bide onla uğraşamam kadın bence ikinci bebeğinde hazır bez kullanır :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 231 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde ile ile (553 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 792 göst.
0 oy
12 cevap 354 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde ipek4161 (1,540 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu