0 oy
369 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,787 puan) tarafından

Kızlar 1 hafta önce plasentayla ilgili yazmıştım aşağıda ne onerirsiniz neler yapayım diye 1 2 aydır böyleydi ama bugün doktora gittim çok şükür doktor yukarı çıkmış dedi dünyalar benim oldu çok mutluyum yaa darısı Sifa bekleyen tüm hastalara :angel::angel::angel: öptümmmm:kissing::D

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benmde asagidydi 14.haftalarda 26.haftada doktura gittgmde cikmisti aynen seninki gbi 
(1,787 puan) tarafından
Nasıl mutlu oluyor insan duyunca ya beni başka doktor çok korkutmustu bide duyunca ağlamaya başladık annemle :))
tarafından
Bn o kadar uzulmedm cnku dokturm olumlu konustu yukari cikar merak etme dedi skınti olmaz demsti biraz endiselendm ama cok sukur doktorun dedgi gbide cikti
-Reklam-
0 oy
tarafından
çok sevindim iyi manşallah canım benim kaç haftalık oldun
(1,787 puan) tarafından
19 haftalık olduk canm
0 oy
(2,083 puan) tarafından
Ne güzel sevindim cnm rabbim zorlastirmasin
(1,787 puan) tarafından
Allah razı olsun canimm :)
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Ne mutlu sana darisida tez vakitte bna inşallah::(
(1,633 puan) tarafından
Evet 27 haftaki olduk doktor Dha birsey demedi bile
(1,787 puan) tarafından
32 haftaya kadar tam yerleşiyor daha önünde birkaç hafta var bol bol dinlenip belini yüksek tutup uzanman lazım ben öyle yaptım onun faydası olduğunu düşünüyorum ya
(1,633 puan) tarafından
2 aydır yatıyorum yemek bıle ypmiyorum dışarı çıkmiyorum ciksam da eşim arabayla gelip alıyor gitcegimiz yere gidip geliyoruz arada ufak etkinlikler yapsakda bn hep oturan kişi oluyorum Rabbim Hakkımızda Hayırlısıni nasip etsin
(1,787 puan) tarafından
Amin insallah canim . Zaten asagida olmasida oyle cok korktucu bisey değilmis benim gittigim 2. Doktor cok kotu konuşmuştu  ama kendi doktorum gayet güzel bi şekilde beni telaslandirmadan anlatmıştı korkulacak bişey yok diye
(1,633 puan) tarafından
Evet sadece is ypma kndini yorma ilişki yasak bu kadar bunun dışında kanama yoksa sorun yok
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Âmin inşallah canım gözün aydın 
(1,787 puan) tarafından
Allah razı olsun canimm :))
0 oy
(129 puan) tarafından
Gözün aydın cnm tüm şifa bekleyenlere şifa versin Rabbim 
(1,787 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

+3 oy
20 cevap 568 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,610 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 387 göst.
22 Nisan 2019 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 447 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sudem'sin❤Kuzey'imm (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...