0 oy
539 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

Kizlar  yoruldum artik tek benim esimmi yoksa  herkesinki mi  boyke ilgisiz  anlayamiyorum .bugun kontrolum vardi  erken dogum  supesi var dedi  doktor suyum  fazla ve bebek haftasindan ilerde  suan  istanbulda oturuyoruz esim de  samsuna memlekete  gidicekti  diorum gitme  doktir boyle dedi  hic umursamiyor beni  sancilanirsan gidersin hastaneye  demezmi bide 2 tane  daha  kucuk  cocugum  var  ikinci dogumumdada hastayim due  beni hastanede birakmis eve  gelmis  kaynimi  birakmis  yanima   bisey olursa die bendemi sorun  yoksa  esimdemi anlayamiyorum nerde hata yaoiyorum  insan hic  cocugunu  annnesini dusunmezmi  artik hayattan  yoruldum resmen 

10 Cevaplar

+1 oy
(432 puan) tarafından

Nasıl bi ilgisizliktir arkadaş ya  sanki başkasının çocuğu.sen iyi buna üçüncü çocuğu yapmışsın bacım

-Reklam-
+1 oy
(148 puan) tarafından
hep mi böyleydi eşiniz eğer öyle idiyse böyle adamla 3.çocuğu yapmak hatalarınızdan biri kusura bakmayın 
+1 oy
tarafından

Neden hata sizde olsun? Yapı meselesi. Sorumluluk ilgi alaka insanın içinden gelecek maalesef, yetişme tarzı aile vs çok etkili. Bize düşen nişan sürecinde tanıma sürecinde iyi ölçmek tartmak bizim için önemli eksiklikleri görmezden gelmemek. Bence kadınların tek hatası bu olabilir. Şu sebepten nişan mı atılır, bu sebepten nişan mı atılır diye diye aslında kendimizden çok fazla ödün vererek başlamış oluyoruz zaten o evliliğe. Ben eşimle görücü usulü evlendim. Tanıştığımızın 3.görüşmesinde bi yerde yemek yedik arkasından çay istedik. Ben açık çay istediğimi söyledim ama ikimize de koyu çay geldi. Eşim içmediğimi fark edince anladı ve garsonu çağırdı tekrar çayı değiştirtti. Dedim ki bu adam benim isteklerime kayıtsız kalmaz. Sonra bigün aradı ablasını alışverişe çıkarmış. 5 6 saat sonra tekrar aradı ablam hala kıyafet bakıyor kusura bakma hiç konuşamadık diye. Tekrar dedim ki ablasını alışverişe çıkaran, 5 6 saat gezdiren, arabayla götüreyim yorulmasın diye düşünen adam bana kim bilir nasıl iyi olur. Anlatabiliyor muyum. Hala öyledir en yakın arkadaşım canımdır benim eşim. Benimkiler olumlu örnek. Gözünü kapatmamalı bir kadın evleneceği eşi seçerken. İyi çıkarımları da kötü çıkarımları da zamanında yapıp doğru karara yaklaşmalı. Şu saatten sonra eşiniz değişir mi, sanmıyorum ama inşallah. Bence sorumluluk ennn gerekli şey 

(7 puan) tarafından
Keske  taaa.basindayken  vaz gecseydim.diorum  aglayip.sizliyorum  kadin lar hepbzayif oluo.galiba kac defa tartistis..bidaha affetmem..diorum.ama en sonunda  cocukalr var unutmam gerek.die effediorum lakin deisen bisey olmuo  hic yorulan yipranan ben oluyorum   be yapacagimi  sasirmis durumdayim
tarafından
Siz zaten şu saatten sonra 2 çocukla beraber 3.ye hamile iken ilgisizlik yüzünden muhtemelen ki yuvanızı bozacak cesareti gösteremeyeceksiniz buna kimse bişey diyemez. Ama belki en baştan tanımak, 3 çocuğa götürememek hayatınızı kolaylaştırırdı. Ne denir bilemiyorum Allah yardımcınız olsun
0 oy
(4 puan) tarafından

Allah yardımcıniz olsun benimde eşim ilgisiz Evet ama bu kadar değil bende çoğu zaman bırakıp gitsem mi dedim ama olmuyor insan yapamıyor  çocuğum var diyor iste

(7 puan) tarafından
Evet  cocuklari. Dusunuyorum hep  baska dusunecek biseyim.kalmadi  su dunyada  rabbimin  sinavi bu bana diorum
(4 puan) tarafından
Öyle düşünmek lazım yoksa hiç birşey yoluna girmez
0 oy
(446 puan) tarafından

Hata sende ablacim. 3. Çocuğu yapmışsın.

Bundan sonra düzelir mi allah bilir ;( 

0 oy
(54 puan) tarafından

Seninki ilgisiz degil merhametsiz seni koydum bi kenara cocugunuda dusunmuyo sorumsuz Allah buyuk bi dersi hakediyo ama düzelirmi bilmem hatasını anlamasi icin bi merak ettircen bunu deliye donecek ondan sonra hadi bakalım napiyo

(7 puan) tarafından
Ic cocugu yapmissin diorsunuz ya.hep .bir ve ikiyi istiyerek.yaptim..ama.ucuncuyu  bende anlamadim.korunurkwn  hamile kaldim ve  kucuk.bir yasinda  bazen.insan elinde olmuyor.bazi seyler
(7 puan) tarafından
Bazen. Keskelerde.ise  yaramiyor  sedece mativasyon amacli  derdimi  sizinle  paylasmak.isdedim.kimseye.de.bisey .diemiyorum artik
(54 puan) tarafından
Ben bisey demedim canım Allah verdi bi kere oldu bunu kimse yargilayamaz gelecege bakmak lazim
0 oy
(5,938 puan) tarafından

Bilgisiz ilgisiz vicdansiz hepsi varmış eşinde. Insan hamile eşine bu şekil davranirmi

0 oy
tarafından

Benim ki çok ilgili yaaa bebek gibi ilgileniyor usg sonucunu bile sakliyo

0 oy
(26 puan) tarafından
Canım valla derler ya balık baştan kokar. Aslında onlara kötü olacaksın köpek edeceksin peşinde insan gibi davrandikca bı taraflari kalkiyor
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Hiçte sorun sende değil. Asla ama asla zayıf görünme ve ona karşı da zayıf olma. Bana eşim bugün bitti dese güle güle derim peşinden koşacak değilim.  Annem beni elin oğlunun kölesi olayım diye doğurmadı. Bırakın erkeklerde olsun kaybetme korkusu. Bak o zaman nasıl etrafimizda dört dönüyorlar..

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 447 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Asilomm (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
7 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeeee66 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Buse255 (29 puan) tarafından soruldu

374,718 soru

11,208,633 cevap

34,515 kullanıcı

...