0 oy
1,283 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Merhaba kızlar eşimle iyi anlaşıyorduq bu gün nedense bana soğuk davrandı ne oldu diye sordum. Sanane dedi. Dedimki burda kavga etmeyelim kendi evimizde değiliz dedim Bağırdı sonra dedim sus bebek uyuyor bebeğinede sanada diyib tokat atdı Kes sesini dedi Gözüm şişdi mutfağa gittim annem dedi gözüne noldu dedim kapıya çarpdım Eşim şimdi gelib özür diliyor aff et birden oldu diye

Ama onu aff etmek istemiyorum kimseye anlatamadığım içinde sizlere anlatdım ne yapayım bilmiyorum

30 Cevaplar

+5 oy
(1,808 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sende kafasini kır birden oldu dersin 
(95 puan) tarafından
Haklısın ya aşağıda abimle oturuyor gidiyim bende bir vurayım ona
(1,808 puan) tarafından
Şiddetin  her türlüsünün affı olmamali Aslinda
Abin duysa asıl siddeti görür  de
tarafından
Karl ilhinc bisey  hissetim  de neyse
(1,446 puan) tarafından
+++++++++++++++
-Reklam-
+1 oy
(1,343 puan) tarafından
Ya deli misin zaten ailenin evindeymişsiniz ortalığı biraz yaksaydın ya ne cesaret bide ailenin evinde bunu yapıyor kendi evinizde neler yapar kendi ailenin evinde buna nasıl susarsın bide üstünü kapatıyorsun bu son mu olacak sanıyorsun
(95 puan) tarafından
Haklısın ama işi büyütmek istemiyorum
(1,343 puan) tarafından
Ama daha kötüsü olur ileride ortalığı biraz yakıp bence gözünü korkutsaydin kovsaydın o.evden onu görürdü bir daha yapamazdı
(210 puan) tarafından
Feride&21 daha ne kadar buyuyebilir ki is, madem buyutmek istemiyosun sikayet etme o zaman burda, kabul etmissin zaten.
0 oy
(921 puan) tarafından
Ne salakca bisey hic birsey yokken vur sonra gel ozur dile 
0 oy
tarafından
Valla bi vuran bir daha vurur bir daha vurur bir daha vurur bir daha bir daha sonu yok
(95 puan) tarafından
Doğru söyledin babamlara dedim bende ona vurdum bana hakaret etti babamla abimde sağolsun ağzının payını verdi boşanacam ama kızım 10günlük
tarafından
Ben daha kötü bir koca olupta iyi bir baba olanı görmedim benim annem babamda boşandı babamsız çok mutlu oldum iyiko boşandılar oyle adamdan kizina rol model olmaz.
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Affetme tabi o zaman her sinirde ağzını burnunu kırar bi anlık oldu der eli kırılsın pislik 
(95 puan) tarafından
Affetmek istemiyorum ama gerçekten aramız çok iyidi bu defa neden böyle oldu anlamadım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bugün şiddeti affedersen yarın haberlerde izleriz seni cnm geçmiş olsun 
(95 puan) tarafından
Haklısın o yüzden babamlara söyledim bende vurdum bana hakaret etti babamlarda ağzının payını verdi boşanacam
(742 puan) tarafından
Canım ilk başta susana kadar tepkini gosterseydin keşke biraz geçmiş söylemişsin şimdi boşanacam diyosun
(95 puan) tarafından
Canım ama ben ona katlanamam biraz geç oldu biliyorum ama
(742 puan) tarafından
Canım ilk oldu iyiydik dedin ya şiddetin hiç bir geçerliliği olmaz tamam ama keşke ilk başta verseydin tepkini hemen boşanma kararı almak bilmiyorum önce bi gözünü korkutsaydın bi daha yaparsan boşarım deseydin öyle karar alsaydın
0 oy
tarafından
Sende bir tane vursaydin neden susuyorsun ki bir tane vurduysa gerisi gelir sakin susma ezdirme kendini. 
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Tüh ya geçmiş olsun canım bi kere yapan bi daha yapar neymiş derdi o kadar sanane diyip vuracak kadar
0 oy
tarafından
Çok üzülerek söylüyorum kardeşim ama vuran bir daha vuruyor bir daha ve bu böyle sürüp gidiyor keşke ailene söyleseydin orda .çünkü anne baba bir şeyler söyleyince eşler biraz tedirgin oluyor .
(95 puan) tarafından
Söyledim her kesin yanında vurdumda bana hakaret etti babamlarda ağzının payını verdi boşanacam  ama kızım 10günlük
0 oy
(78 puan) tarafından
Al birini vur ötekine benimki de öyle kız aha bugün kavga ettik. Allah bunlari ıslah etsin inşallah. 
(95 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(448 puan) tarafından
Heç kimə qulağ asma canım..vurubsa üzürünü istəsin..Özündə deyirsənki heç bir prablemimiz olmayıb bu güne kimi..yani yaxşı olub sənıə..birdən birə hirsli vaxtına düşüb..hərkəsin ailəsində söz söhbət olur..ama çalış bi daha olmasın..
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Bidaha yapmamak şartıyla affet cnm gene yaparsa effetme 
0 oy
tarafından
Baba evinde beni döve ek adamın alnını iki kere karışlarım ben onu varya kazığa oturturlar affetmek şurada dursun 
0 oy
tarafından
Sende vur valla madem affetmeni istiyo sende ona vur acımasızca
0 oy
(119,070 puan) tarafından
siddetin affi olurmu
0 oy
tarafından
Baba evinde  sana bunu  eden  lendi evinde  ne eder derhal  sabine soyle
(95 puan) tarafından
Söyledim herkesin yanında vurdum Boşanacam
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Çok ciddiyim ben senin yerinde olsam ( Allah'ım korusun ) herkesin içinde otururken birden hiç beklemediği anda bütün gücümle ona vururum ve sen bana vurursan daha fazlasını görürsün derim rezil ederim onu. Nasılsa ailenin evindesin abin falan varmış belki onlarda bi vurur için rahatlar. Bi yorum yapmışsın işi büyütmek istemiyorum diye, şimdi susarsan emin ol bu iş çok büyüyecek, eğer bir daha vurmasını istemiyorsan baştan önlemini al. Dayağa sessiz kalmak bir sonraki için davetiye demek.
(95 puan) tarafından
Herkesin yanında vurdum ama boşanacam hakaret etti abimler ağzının payını verdi
(3,452 puan) tarafından
İyi ki olay abinlerin yanında oldu da gördüler bence, pisli.k ya bide ailenin evinde ne cesaret sana vurur
0 oy
(848 puan) tarafından
Kuzum ilk oldu diye simdi tepki vermezsen önünü alamazsın E zaten Bisey olmuyor diyip bidaha vurur bidaha vurur bu boyle gider. Aklını basına al Tavrını koy eve gidince sende ona çarp bitane
(95 puan) tarafından
Herkesin yanında vurdum bana hakaret etti boşanacam
(848 puan) tarafından
Fevri davranma yavrum otur bi enine boyuna konus
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Biraz gözünü korkut fark etmesi de iyi
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Dalag ki geciyosun?kapiya carptim ne git soyle ailene sen boyle yaparak daha cok dayak yersin haberin olsun
(95 puan) tarafından
Gittim söyledim hatta herkesin yanında vurdum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 329 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 961 göst.
1 Şubat 2022 Aile kategorisinde Efenin Annesii (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 470 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde _.Seva._ (33 puan) tarafından soruldu