+1 oy
962 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Merhaba hanımlar

Bu gün eşimle durduk yere tartıştık bana para verdi ve aileme göndermememi söyledi bende ben ne zaman aileme gönderdim ailem senin parana mı muhtaç vs dedim küstüm odama kapandım geldi önce barışmaya çalıştı 3 5 dk git dedim konuşmak istemiyorum dedim sonra bi anda sinirlendi ve yatapı yorganı dağıttı bana 3 4 kere vurdu dudağımı patlattı bebeğim de yanımda bizi izliyodu o kadar kötü oldum kiii :( şimdi barışmaya çalışıyo ben sana vurmadım sadece yakanı topladım diyo ama vurduu :( napsam bırakıp memlekete annemin yanına mı dönsem 

24 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Dudağını patlatacak kadar vurmuş ve vurmadım mı diyo. Allah hidayet etsin . 
-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum bu kadar basit biseyden tokatlamak nedir yaaa. Barışma bı sure gidip gitmeme biz bişey diyemeyiz ama burnu sürtsun iyice yoksa yine yapar
(8 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Tavrını koy. 
(8 puan) tarafından
Nasıl yapabilirim? Konuşmuyorum şuan hiç
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Degişik sen bilirsin sanaryo gibi geldi:))))) 
(8 puan) tarafından
Şaka gibi çünküü haklısınız :(
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen de ona aynısını yap 

Anca öyle affederim de anlasın nasıl oluyomuş
(1,066 puan) tarafından
Kız atar yapmadım emoji koymayınca böyle yanlış anlaşılma oluyor :)
(661 puan) tarafından
İyi tamam cnm sıkıntı yok bende espiriyle yazdım zaten:)
(14,428 puan) tarafından
Şaka yapılacak bi konu değil ama yapmak istediği bu olur diye düşündüm yapamaz tabiki,yaptırırlar mı burunları dan kıl aldırmazlar
(661 puan) tarafından
Yok kız onların bı yerine bişey olunca kıyamet kopuyo biz ölümden dönsek sıkıntı yok zaten
(14,428 puan) tarafından
Aynen fıstığım
0 oy
tarafından
Çocuklara çok üzülüyorum. Durduk yere diyosuniz keşke olmasaydı
(8 puan) tarafından
Keşkee hiç beklemezdim böyle bi haraket eşimden
0 oy
tarafından
Hiçte affetme. Ne bicim Yak toplamak o. Hemde çocuğun yanında. 
(8 puan) tarafından
Aynen bebeğim oturmuş bize bakıyodu gitmiyo gözümün önünden bakışı
tarafından
Kendin için affetsen onun için gene affetme.
(8 puan) tarafından
Haklısınız :(
0 oy
tarafından

5 dakika önce kaydolup hemen post mu açtın :D :D

(2,803 puan) tarafından
Belkide burdan biridir kendini belli etmek ostememistir niye guluyosunki
(8 puan) tarafından
Normalde hesabım vardı ama giremedim
tarafından
Zaten buraya post açmak için giriyoruz bende açar açmaz post açmıştım ve söylenenler çok iyi gelmişti bana bebeğimi kaybetmiş tim puan olduğundan bile haberim yoktu
tarafından
Ben puandan bahsetmedim puan gereksiz bir detay ama genel de yeni hesap açıp post paylaşanlar belirtiyorlar ama postu paylaşan arkadaş belirtmemiş ve 5 dakika önce kaydolunca haliyle insan fark mi acaba diyor normal olarak burda çok karşılaşıyoruz fakelerle
(3,599 puan) tarafından
Bende kaç aydır burdayım ama kaydolmuyodum cevap faln vermiyordum yeni yeni canim sıkılıyo diye giriyorum
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Elleri kırılsın canm böle erkekleri asla affetmiycen affedersen o 10 Tokata çıkar git ailenin yanına bir süre kal kafa dinle oda yaptığına pişman olsun yoksa sen sustukça daha da gelir yazık o çocuk neler görüyor öle 
(8 puan) tarafından
Haklısınız Valla bu gece düşüncem iyce bakalım
0 oy
(850 puan) tarafından

Allahımmmm o el nasıl kalkar :angry:lütfen taviz vermeyin bir kere kalktıysa o el yine kalkar, tavrınızı koyun..annenize gidebilirsiniz..size de iyi gelir..çok üzgünüm gerçekten :(

(8 puan) tarafından
Hiç başıma gelmez sanırdım. Başkaları için üzülürdüm ama oldu. Haklısınız galiba gitmeliyim. Bu gece iyce düşünüp karar vericem
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Hemen ailenin yanına gitmek nasıl olur. Ama tavrını ortaya koy. Ne yaptığını anlasın. Yoksa tekrarı gelir. Bu ilk ve son olsun derdim ben.
0 oy
(265 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın 3 4 tokat nedemek dudak patlatmak denemek bide bebeğin yannda bagris cagris hay Allah'ım bacm çek git annenin yanına ne yaparsa yapsın bukadar kolay mı şiddet göstermek.resmen bahane bulmuş dövmüş seni.Allah hidayet versin.nediyim üzücü.
0 oy
(119,126 puan) tarafından
dudagin patlanis daha nasi vurmadim diyebiliyo
(8 puan) tarafından
Bende anlamadım ya dudağıma baktı gerçekten patlak nasıl oldu ya diyo ben sana vurmam diyo bide :(
(119,126 puan) tarafından
esiniz hastami kafadan
(8 puan) tarafından
Bilmiyorum bu gün çok farklı bi yüzünü gördüm ******** gibii
0 oy
tarafından
Eğer boşanma durumun yoksa süründür git ailenin yanına korkut gözünü 
(8 puan) tarafından
Babamı kaybedeli 29 gün oldu babam olsaydı çok kızar sinirlenirdi ama gitsem annem geri gönderöeye kalkacak kesin bilmiyorum ya kalakaldım:(
0 oy
(4,114 puan) tarafından
Sende onun yakasını topla, vurmak nedir ya
0 oy
(39 puan) tarafından
Valla aklina hinlik sokmak istemem.Kari koca arasinada girilmez.

Fakat vuran adamdan hayır gelmez bunu bilir bunu söylerim.Seven adam merhametlidir,vicdanlıdır.Sevdiğine heleki karısına asla vuramaz.Annenin yanına gitmek yerine evliligini gözden geçir derim.Şiddetin 1 ide 1000 de bir.
(8 puan) tarafından
O kadar haklısın kiii :( babamı kaybedeli 29 gün oldu eve gitsem babam sahip çıkardı belki ama şimdi annem geri göndermeye kalkar zaten kesin :( çok kötü bi durumda kaldım
(39 puan) tarafından
Ah canim benim basin sagolsun uzgunum bu caresizligine.Elimden ancak namazlarimda dua etmek gelir dualarima katicam seni rabbim huzur versin esinede akil fikir elindekinin kiymetini bilsin
(8 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sen de ona vur öyle affet
(8 puan) tarafından
Ben ona vursam nolacak kii canı bile acımaz belki ama benim içim acıdıı ya şok oldum çok büyük bi hayal kırıklığııı :(
(7,791 puan) tarafından
Ben Muşta ile vurmustum :D en hafif halde bile cok acitiyo
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bebegin yaninda mi cok kotu olmus ya gecmis olsun Allah bodaha yasatmasin insallah tekrari olmaz
(8 puan) tarafından
Aminn aminn hiçbirimize yaşatmasın inşAllah
0 oy
(661 puan) tarafından
Canım dersini ver ailenin yanına git anlasın kıymetini sonra çok ustelerse barisirsin bidaha böyle bişey yapmaması gerektiğini anlaması lazim
(8 puan) tarafından
Babamı kaybedeli de 29 gün oldu yarın 1 ay olacak babam olsaydı belki sinirlenir kızar göndermezdi ama büyük ihtimalle annem bundan yuva yıkılmaz deyip geri göndermeye kalkacak :(
(661 puan) tarafından
Canım boşanmak için çok büyük bibsebep değil ama tekrarlarsa affetme derim basın sağolsun babana uzuldum neden vefat etmişti esindede ne anlayış varmış ya yeni baban ölmüş nasibyapmis sana bunu bide aile para ver demiş ne diyim ki benimkide seninkinden beter
(8 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bidaha olursa eğer hiçbişeyi gözüm görmez o işteyken çıkar giderim. Babam mesane kanseriydi 4. Evreye gelmiş öyle vefat etti. Salı günü babamı defnettik cuma günü beni alıp ta Bingöle getirdi 15 saatlik yol akşama kadar evde tekim 1 gün sormadı akşama kadar napıyosun kafayı mı yiyosun çıldırıyo musun :( akşama kadar sürekli babamı düşünüyorum ağlıyorum gitmiyo gözümün önünden 2 3 hafta annemlerde kalıp toparlanmak istemiştim ben :( akşam o geleceği zaman toparlanıyorum belli etmiyorum diye unuttum sanıyo
(661 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun cnm baban oldu ya sahipsiz saniyo erkekeler çok serfsizler birini sahipsiz buldular mi ezerler bence bı dersi hak ediyor kesinlikle hemen afetme ölenle ölünmüyo cnm hepimiz olucez kendimi senin yerine koydum da çok zor bi durum keşke böyle olmasaydı ama hepimizin bi sinavi var hayat ta buda senin sınavın sabret düzelir inşallah ben o kadar umutsizdim ki eşimle aram hiç duzelmiycek sanıyodum şimdi Allah'a şükür çok iyi olmasada iyi en azından eskisi gibi zulüm etmiyo bana hayatı sabret dua et belki oda gergindi bı derdi vardı bilemeyiz
0 oy
tarafından
Kuzum sen de o sıra vuracaksın ben eşimi tirnakladim kapattım ertesi gün işe gitmedi ** gibi pişman oldu
(8 puan) tarafından
Korkumdan tortop oldum yüzümü koruyodum gözüme vurur diye çok değişik bi andı :( gözü dönmüştü resmen korktum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 329 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,285 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Feride&21 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 500 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 869 göst.