0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (2,640 puan) tarafından

:ermm: Ne kadar güzel olurdu ama şuan 34 yaşındayım şimdiki aklımla 18 yaşındaki yaptığım yanlışları asla yapmazdım mesela erken evlilik gibi 19 yaşında anne oldum bebeğe bakmasini bilmezken şimdi kızım 16 yaşında 

15 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnde benmde bendeee
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Olanla ölene çare yok. Ne güzel boyunla kizin var aynı benim annem gibi tadını çıkar☺
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Bende 17 yaşımda kaçtım 18de evlendim evlendikten 1 ay sonra hamile kaldım 18de doğum yaptim şuan 20 yaşındayım kızım 1 buçuk yaşında bende 2.ye hamileyim:D hızlıyız bacım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Olan olmuş artık canım zaman geriye dönmüyor 27 de evlendim hala diyorum aceleye getirdim galiba diye çok mutluyum evlilikte ama ne bileyim bekarlık daha güzeldi 
tarafından
Bende isterdim ama maalesef herşey zamanında güzel bende 19 anne oldum bizim ser bildiklerinizde bir hayr vardır bu günümüze şükür
(7,441 puan) tarafından
Tabi ki canım yaoacak birşey yok şu acisan düşünmek lazım çocuklarınızla aranızda yaş farkı az bizimki 20 yaşına gelince yaşlanmış olacağım
(670 puan) tarafından
Hahha bende bacım 32 yeni evlendim aklım halen acaba erkenmi diyorum bekarlık gerçekten iyidi eşimi seviyorum ne yalan söylim birazda çocuk için evlendim geçmesin vakti diye
(7,441 puan) tarafından
Aynen bende sırf çocuk için aslında gerçi onun için bile 3 yıl düşündüm.ve 6 yıl falan sevgiliydik sonra evlendik
(670 puan) tarafından
Bizde 6 yıl sevgiliydik valla aynı bensin:-):-)
0 oy
tarafından
Ne kadar güzel şimdi bebe bakacağına çocukların kocaman olmuş maşallah ❤
0 oy
(5,576 puan) tarafından
Bende diyorum ama çocuk için asla yine eşimle evlenirdim ama 6 ay içinde değil herşeyi içime sine sine yapardım çok hızlı oldu diyorum zaten 1.5 yıl sonra oldu kızım 
0 oy
(210 puan) tarafından
Ahh ah onu bende çok istiyorum 
0 oy
tarafından
Bende gençliğimi neden evlenemiyorum diye ağlayarak geçirdim şimdiki aklım olsaydı daha çok değerlendirirdim kaygısız bir sekilde  insan büyüyene kadar ya elde ettiklerine ya elde edemediklerini üzülerek geçiyor zamani
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Şimdiki aklımı ve 10 yaşımı istiyorum
0 oy
(241 puan) tarafından

Aynı durumdayız 18 de anne oldum 7.5 sene şiddet gördüm elime ekmegimi aldım boşadım 10 sene boyunca evlilik düşünmedim

takiii duam kabul olana kadar Rabbim ikinci baharımı verdi bana çok şükür şimdi oglum ben ve eşim çok mutluyuz 34 yaşımdayım 16 haftalıkda hamileyim mutluluga mutluluk katılacak inşallah Rabbim isteyen herkeze böyle eş evlat nasip etsin inşallah Ben hiç bir zaman dua etmekten vazgeçmedim hep bir umudum vardı çok şükür oldu sizde vazgeçmeyin :) 18 yaşıma  dönmeyi hiç istemedim 

0 oy
tarafından
Ben de kesinlikle 24 yaşındayım şu anki aklımı bir de 17 yaşımı istiyorum o yıl üniversite sınavında ygs de iyi derece yaptım ama ikinci sınava hazırlanmadım keşke hazırlanıp başka bi bölüm okusaydım bi de eşimle sevgili olmazdım 
0 oy
tarafından
Bende istiyorum valla onu keşke olsa bi yolu :(
0 oy
tarafından
17yasnda evlndm 19da oglum oldu tek basna baktm oglumu 21 yasnda boşandım 
0 oy
tarafından
Nedense bende evlilik de hayatımı yaşadım :) onun dışında milletin emrinin altında olmak daha kötü idi benim için 
(670 puan) tarafından
Ben evde serbestim daha evlenince biraz sıkı geldi nereye gitcen napcan söylemek zorundasın free yaşamayı seviyorum evlilik sorumluluk en çokta uzaktan göründü gibi değil
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Bende 18 yaşında herzaman olmak istiyorum ya 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 569 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde batkaaldu (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.