0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşlere süslü olmak mı iyi yoksa normal giyinmek mi ? Eşim süslenme ben seni her halinle seviyorum diyorsa yalan mı gerçek mi

28 Cevaplar

+3 oy
(1,989 puan) tarafından
Bence bakarlar her kadın bakımlı olmalı 

bunu başta kendi için yapmalı

Başta kadın kendine özgüvenli ve bakımlı olmalı ve bı duruşu olmalı :)
(2,972 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum cnm +
tarafından
Degilmi
-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Keyfi bilir valla en son ne zaman makyaj yaptım bilmem. Makyaj yapsam nereye gidiyon der öyle alıştı adam :D

tarafından
Bende öyleyim ama
0 oy
tarafından
Süslü olmak iyi bence sen yinede süslen :))
tarafından
En başta kendi için zaten
0 oy
tarafından
Ben seni her halinle seviyorum diyip  dışarıdaki yarı çıplak süslülere bakıyorsa yalan
tarafından
Öyle ama
0 oy
tarafından
Valla eşimin ne suslen dediğini nede süslü birine baktığına şahit oldum o yüzden bilemicem 
tarafından
Ben emin değilim
0 oy
(677 puan) tarafından
Yani dürüst olalım elbette huy ve ahlak  güzelliği  daha öncelikli ama bizde güzel giyinmiş bir kadın gördüğümüzde aa ne kadar güzel diyoruz aynı kadını pijamayla falan görsek genede çok güzel dermiyiz :) bence demeyiz.hem esimizicin hemde kendimiz için imkanlar el verdiğinde iyi giyinmesini.en azından haftada birkaç gün.eve geldiğinde bizi pijamalı saç baş dağınık görmesinler. 
tarafından
Ne kadar guzel giyinsemde eşim evde durmuyor
0 oy
tarafından
Valla arada Yaparım hamile kaldıgimdan beri yapamiyorm bol pijamalarim babaanne donlarim daha seksi geliyor herife herhal bana bugün ne güzel olmuşsun diyor her akşam standart :D
tarafından
Ne güzel masallah
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Dogal olmaktan yanayım süslenmek gelip geçici kalıcı olan dogal güzellik 
tarafından
Bazıları anlamiyo
0 oy
(135 puan) tarafından
Benim eşim hep bakımlı olmamı işter ben sana ne malzeme vs lazımsa alayım kullan der bende her gün makyaj yaparım evin içinde dışarı yapmam herkes niye süslenmiyon kocana fln fer benimki güler sadece evde yaptığım için mutlu olur 
tarafından
Benimki ne yapsam yaranamiyorum
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Sade seviyorum der ama bakımlı sever 
tarafından
Her erkek gibi
0 oy
tarafından

Bnm her telden seviyor yeterki içindeki bn olayım:P

tarafından
Ne mutlu senin için darısı benim icin
0 oy
(550 puan) tarafından
Öyle derler ama süslenince de çok hoşlarına gider.Bazı şeyleri gerek yok deseler bile yapmak lazım sonra sıradanlaşıyor herşey.
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Amann uğraşmam süsle püsle:D

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kız ben hep paspaldim hiç makyaj bilemem yapmam düğünden düğüne eşim her makyaj yapımda hayırdır düğün mü var der ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Güldürdün beni
(4,061 puan) tarafından
Gül canım gül gülmek güzeldir ☺️☺️
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bence erkekler dış görünüşe önem veriyor ben vermiyorum diyene hiç inanmiyom nedense erkek bu güzeli sever 
tarafından
Ama önemli olan iç güzellik
0 oy
(1,327 puan) tarafından

Sabahtır aynaya bakmıyorum öylekı bezmiş vaziyetteyim artık işten gelır birazdan ne der halime hiç bir fikrim yok :D

tarafından
Benimki evde olsa da bakmıyor
0 oy
tarafından
Ben makyaj yapınca kalk yüzünü yıka der bana doğal halin daha güzel der o yüzden yapmiyom hep pijama ile geziyom evde dışarı çıkınca yapiyom
0 oy
tarafından
Eşim normal giyerkende kabulu süslü giyerkende kabulu ama çok kısa giyerken.......Kıskanclıktan patlar
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kendin için suslen kednine değer ver once bacim 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bence yalan çünkü erkekler değişiklikleri seviyorlar bakımsız kadınlardan çok hoşlandıklarıni düşünmüyorum mesela benim de eşim makyaj yapma süslenme diyor ama bunun sadece lafla olduğunu düşünüyorum yapincada hoşuna gidiyor 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 555 göst.
0 oy
10 cevap 766 göst.
0 oy
32 cevap 372 göst.
0 oy
15 cevap 543 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ceren12 (236 puan) tarafından soruldu

381,490 soru

11,421,553 cevap