0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Merhaba kızlar ne yesem bebeğe hep sancı oluyor yemesem sütüm olmaz gaz yapmayan birşey yesem yine de sancısı oluyor aklım almıyor 17 günlük doktora gittim geçenlerde sancısı oluyor gazı oluyor dedim olabilir normal dedi gönderdi. Artık gazını çıkarmaya çalışırken oğlum ağlıyor ben ağlıyorum. Neyse kaynanam da bugün gelmiş diyor ki çocuğu öldürecen ona oturdum daha çok ağladım ama onun yanında ağlamadım evde yemekleri o yapar yememem için mi bilmiyorum ama bilerek acıyı basarlar benim henüz ilk çocuğum hiç tecrübem yok internete bakıyorum ne yersen gaz yapıyor gelmiş birde bana diyor ki sen artık hep arpa şehriye çorbası yap onu iç birde yumurta ye başka da birşey yeme. Benim derdim yemek değil ama onun boğazından şekilli şekilli şeyler geçecek ben bunları yiyeceğim. Oğlum için herşeyi yaparım ama onun öyle demesi zoruma gitti gelir odaya iiki dakika sever ay yok böyle yap bebeği yok şöyle yap bebeği bebeğe bakmıyorsun diyip duruyor daha çok krize giriyorum doğumdan sonra böyle oldu napayım kızlar akıl verin. 

11 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
Canım gaz damlası al rahatla ver bebege raht lasın
(1,301 puan) tarafından
Doktora söylemeden alsam ya da pazartesi günü sağlık ocağına gitsem yazarlar mi canım
(351 puan) tarafından
Eczanede veriyolar cnm sam sımplex kullandum ben rahttı cocuk doktora gerek yok özel zaten ilaclar
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Zeytin yağı içir gaza çok iyi geldi bizide
(1,301 puan) tarafından
Henüz küçük ama kuzum birşey olmaz değil mi
(5,311 puan) tarafından
Yok kuzum olmaz verecegin gaz damlalarından daha iyidir benim yanımda
0 oy
(775 puan) tarafından
Birlik mi oturuyorsunuz canım çok taviz vermişsin canım ya takma o zimbirtiyi ben onun annesiyim herseyin en iyisini ben bilirim lütfen karışma de Bi daha ağzını açamaz patavatsiz
(1,301 puan) tarafından
Çocuğum çok emen biri benimde artık sütünden atletim sırılsıklam oluyordu bana gelmiş ilk doğum yaptığım gün senin sütun yok diyip duruyordu böylede dengesiz moral bozan bir insanmis
0 oy
tarafından
Kov gitsin. Corbayla yumurtayla süt mü olurmuş de boz koy kenara. Şöyle yap böyle yap derken dokuz ay hani ben taşıdım ya karnimda ne yapmam gerektiğini bilirim de. Susma yani ağlayacağına ağlat. Tersle. Dünyanın kederini sen mi çekmeye geldin boz boz oturt yerine. Azıcık sesiniz çıksın az kaldı birinin evine gidip kaynanasını hayrima gırtlaklayıp geleceğim 
(1,301 puan) tarafından
Gel Allah aşkına öldür git beni de kurtar:( ben zaten gerektiği yerde cevabını veriyorum ama çok zoruma gidiyor yine de çok kırılıyorum
tarafından
Doğum yapali ne olmuş da zaten lohusasin daha yanlış okumadiysam gerektiği zaman değil sürekli ver cevabını kimse için kimseyi çekmek zorunda değilsin. Birlikte de oturuyor olsan ara ailenden biri gelsin yanına. Öyle rahat rahat laf sokmayla olmaz biraz da kendi laf yesin. Benimki de arada cozutur olur olmadık laf konuşur en son annemin yanında konuştu annem tersledi sustu. Bazen ailelerin karışması gerekiyor.
0 oy
(571 puan) tarafından
Oncelikle bebeklerin gazi olur evet kimisinin biraz daha fazla kimisinin biraz daha az. Bunun icin gaz ilacı alman lazim ki h bebegin biraz rahatlasin hemde sen.Yiyecek konusunda da o ladar haklısın kiii her sey mi gaz yapar bende zeytin peynir yiyodum hicbir sey yiyemiyodumm ayyy neler cektim nelerrr simdi 6aylik oldu da daha yeni yeni yiyorum. Haa bide bebegini surekli emmek istiyodur gazindan dolayi emzirme aralarini bir saat falan tutmaya çalış. Cunku cok sık üst üste emzirdikce daha cok gaz oluyor. Ama hic bekleme vee gaz ilaci al canim biz aguline kullandik cokda memnun kaldim 
(1,301 puan) tarafından
Kuzum ben doktora gittim doktor yazmadı normal her bebeğin gazı oluyor dedi gönderdi peki ben sağlık ocağına gitsem yazarlar mi
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Öncelikle acı yemesen daha iyi canm ve herşey ye nasılsa gaz yapıyor bol bol su iç kimseyi takma ağlamanın sırası değil o bebeğin sana ihtiyacı var sakin ol masaj yap ve kimyon çayı mutlaka öneririm bebeğede verebilirsin inan 10 dk olmadan öyle bi rahatladı ki 
(1,301 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum deneyeceğim hemen
0 oy
(912 puan) tarafından
Bazen sadece ekmekte yesen o gaz oluyor canim takma kimseyi. Benim kizimda cok gazliydi cok zor zamanlar gecirdim ama geciyor. Sen tıka kulagini takma kimseyi. Yemek yapamiyorsan bol bol salata ye kahvaltilik ve ekmek bn hep oyle gecirdim. Hazir corba falan yap.  Kimyonu bol koy yemeklerine,demleyip ic aksamlari. Biogaia ve yaninda gaz damlasi kullan.
(1,301 puan) tarafından
Tamam kuzum çok teşekkür ederim sağlık ocağinda yazarlar mi gaz damlası
(912 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ama eczaneden direk alabilirsin.
0 oy
(119,349 puan) tarafından
bacim gaz damlasi al dr yazmaz kendin alcan sana nurse harweys oneririrm
(1,301 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Bebegin icin damla iste doktordan. Ama o kadar acı yemek sana verilmez ki sütünden bebeğine geçer yazık o bebek tabii ağlar. Bende düşük tehlikesi gecirdim biraz kaldim onlarda yemekleri tuzlu acılı vala esim geldi aldi dayanamadim artik. Esine söyle evinize gidin rahat edersin
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Tatlım zincinun gaz damlasını aldır Dr yazmasada veririr eczane kendinde anne çayı aldır gaza iyi gelir . Bebeğin karnına saat yönünde masaj yap bebgin ayak tabanına ekşi elma yağı sür . Ve en önemlisi sen stres yaparsan sütün kesilir . Et köfte yapsın sana tavuk suyuna çorba yapsın. Bu kaynana milleti cehenmdemin neresinde yanacak acaba..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 103 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ilayda_2122 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 888 göst.
0 oy
13 cevap 387 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 482 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu