0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde (379 puan) tarafından
Çok şükür bin şükür biz olmadık ama var mı bizim gibi çok post gördüm ;((( covit ile ilgili merak ettim 

32 Cevaplar

0 oy
(1,447 puan) tarafından
Çok şükür ya korkuyorum ama
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olmadik daha cok sukur
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Çok şükür  olmadık  allahım da göstermesin  inşallah 
0 oy
(7,511 puan) tarafından
Olmadık şükür ailem tanıdığım çevrem duyarlı herkez kurallara uymuyor  uzakta olan akrabami dün kaybettik maalesef 
0 oy
tarafından
Biz olmadık çok şükür yada olduk ama ayakta atlattık 
0 oy
(493 puan) tarafından
Bizde olmadık çok şükür inşallah olmayız
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Valla ben olmadım kabı duvar oldu burnumu çıkaramıyorum epilepsi hastasıyım kontrol vak doktora gidemedim korkudan cuma gitcem ne yapcaz diye korkuyorum 5 aylık kızım var ay bunaldım artık tepemdeki gün yapıyor fellik fellik geziyor ne rahatlık bu Bn bilmem ben sinirden oluyorm onun gibiler yüzünden evlere tıkılıp kaldık 
0 oy
(11,929 puan) tarafından
Olmadım demeyin en yakın arkadaşımın eşi oldu bana geçmedi dedi eşi ağır atlattı antikor testi verdi ve tataaaam bizim kız resmen korona yı tokatlamış :) antıkoru var ve eşinden yüksek antıkoru
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Allaha bin şükür olmadık ailemde de olan yok çok ama çok dikkat ediyoruz inşallah olmadan bitiririz bu süreci. Sadece eşimin amcası yengesi ve kuzeni oldu çok hafif grip gibi atlattılsr. En yakın 2 arkadaşım malesef o kadsr titiz ve dikkatli olmalarına ragmen biri çok ağır geçirdi defalarca hastaneye taşındılar ambulans ile. Dikkat etsekte elbet olacagı varsa oluyor ama tedbir alıp tevekkül etmek önemli. Ailemle dahi görüşmüyorum herkesin dışarıyla teması var çünkü 
0 oy
(190 puan) tarafından
Bnde olmadım zaten evden çıkmıyorum bı tek annemlere gidebiliyorum bide hastaneye gidiyorum her ay gerçi artık 15 gün de bir gidiyorum
0 oy
(259 puan) tarafından
Biz de olmadık çok şükür nazar değmesin ama bu gidişle herkes olacak:(
0 oy
(1,603 puan) tarafından
Biz olmadık daha bakalım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 161 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 279 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 583423 (140 puan) tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 314 göst.
21 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu

396,351 soru

11,856,044 cevap

35,949 kullanıcı

...