0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Ne zMan bosluk bulsa uyumak istiyir isten geliyor 2 saat uyumak istiyor tamam uyusun ama cocuk onu istiyir yurutecle hemen yanina kosuyor cikarinca agliyor 2 saat cocukla uyu sonrada erken yat kalk diyorum yok 6 da yatiyor 8 9 da kalkiyor 4 5 gibi yatiyor babasiyla calisiyor ise gec kaliyor herkes kocani ise yollayamiyorsun kalkmiyorsa kaldir muamelesi yapiyor yeri gwliyor babasi onu uyandirmak icin 5 kere beni ariyor o acmayınca  yoruldum artik evin icinde birimiz gunduz birimiz gece yasamaktan...

Bugun zorla uyandirdim uyudukyan 1 saat sonra uyumadim uykumu alamadim diye konusmuyor benle bir surat bir surat ben napicammm

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her sabah babanın beni aramasından ben uyandirmadigim için ise gitmedigini soylemelerinden zevk mi aliyorsun derim şahsen. 
-Reklam-
0 oy
(883 puan) tarafından
Kara kara dert deseydin daha üstüne seninle mi konusmuyor esas bu erkekleri essek sudan gelinceye kadar bazen silkelemeli 
(689 puan) tarafından
Hemen duygu seysi ben yoruldum isten geldim tamam yorulduysan erken yat diyorum erkennn yok anam yok kalkip pubg oynamaya bir hali var anlatamam
(883 puan) tarafından
Deseydin bana trip aticagina oyuna vereceğin zamanı ailenle çocuğuna ver ama anlarmi hayır boşver salla gittsin onun için canını sıkmaya değmez
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Başlarım uykusuna yaaa.. analarin suçu ne sen insan değil misin senin de uyumaya kendine vakit ayırmaya ihtiyacın var .. sorumluluğu bilsin işine geç kalmasın uyansın sanki ilk okula çocuk uyandiriyosn
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Ne hali varsa gorsun sen onun dadisi degilsin :@

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 313 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,588 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 224 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (462 puan) tarafından soruldu

377,007 soru

11,282,957 cevap

34,685 kullanıcı