+1 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Annem mamayı hazırladı ilk verişimiz. Acayip stresliyim şuan oturup hüngür hüngür aglayasım var. Annem her geldiğinde kızın kan şekeri düşüyor. Kucağına alıp gezdiriyor seviyor ve uyku saati geçiyor.  Sonra emzirip emzirip uyutmaya çalışıyrm sonra mememde süt azalıyor. 2 keredir kkzım uyuynca uyanmıyor. Uyumadan önce emziriyrm kolum ağrıyor doymuyorsa nasıl aç karnına uyuyor anlamıyorum. Normalde 2 saatte bir uyanır emziririm altını değiştirirm geri uyur. Kan şekeri düşmez. Annem gelince oluyor. Annemde mama verelim kız doymuyor dedi 25 çizgisine yarım ölçek koydu. Tam mı koyması gerekirdi mamayı? Su içmiş gibi mi oldu acaba yaa hiç anlamıyorum. :woot::'(

7 Cevaplar

0 oy
(2,020 puan) tarafından
30 cc ye 1 olcek canim
tarafından
Yarım ölçek olunca ne olur canım?
(2,020 puan) tarafından
Canim net bir bilgim yok aslinda yanlia bilgilendirmek istemem , sadece 30 cc ye 1 olcek konuldugunu biliyorum ebem oyle demisti mamanin arkasinda da oyle yaziyor zTen
-Reklam-
0 oy
tarafından
30 ml suya bir ölçek atılıyor canım 
tarafından
25 ml yarım ölçk olunca ne olur canım yaa su mu içmiş oldu şmdi?
tarafından
Yani maması az olmuş ben oğlum su içmediğinde mamayı az koyuyorum su içmiş olsun diye birde karnı doymuyor onunla bebeğinde doymamistir herhalde canım
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Canım her  3o CC ye 1 ölçek olcak .. okadar kasma bişey olmaz biz nişasta ile buyumusuz biyerimis eksik kalmamış.. bende hep anne sütü verdim 4 aya girdik artık yetmiyor sütüm sitres olcama mama aldım yatmadan önce bide gece yarısı veriyorum hem sütüm de birikiyo çocuk da stres olmuyo
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Kuzum çevremde görüyorum hep kim böyle aç diye düşünüp mama verse çocuk emmeyi bırakıyo niye verdiniz ki şimdi anlamadım 
tarafından
Kan şekeri dşüyor bıktım artık yoruldum 1 saat uyandrmaya çalışıyorum... Stres ypıyorum anneme bağırdım sen gelince böyle oluyor dedm
(5,377 puan) tarafından
Anladım canm hayırlısı çok alıştırma derim yine de
0 oy
tarafından
Annen gezdirip sevebilir . Sen. Beslenme saati gelince annen vermiyomu kii sana 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Yenidoğan bebek sürekli uyur. Eğer açsa uyumaz. Uyuyarak büyüyorlar. Bence mama verme şimdi. Ben verdim 6 ay emdi bıraktı. Zamanla uykusu da düzene girecek sen bol bol emzir
0 oy
(119,070 puan) tarafından

kan sekeri dustugunu nasi anliyonuz :ermm: 1 olcege 30cc yarim olcege 25 degil 15 askim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
0 oy
11 cevap 211 göst.
0 oy
15 cevap 192 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 112 göst.
25 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (8,967 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...