0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 14 aylık kızlar ön dişleri kolay çıktı arka dişleri çok kasiniyo iki kulaklarına da ağrısı vuruyo elleri ağzında agliyo duruyo yemek yemiyo pek fazla sanki eriyo kızım gözümün önünde kilo sağlık ocağında aşıya gitmiştim bir aydır kilo almamis 8 kilo halen çok üzülüyorum kızımin haline napcam kızlar ya herşey veriyom pilav makarna olsun tavuk et biskivulu süt yapiu veriyom muzlu cevizli karıştırıyom . Mama yiyo emziriyom ama yemekler yemiyo yumurta filan yemiyo ağzından cikariyo sadece mama süt çorba ekmek de yemiyo akıl verin kizlar :( 

8 Cevaplar

0 oy
(119,389 puan) tarafından
suracikda yerimi aliyim
tarafından
Sevdos sendede mi aynı sorun
(119,389 puan) tarafından
bizde suan 2 dis cikti bi alt bi ust ama eli agzinda hep
tarafından
Seninki daha erken desene bende 8 tane altta üste çıkardı ön dişleri arka dişleri çok zorluyo ya burda bilenler yok galiba yazmadilar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilen yok mu kizlar
0 oy
tarafından
Ben.pirasa taze soğan falan veriyodum kemiriyodu
0 oy
(712 puan) tarafından
Benim ki de üst dişlerini çıkartırken öyle pırasa yeşil soğan bir işe yaramadı alt dişleri çıkartmıştı ama ateşi falan da çıkınca iştah da sıfıra inmişti zaten hastaneye götürdüm ilaç verince iyi geldi götür bir istersen
0 oy
(402 puan) tarafından
Diş jeli diyenler olursa diye uyarayım dedim.asla kullanmayın.dünyanın en zararlı kimyasalı.onun yerine orjinal kehribar kolye falan destek amaçlı alabilirsiniz rahatlatıyor.
0 oy
(2 puan) tarafından
Bu cocuktan cocuga değişiyor sanırım kimisi kolay kimisi zor cıkarıyor yalnız ben soganı sıkıp biraz soğutup sürüyordum cok sükür kolay cıkardı bide kehribar kolye yaptırmıstım onunda etkisi büyük sanırım insallah kolayca cıkarır 
0 oy
tarafından
Alabalık miydi neydı ondan almıştık kaynatıp hem suyundan hemde balıktan vermiştik bızede biri tavsiye etti faydası olmuş onlara bizimki ne oldumu unuttum 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Süzgeç emziğe meyveleri buzlukta dondurup koyarak verebilirsiniz soğuk yoğurt rahatlatır. Bir iki çorba kaşığı zeytinyağına 10 tane karanfil ezip bekletip diş etlerine sürebilirsiniz. Kuru meyveleri kaşıması için eline verebilirsiniz. Soğan pırasa kemirmek de iyi gelir. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 187 göst.
0 oy
0 cevap 35 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 81 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu

380,540 soru

11,393,699 cevap

34,905 kullanıcı

...