0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızım 14 aylık kızlar ön dişleri kolay çıktı arka dişleri çok kasiniyo iki kulaklarına da ağrısı vuruyo elleri ağzında agliyo duruyo yemek yemiyo pek fazla sanki eriyo kızım gözümün önünde kilo sağlık ocağında aşıya gitmiştim bir aydır kilo almamis 8 kilo halen çok üzülüyorum kızımin haline napcam kızlar ya herşey veriyom pilav makarna olsun tavuk et biskivulu süt yapiu veriyom muzlu cevizli karıştırıyom . Mama yiyo emziriyom ama yemekler yemiyo yumurta filan yemiyo ağzından cikariyo sadece mama süt çorba ekmek de yemiyo akıl verin kizlar :( 

6 Cevaplar

0 oy
(241 puan) tarafından
Çeyrek çay bardagı sıcak suya karanfil koy 10 15 tane suyunu diş yerine sür günde 1 defa
tarafından
Evde karanfil vardı kuzum uyanınca yapayım iyi geliyomu diş agrisina
(241 puan) tarafından
Oglumda öyle yapmıştım dişi çıkmaya yakın ve dişi çıkınca iyi gelmişti rahatlamıştı çocuk
tarafından
Tamam canım çok saol deniycem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Havuç ver elime salata  karanfil yağı iyi geliyo dış jeli  sulu dış kaşıyıcı biz böyle atlattk
tarafından
Korkma canım sen yanındayken bişey olaz yada çay kaşığı verebilirsin ama gozetimli bide çok kasiniyosa  elini yıka parmaginla  dişlerini kası aşkı öylede rahatliyo bbsler
(451 puan) tarafından
Ayy cok tsk ederim ilk cocugum insan korkuyo puturluleri zor veriyorum hele havuc hic vernedim oyle eline
tarafından
Ozamn korkuyosan verme sen yanindaykn tut canm korkuyosan kuzum rica ederim haa bu arada çok geçmiş olsun cnm bide sen ona yeni birtane çorap al giydir  dişleri çorap sökülmesi gibi çabuk ciksn canım ben öyle yptm olddu yani bizde öyle dene bak
(451 puan) tarafından
Yeni coraptan bol ne var kiz evde her gun bi yeni giydiriyim :D
tarafından
Vala bilmemki banada ablam demisti yeni al açılmama giydir :)))ondan sonra oğlumda hiç ateş olmadı yaa:))
0 oy
(388 puan) tarafından
Calgel diş jeli kullandım işe yaradı baya canım onun dışında gün içinde gözetimim altında salatalık havuç vs. Veriyordum 
tarafından
Nerde satiliyo cnm ne kadar fiyati
(388 puan) tarafından
Eczanede satılıyor pahalı bişey değil sağlık ocağı vs yazıyor yazdırırsan uyguna alırsın yazdırmazsanda 20 tl civarıydı en son canım bu markayı al ama diğer jeller bir işe yaramıyor
tarafından
Tm cnm yutarsa jeli bir zararı olmuyo dimi
(388 puan) tarafından
Hayır olmuyor
0 oy
tarafından
Yeşil soğan salatalık buzlu dişilik veriyordum ben 
0 oy
(484 puan) tarafından
10-15 tane karanfili hakiki zeytinyağına ezip koy sabaha kadar beklesin.  O yagi sürekli sür o diş çıkan yerlere.  Ben öyle yaptım. 

Yada anason var ya. Onu 2 çorba kaşığı falan kaynat bir su bardağı suda. O suyu da sür. Bunların uyuşturucu etkisi var, ben diş jeli kullanma yerine bunları yaptım
0 oy
(612 puan) tarafından
Biz de öyleydik. Tavuk suyuna et suyuna yumuşak püre tarzı şeyler yapıyordum ancak onları yiyordu. Çıkınca rahatlar inşallah 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 164 göst.
0 oy
0 cevap 35 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 81 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu

380,492 soru

11,392,323 cevap

34,901 kullanıcı

...