0 oy
179 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Merhaba, Van hakkında bilgi verebilir misiniz? Havası nasıl? İlkbaharı nasıl geçer? Geceleri soğuk olur mu? Musluk suyu içilebilir mi? Şuna ihtiyacın olur diyebileceğiniz şeyler var mı?

5 Cevaplar

0 oy
(705 puan) tarafından
Doğudaki en güzel şehirdir, herşeyi bulabileceğin büyük bir merkezi var. 2 AVM var markalari ordan bulabilirsin, yemek kültürü çok güzeldir muhakkak gitmen gereken yerleri söylerim istersen:). İlkbahari da hafif soğuktur. Musluk suyu kireçli oluyor genelde arıtma taktırmişti benim çevremdekiler. İnsanı çok sıcak,yolda kimi çevirsen yardim istesen hepsi seve seve yapar. Evim 6 ay Van'da kaldi ben 2 ay başka şehirlere gidip geldim 4 ay kadar aktif olarak Van'da kaldim evim merkezdeydi çok canlı bir şehir. 

Sen neresine gideceksin?
-Reklam-
0 oy
(6,923 puan) tarafından
Kardeşim orada okudu harika bir şehir diyor her seferinde 
0 oy
tarafından
Bn .yaşıyorum çok güzel bir şehir valla..neresi ne gelecen ki;??? Ona göre yorum yapim 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
4 sene yaşadım iyi yönleri olduğu kadar kötü yönleri de var. Soğuk doğalgazlı evdevoturursan rahat olur diğer türlü çok zor. Gidince kaleyi ve Akdamar adasını mutlaka gezmeliwin ha bide iskele var
tarafından
Bn iskele de oturuyorum çok güzel valla .siz?
(1,794 puan) tarafından
Üniversite bitti canım orda değilim  :)
tarafından
Anladim cnm; )
0 oy
(50 puan) tarafından
Bende vanlıyım canın Van mükkemel bir yer havası serin olur ama herşeye değer gölü var her yer yeşillik çok güzel 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 132 göst.
14 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Serpilll (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 690 göst.
20 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Eylulunannesiiiii (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 496 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Eylulunannesiiiii (402 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...