0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (841 puan) tarafından
Taşınıp tasinmamak ta kararsızız  evlenince esim gitti basta beni goturemedi tayin yeni çıktığı için bulunduğumuz şehirde ev yoktu hic boşta kucuk yer Bende kaynanamlarda rahat edemedim esim 2 gun içinde dam bile olsa bul demiştim iyice araştırmış şansımıza birileri cikti esim 2 gun içinde evin eşyalarını almış evi temizletti memlekete gelip beni alıp gitti ufak ufak eşyaları evin içindeyken alıyoruz simdi hamileyim evimiz zemin kat balkonu yok acaba sezaryen  yaparsam alaturka wc miz yok sıkıntı olur mu balkonu da yok esim az duralım aşağılarda ev boşalınca tasiniriz diyorduk tayinciler var giden ler çıkanlar ama oradaki kiralar fazla biraz evime alıştım aslında ama balkon yok hava alınmıyor kırk ayak cok çıkıyor apartman ama zemin kat benim ki altim da daire hic bisey yok eve alıştık taşınmak zor sizce tasinsam mi 2 yil kalcam çünkü bu memlekette 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İmkan varsa taşın canım 
(841 puan) tarafından
Var canim güzel denk hep geldi kararsızlıktan tasunmadik taşınalım bari
-Reklam-
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Daha iyisini bulursan taşın tabi ki

(841 puan) tarafından
Öyle yapayım bari
0 oy
tarafından
Imkanin varsa kesinlkle taşın kesinlikle
(841 puan) tarafından
Dogumda oturaklı tuvalet gerek mi sezaryen yaparsam ondan da korkuyrom bulunduğum evde yok
(142 puan) tarafından
Sezaryen olacaksan kesinlikle klozet şart , yanı kendi adıma konuşayım oturup kalkamıyordum klozet olmasa asla yapamazdım cnm hatta ilk banyo yaparken bile yüksek sandalyeye oturdum .
(841 puan) tarafından
En iyisi klozetli guzel ev bulayım :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 180 göst.
10 Nisan 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 591 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (4,609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
13 Kasım 2022 Aile kategorisinde Huzurevlatlarimda34 (40 puan) tarafından soruldu

378,150 soru

11,318,055 cevap

34,764 kullanıcı

...