0 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (673 puan) tarafından
Dünden beri eşimde covit belirtileri vardı. Annesinden bulaştı ama testi negatif gelmiş. Yaklaşık yarım saat öncede bende mide bulantısı oldu. Karnim guruldamaya başladı. Ara ara cok hafif bulanti oluyor.  Evham yapmadım çünkü belirti çıktığında gayet neşeliydim aklımda bu yoktu. Allahim korusun ya umarım devamı olmaz. 

6 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Birde sen test yaptır canım 
(673 puan) tarafından
Şimdi emzirmek için uyandım hicbirseyim yok. Aksam yediklerim mi ağır geldide böyle oldu acaba.
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İnşaallah yoktur sizde bişey. Esinizde hayırlısıyla atlatir
(673 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Şimdi emzirmek için uyandım hicbirseyim yok. Aksam yediklerim mi ağır geldide böyle oldu acaba.
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Canım grıpte olmuş olabilirsiniz sonuçta ayni şey covitle çok benziyorlar birbirlerine çok geçmiş olsun sende düzelmese 2 güne git test yaptır İnşaAllah birşey çıkmaz 
(673 puan) tarafından
Bulanti oldu canım. Kaynanamda ve eşimde de bu belirti olunca tedirgin oldum. Suan iyiyim ama biseyim yok çok sukur
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Şikayetlerin devam ederse sende test yap 
(673 puan) tarafından
Suan iyiyim ama aynen devam ederse hemen yaptırmak lazım.
0 oy
(2,321 puan) tarafından
İnşallah yoktur canım
(673 puan) tarafından
İnşallah canım yaa.
0 oy
(109 puan) tarafından
Eşin bir kaç gün sonra tekrardan test yapsın bende çıkmıştı eşimde çıkmamıştı bir kaç gün sonra eşim yapıncaa ondada çıktı görümcemde de ilk çıkmadı ikinci testte çıktı
(673 puan) tarafından
Benim arkadaşımın tam 3 kere yapıldı yinede çıkmadı en son kanda yapıldı öyle çıktı.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
12 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hazal00 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
0 oy
8 cevap 81 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu

378,445 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...