0 oy
654 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanımlar bimden kıyma aldım sabah eve gelir gelmez buzdolabinin buzluk kısmına attım poşete koyup bir sorun olur mu normalde kasaptan alınca buzluktan çıkmış oluyor içim rahat ediyor ama Bimddn ilk defa aldım

20 Cevaplar

+1 oy
(568 puan) tarafından
Ben iki defa aldım market yok yakında lastik gibi bi karnıyarık yapım dedim hiç sevmedim 
tarafından
Bana da rengi duruşu tuhaf geldi ama iyiyse hep alırım uygundu 400 gram 19 liraydi
(5,406 puan) tarafından
EVet ben de beğenmedim kıtır kıtır bi de
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bn direk buzşuha atarım kullncagm zamn erirm cnm bişi olmuyoe
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Sen zaten atmışsın buzluğa bimdede dolapta duruyo zaten sanmam ya bişi olmazi
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(615 puan) tarafından
Ben evlenmeden önce annem çoğu kez bimden kıyma alırdı. Hem beğenirdi hemde kasaba göre daha uygun fiyatlı olduğu için tercih ederdi. Biz beğenirdik hiç bi sıkıntı yaşamadık. 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yok bisey olmaz kuzum
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Geçenlerde arkadaşım aldı afedersin resmen solucana benziyordu pişirdi kıyma öylece duruyor tane tane olur kıyma dediğin sonra kedilere vermiş bilmiyorum yani
tarafından
Banada tuhaf geldi
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ben ne bimin ne sokun ne de a 101in kiymasuni beğenmiyorum rengi desen pembe kavurunca bildiğin uzun uzun oluyor sonra kıyma kokusu almıyorum ben onda bilmiyorum ben begenmedim tabi siz seviyorsanız bisey olmaz orda da dolapta sonuçta 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Sıkıntı olmaz ben çok kullandım hâlâ kullanıyorum arada
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Hiç alıp kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum cnm bir ara programlara çıktı sırf boya içeriği belli degil buzluğa koymaya gelince birşey olmaz çözdürüp kullanabilirsin 
0 oy
tarafından
Bir kere aldım bı daha da almam 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bim a101 gibi marketlerin et ürünlerini asla alma canım berbatlar lastik gibi 
0 oy
tarafından
Buzluğa attiysan sorun yoktur 
0 oy
(765 puan) tarafından
A101 bim şok buralardan et kıyma tavuk almam hiç güvenilir gelmiyor bana nedense. En iyisi kasaptan almak 
0 oy
(44,748 puan) tarafından
BİM'in kıyması hiç güzel degil hic kıyma tadı yok etide öle kasaptan aliyoz hep 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Biz kıymayı hazir almıyoruz direk kasaptan eti çektirip alıyoruz 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Yok bişey olmaz canım
0 oy
tarafından
Eğer buzluktan alıp buzunu çözdürüp tekrar buzluğa atılırsa et o zaman bakteri üretir ve sağlık bakımından iyi değil.

Bim'de buzdolabında duruyor zaten o yüzden sorun olmaz. 
0 oy
(636 puan) tarafından

Önceden a101de çalışan bir market çalışanı olarak söylüyorum. Hiç almadım aslada almam . Ne a101den ne bimden. Sizlerde almayın 

tarafından
Aynen bende alayım dedim de hiç cesaret edip alamadım merak ettim etlerde ne var acaba bayat filan mi
(636 puan) tarafından
Ne olduğu belli değil. Normalde et kıyma fiyatı ne kadar yüksek kendinix görüyorsunuz. Neden onlar uyguna satıyor? Vardır mutlaka bir şeyi. Ve çok pis kokuyor. Rengi değişiyor.
tarafından
Evet evet markete gittim elime aldım baya vardı 20 TL fiyatı baya uygun dana eti birde benimde hep aklıma onlar geliyordu birşeyi varki uyguna satıyorlar diyom hiç almadım marketten kasap ne kadar pahalı olursa olsun oradan aldım guvenemedim valla bozuk filandir dediign gibi kokusu vardır diye
(636 puan) tarafından
Ucuz etin suyu kara olur derler. Marketlerde tavuk et ürünleri indirimli ise mutlaka tarihine çok az kalmıştır. 1 veya 2 gün kalmıştır. O yüzden indirime sokarlar. Veya çok fazla stokları vardır o yüzden indirimlidir. He tavuğu alıp dondurucuya atıorum ben. Ama etlerine asla güvenmiorum yemiyorum da.
tarafından
Aynen doğru diyorsun canjm bende tavuk aldığım oldu et asla almadim
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Aman canım gıt ıade et bımden kıyma mı alınır. Saglıgınız ıcın gıt ıade et asla ama asla yemeyın 
0 oy
tarafından
Bimin kiymasinj almayin bayanlar 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 248 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 233 göst.
21 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 164 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayparca (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
10 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu

381,154 soru

11,410,610 cevap

34,951 kullanıcı

...