0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben hamileyken kontrollerimi bir doktordan devam ettirdim. Doğuma yakın çatı muayenesi yapmadan sezeryan dedi .bebegin göbek çevresi geniş olduğu için .bende başka bir doktora danıştım çati muayenesi etti herşey normal ,normal doğar dedi. Kendi doktorumun dediği şey oldu. Bebek oksijensiz kaldı,15 gün kuvezde yatti. Şimdi çocuk 2 yaşına geldi .ben adet düzensizliği için doktora gidicem evime yakın kontrollere gittiğim doktor var sizce ona gitsem beni hatırlar mi . bişi der mi .korkuyorum tepkisinden . Başka doktora mi gitmeliyim yoksa

7 Cevaplar

0 oy
(18,058 puan) tarafından
Kız kaç bin hasta geliyodur nerden hatırlasın yada niye kızsın karar senin 
tarafından
Sistemden görüyorlar ya :))
(18,058 puan) tarafından
:D aaa amaaaan salla ya
tarafından
bilemedim valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk senin karar senin ona ne o parasına bakar seni belki hatırlar ama bu konu senin kararın doktor olsn kimsenin haddine değildir
tarafından
Ay bilmiyorm çok çekiniyorum valla :))
tarafından
Çekinck hiç bir durum yok bebeğinin şuan sağlığı iyi mi iyiyse o na ne
tarafından
Yok iyi çok şükür oğlum.
0 oy
tarafından
Hafızası güçlüyse doktorun seni hatırlar canm bir iş başvurusu yapmıştım bnde bnm almistilar sonra başka yerden aradılar onların şartları daha iyidi diye oraya geçtim sonra  diğer işyerini gitmek istedim kadın beni tanıdı 5sene geçmişti üstünden 
tarafından
Al al boşver
tarafından
Seldacm napiysn bebek nasıl merak ettim :))
tarafından
İyiyim canm bebek le ugrasiyirum süt veriyirum esim giti uykusuz günler bni bekliyor sen napan nasılsın Esin geldi mi
tarafından
Haha artık yanında doğum için çok bekliyorz ama Allah'tan sende ailenin yanındasn bende 4 aylık olunca evime gitmiştim çok rahatlamıştm :)) Ayy Allah kavuştursn cnm benim kii gelemiyor yaa.
Tayine kadar gelebileceğini sanmıyorum çok moralim bozuk
tarafından
Bnde Haziran da giderim evime esim gelirse onla giderim gelmese tek yada anemle giderim durum ne olcak beli değil şimdi  bnm esimd e. Giti ne zmana geleceği beli değil senin için üzüldüm  oğlun çok ozlemiştir şimdi babasını kiiyamam  ona belki tayin den önce gelir yanınıza ins tayin iyi yere gidersiniz biz gidemedik ama sizin şansınız olur ins
0 oy
(615 puan) tarafından
Yok kız çocuğun 2 yaşına gelmiş zaten. Hatırlamaz. Hatırlasa bile bişey demez. Doktoru sevmişsin ki tekrar tercih ediyorsun. 
tarafından
Kız sistemden görüyorlar ya onlar.ne bilim korkuyorum bak dogurmadin gittin bı daha geldin falan der diye
(615 puan) tarafından
Yok kız :) profesyonel onlar. Böyle bi şey diyeceğine ihtimal dahi vermiyorum ben.
tarafından
Aldım valla gaza geldim . :))
(615 puan) tarafından
Bende alırdım kız iyi yaptın hiçç takılma :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Onlar günde bin kişiyi görüyor seni hatırlamaz bilem
tarafından
Sistemlerinde çıkıyo ya
0 oy
tarafından
Hatirlamaz doktorlar cok yogun kimseyi hatirlamaz ama cok uzuldum keske dinleseydin dr u. 
tarafından
Aynen keşke dinleseydim ama ne bilim hep diyolar ya ikinci görüşü alin diye. Güya iyi bişi yaptım sandım
tarafından
Ya ben hep sezeryan istedim. Ama kendim icin degil hani bebek löp diye sorunsuz hemen çıkıyor ya ondan. Ki zaten bebek te ayak gelişti. Dönmedi sezeryan oldu. Sonrasinda o kadar acı çektimki ama 40 tane dogursam gene sezeryan olurum çünkü normal dogumda bebege ne olacagi belli degil.
tarafından
Ne bilim sezeryandan öyle korkuttular ki beni . Eşimin abisine kadar aramış eşime sezeryan derse imza atma dogursun demişti. Bende bu kadar insan normal diyosa vardır bi bildikleri dedim . Ama şu ankk aklım olsa doktor ne dediyse onu yapardım
tarafından
Kaynına ne kendi doguracak sanki allahim ya
tarafından
Bizde karışan cok .herkesin bı yorumu var muhakkak
0 oy
tarafından
Kız paranla gidiyisn ne diyebilir snaa . Zaten maskede takiyosn tanimaz seni :)
tarafından
Sistemde çıkar diye korkuyorum ama aldım randevu du bakalım :)))
tarafından
Ciksada bisey olmaz paranla gidiyosn zTen sana oyle bisey dmez canm

İlgili bir soru bulunamadı

382,960 soru

11,463,473 cevap

35,057 kullanıcı

...