0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
9 aylık kızım 

2 Cevaplar

0 oy
(2,818 puan) tarafından
Hippinin kaşık maması güzel

Hero baby güzel 
(726 puan) tarafından
Heronun hangisini önerirsin cnm gece için olanı var sütlü muzlu pirinçli sence hangisinden almalıyım gece vereceğim tok tutsun diye birde sabah veririm günde kaç öğün vermem lazım daha hiç kullanmadım ya
(2,818 puan) tarafından
Canım gece için 2 çeşit var sütlü muzlu pirinçli olanı daha kolay bulursun arı mamada tok tutuyo canım
(726 puan) tarafından
Günde kaç öğün vermem lazım
(2,818 puan) tarafından
Canım sabah yumurta ver yemese kaşık mama ver akşam yatarken ver yemek yerse yemek ver gün içnde yemese kaşık mama ver ama kutunun üstündeki ölçüde yapma o çok oluyo çöpe gidiyo mama canım
-Reklam-
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Hero baby kullanıyorum kahvaltı ve gece maması olarak 
(726 puan) tarafından
Kahvaltı bir de gece için olanimi var canım tam anlayamadım
(726 puan) tarafından
Heronun hangisini önerirsin cnm gece için olanı var sütlü muzlu pirinçli sence hangisinden almalıyım gece vereceğim tok tutsun diye birde sabah veririm günde kaç öğün vermem lazım daha hiç kullanmadım ya
(1,790 puan) tarafından
Kahvaltı için ballı irmikli olanı peynir ve cevizle karıştırıp veriyorum yeşil kutu olanlardan herhangi biri olur yani
Gece maması içinde mavi kutu olanlardan herhangi biri olur biz rezeneli olani kullanıyoruz bu ikisinden çok memnun kaldık ben ve prensesim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
17 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aseltugce (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
17 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aseltugce (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivan ada (55 puan) tarafından soruldu

384,756 soru

11,508,940 cevap

35,166 kullanıcı

...