0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar günaydın kızım saat 4den uyanık emziriyorum sallıyorum uyumuyor benimde gözlerim şişdi 

10 Cevaplar

0 oy
(673 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ahh bacim bende 3 ten beri uyanığım. Büyüğü uyutmadı. Simdi o uyudu küçüğü basladi
tarafından
Ahh emziriyorum yine uyumuyor
tarafından
Canım postunu gördüm noldu iyileşdimi burnu?
(673 puan) tarafından
Yok ya az önce uyandı burnum aciyo diye ağlıyor ışıkla baktım birsey görünmüyorda acil yolu göründü bize
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde siizn kervandayim süt emzir altını değiştir uyut la ugrasiyirum 
tarafından
Hoşgeldin bizim kervana kız bir uyutmadı
tarafından
4beri dir uyutmiyir bnm ki aglayacgim artık ben kaç defa emzirdim sütüm biti artık kaç defa altin na eti şimdi salayim dedim belki mucize olur uyur ins sizinkiler de uyur
tarafından
İnşallah canım 1aya girecez hala kendimize gelemedik saçımı taramama bile fırsat olmuyor bazen
0 oy
(124 puan) tarafından
Benimkide uyandı bi yandan da kahvaltı hazırlıyorum eşim biraz sonra ise gidecek
tarafından
Hazırla canım benimki ayağa kalkmama izin vermiyor güya bu gün ev temizliycektim
(124 puan) tarafından
Çocuklarla planlı iş yapamazsın ya huysuzlasiyorlar ya başka bi şeyleri çıkıyor :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Günaydın bizde şimdi kalktik
tarafından
Günaydın canım biz 4den uyanığız
(44,603 puan) tarafından
Bakma yeni uyandık ama saat basida kalkiyo ne kadar artık uyulursa uyuduk
0 oy
(543 puan) tarafından
Bizde saat 10da yatağa geldik 11 de uyuduk bu saate kadsr saat başı yada yarım saatte bir kalktık. Şimdi sallıyorum bende biraz daha uyur belki bende uyurum diye :'(
tarafından
İnşallah uyur ama bizimki uyumaz eşimle biz artık bittik ikimizinde gözü şişdi ağrıyor
(543 puan) tarafından
Valla eşim bazen yardım ediyo ama çoğu zaman kıçını devirip yatıyo. Bizimkide uyumadı sabah gene uykusuz ayakta kalmaya çalışıyorum. Keşke sadece çocuk yorsa beni valla ona bile razıyım...
0 oy
tarafından

Ben hiç uyumadım ölücem uykudan :(

4. diş geliyo ateş ağrı iştahsızlık yemek yemiyor memeye yapıştı :( sürekli mutsuz halsiz ve nazlı nazlı ağlamaklı bi halde :(   ayakta salladıkça uyudu beşiğe bırakınca uyandı zaten ateşi içinde takip ettiğim için uyuyamazdım ayağımda uyuduğu içinde saniye gözümü kırpmadım Allahım ölücem uykudan :(   acı çektiğini görünce diyorum bana gelsin ben çekerim uykusuzda kalırım o iyi olsun huzurla uyusun canı yanmasın Allahım :(

Büyük oğlumda hiç böyle şeyler olmamıştı içim gidiyo surat ifadesini gördükçe :(   şuan yine ayağımda sallıyom evde de değilim evde olsam babasıyla nöbetleşe bakardık oğluşuma  abimlerdeyim hani annemlere bi geçsem annemlede nöbetleşirdim 2 gündür uyumaya uyumaya bende hasta olcam..

tarafından
Ah canım Allah kolaylık versin sen böyle dedin aklıma yengemin oğlu geldi abim gece işteydi her kes uyuyordu bizde yengemle bakıyorduk bizimde gözümüze uyku gitmedi her dk ateşi takip etmelisin yemek yemiyor çok zor
tarafından
Amin canım ya ben abimle geline bişey diyemiyom destek olun diye.. Çünkü onlarında var bebek ona mı baksınlar bnmkine mi :(   bi daha kocamsız bi yere adım atmıcam kurban olduğum çok destek oluyo bana bebek bakımında..
tarafından
Haklısın canım eş destek olurken kendimizi azda olsa toparlıyoruz
tarafından
Aynen canım bide bnm hipofiz bezinde kist var uykusuzluğa strese hiç gelemiyom hastalanıyom :(  
Şimdi onu düşünüyom ben hastalanırsam çocuk rezil olur diye korkuyom pazartesi anneme geçicem İnşallah o zmna kadar ya oğlum düzelur yada benim beden dayanır..
tarafından
İnşallah birşey olmaz canım
Ben nerden temizliye başlayım bilmiyorum evin tüm işleri duruyor bulaşıklar çamaşırlar lüften bana bir plan ver halılar perdeler hiç birini yıkamadım
0 oy
tarafından
5 buciktan beri ayaktaym yeter die ciglik aticam artk 5 bucuktab beri huysuz 
tarafından
Bendensin bizimkide ac değil gazı yok altı temiz neden ağlıyor anlamıyorum
tarafından
Huni takicam artk kendime öyle dolaşcam :)
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Günaydın canım bizde yeni uyandık mama içicezz
tarafından
Günaydın canım❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Ben de 5 bucuktan beri uyanigim uykusu var mizmizlaniyo benimki de
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Nasıl yani 4ten beri uyumadı mi bebek 
tarafından