0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (379 puan) tarafından
Kizlar şimdi karşı komşum pazartesi doğuma gidiyor bebeğe isme özel tutum set  yaptırdık sabahtan beri nasıl yıkanacak konusu ;)) ben elde yıkayalım diyorum o makineye atma tarafında nakışlı ürün makinada yıkanır mı yikanirsa bozulur mu???  guvenemedim makinaya elde beyaz sabunla yıkayıp kuturacagim işte 

12 Cevaplar

0 oy
(3,888 puan) tarafından
Elinde yıka bence ne olur olmaz
(379 puan) tarafından
Anlatmıyorum işte ;)))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben bir süre kızımın elbiselerini elde yıkadım ister istemz aralarında bozulan oluyordu makinaya atinca

(379 puan) tarafından
Evet bende aynısı dedim kıyamadım ürüne dokunmaya ne güzel ya bozulursa daha hijyenik olacakmış offf basım şişti ya
0 oy
(748 puan) tarafından
Nakisli urune bise olmuyor tasli falan degilse narin elde yikama ayari yokmu makinanin oraya atun 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Makinanın narin/elde yıkama programı var onda hicbirsey olmuyor
(379 puan) tarafından
Onun makinesinde var mı bilmemem benimkinde var ama kız el kadar şey kovanın içinde koyup durlicam utuleyincede ne mikrop kalır nede başka bişi
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Civilden nakişli elbise aldim üstunde elde yikama yapilması gerektigi yazıyor. Bence sizde elde yikayin. 
(379 puan) tarafından
Vallah öle yapicam artık dinlemicem onu ana nasıl kaprisli ;))) bide stres yapmış herşeyi uyumuyo 2 gündür
(13,821 puan) tarafından
Dogum stresidir o , zaman daraldikça stres artar.
(379 puan) tarafından
Biz 9 doğurduk ya ;))) herşeyi takıyor
(13,821 puan) tarafından
Ben o kadar rahattimki herkes şaşiriyordu rahatliğıma. Keşke benim rahatlığimdan onda da olsaymış.
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Makinede düşük devir yıkayın sıktırma yapmayın taze annenin içi rahat etsin :)
(379 puan) tarafından
Tuvaletten çıkarsa karar veriri kuzum;)))) ya nasıl hecanli stresli Herkes Sağlıkla kavuşsun yavrusuna
(3,213 puan) tarafından
Kız sakın doğuruyo olmasın gir bak çok tuvaket de iyi değil :))) ah ya sağlıkla huzurla gelsin içim kıpırdadı :)))
(379 puan) tarafından
Az ishal gibi sezaryan olacak katı şeyler yedirmedi 3 gündür doktor streste yaptı tabi baskıda var son gün vallah ben daha hecanliyim  ;)))
(3,213 puan) tarafından
Takip edin canım bebek olabilir ishal sanmasın.
(379 puan) tarafından
Bekliyoruz ;)))
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Elinde yıka güzelce benim makina hep bozuyor işlemeleri.
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ters çevirin atın makineye bende elde yıkamaya guvenemezdim makineye atardım yüksek derecede de yikardim yeni doğan bebek sonuçta ama 40 derecede bişey olmaz diye dusunuyorum
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Makine bozabilir elde yıkamak en mantıklısı. Güneşte kurutup ütü yaptınız mı hiç bişi kalmaz üstünde :) 
0 oy
tarafından
Elde yıkanırsa daha iyi olur 
0 oy
(1,987 puan) tarafından
Makinanın hassas bölümünde yıkarım kızımın kıyafetlerini hiç bozulmaz
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben 30 derecede kısa programda yıkadım sorun olmadı .

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 235 göst.
0 oy
0 cevap 29 göst.
27 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Perikiziii (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.

378,824 soru

11,339,196 cevap

34,803 kullanıcı

...