0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kizlar mrb eşim sehir dışına calismak icin gtti 2 gun oluyor 73 gunluk kizim var burda bi akrabamizda yok hepsu sehir disinda banyo yapamiyorm kizimi birakip korkuyorm eşimde 1 ay yok sizler bebeginizi birakip banyo yaptinizmi hic

9 Cevaplar

0 oy
(1,550 puan) tarafından
5 dakika girip çıkıyordum ben terim gidecek kadar. Ana kucağında banyoya veya önüne koy çok da küçük değil artık 
(55 puan) tarafından
Korkuyordm cok tesekkur 3derm
-Reklam-
0 oy
(321 puan) tarafından
Büyüyene dek ana kucağında büyüdü mama sandalyesine koyuyorum banyoda
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Küçükken hep pusetle yanımdaydı sonra mama sandalyesinde durdurdum şimdi kafasına göre dusakabini kapatiyorum gelip camina vuruyor geziyor. Korkucak birsey yok mecbur kalinca alışıyorsun. 
(55 puan) tarafından
Tamam canm cok saol yapicam bende cesaret geldi :)
(2,969 puan) tarafından
Kolay gelsin canim :))
0 oy
tarafından
Uyuyunca 5 dk girip çıkıyorum cnm
0 oy
(120 puan) tarafından
Sorunu gorunce korktum biraz valla hicmi vakit olmayacak yani rahat rahat banyo bile yapamiyacakmiyim :( 
tarafından
Ne sandın :D tuvalete gireceğini anlayıp çılgınca bağıracak, sofraya oturacağını anlayıp ciyaklayacak, çay içeceğini anlayıp çayını soğutacak. Bu bebelerin altıncı hisleri ne kuvvetlidir bir bilsen :D saçımın şampuanıyla banyodan çıktığımı bilirim :D ama inşallah senin bebişin çok uslu olur :)
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Uyuyunca yapıyorum halen 15 aylik
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Canim benim esimde yurtdisinda calisiyor 4 ay olacak nerdeyse yok. Ben hep uzun uyudugu saatlerde yapiyorum. Mesela aksam 9da yatiriyorum 12yr kadar kesin uyuyor. O zaman giriyorum. Kapiyi acik birakiyorum arada suyu kapatip dinliyorum uyanmadi daha hic
0 oy
(610 puan) tarafından
Ben gece yaparım o uyumuş olur kapıyıda açık bırakırımki duyuyum diye 10 dk da biter banyom 
0 oy
tarafından
Ben dogdugundan beri birlikte banyo yapiyorum birlikte al kucagina yikanin 
(3,552 puan) tarafından
Ee bebek kucagindayken kendi saçlarını falan nasıl yıkıyorsun
tarafından
Daha kucukmus senin bebegin ben once kendim yikaniyorum sonra viri getiriyor  kucagimda onu yikiyorum. Bebegin biraz buyuk olsa ba yo oturaklari var onlara gore tutuyor onlar vakumlu ama daha olmaz sana

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 68 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 230 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.