0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (712 puan) tarafından
Keşke hiç yapmasaydım ya da iyi ki yaptım dedikleriniz var mı seçimlerinizden pişman mısınız ?

Benim genel de keşke yapmasaydım dediklerim var ama hayatını etkilememesi için uğraşıyorum yani mutlu olmaya çalışıyorum siz nasıl yapıyorsunuz

29 Cevaplar

+1 oy
(615 puan) tarafından
Çok şükür yaşadığım hayatı seviyorum. 29 yaşındayım. Geriye dönüp baktığımda hiç şunu yapmasaydım demiyorum. Hatalarımız bizi üzen anlar olaylar bile bizi bi noktaya getiriyor. Onları yaşamasam şuan böyle bi bilinçte olmazdım diyorum. 
-Reklam-
+1 oy
(13,941 puan) tarafından
Keşke hic yapmasaydim dediğim evlenmek 

İyiki yapmişim dedigim kızimi doğurmak.
0 oy
(24 puan) tarafından
Çok şükür iyiliklerim de var keskekerim de hayat böyle zaten herşeyi dört dörtlük olanı görmedim şükür etmek gerek bence 
0 oy
(48,785 puan) tarafından
keskelerim cok salakliklarim da çok simdiki aklim olsa dedigim cok hatam var
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Keşke yapmasaydım dediğim 3 şey var.. Onun dışında yaptıklarımdan pişman değilim yine olsa yine yaparım :) 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
 Ben hayatımdan çok memnunum şükürler olsun iyi veya kötü hepsi benim seçimim pişman olsam da benim seçimim pismanlikta bir yeni baslangictir 
0 oy
(94 puan) tarafından
Keşke evlenmeseydim
0 oy
(190 puan) tarafından
Keşke yapmasaydim dediğim şeyler var cnm yaşadığım hayatı seviyorum ama keşke hayattimda hiç tanimasaydim dediğim inaanlar da var
0 oy
tarafından
Eşim iş bulsa çok şükür ki bir sorunumuz yok ama iş bulma sorunu yaşıyor ramazan da geldi elimizde para yok ne yapacaz bilmiyorum 
(5,721 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım inşallah gönlünüze göre olur
0 oy
(157 puan) tarafından
Sadece iş konusunda pismanliklarim var
0 oy
tarafından
Hamdolsun.. seviyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Allahın verdiği sahip olduğum herşeye şükürler olsun. Eşimi çok  seviyorum hayatımızdan memnunum ☺ 
0 oy
(27,445 puan) tarafından

Her halimize çok şükür 

0 oy
(379 puan) tarafından
Maddi açıdan çok hata yaptigim oldu ;((( sadece manevi hiç demiyorum yalnis yatırım yada yalnis karar aldığım oldu işle ilgili ama manevi olarak içim rahat diğerinede tecrübe diyorum geçiyorum 
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Seviyorum şükürler olsun halimize
0 oy
tarafından

Bayılıyorum:D...

0 oy
(5,541 puan) tarafından
Herkesin keşkesi iyikisi vardır benimde olduğu gibi ama ben arkama dönüpte sürekli keşke keşke demiyorum o olay olmasaydı şuan böyle olmazdım diyorum 
0 oy
(119,563 puan) tarafından
cok sukur evimiz arabamiz var kredi bircumuz kalmadi memnunun sukurler olsun rabbim hepimizi dahada feraha cikartsin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yanlis kisilerle hic tabismamis olmayi isterdim en buyuk pismanligim budur. Ama elhamdülillah, ac defilim, acikta degilim, uzaktada olsa ailem hayatta, esim, evladim var...inan sikayet etmeye utaniyor insan bazi hayatlari görünce. Rabbim aclikla, fakirlikle, insani sevdikleriyle, sagligiyla, imansizlikla sinamasin. Hersey icin cok sukur diyorim.
0 oy
(826 puan) tarafından
Şuan hayatımda tek iyi oğlumun olması. Eşimde var ama annesi yüzünde bazen tiksiniyorum ondan  keşke diyorum keşke evlenmeseydim onunıa ama seviyorumdaa bi yandan. 

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 474 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gurumicianne (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 211 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 270 göst.