0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (379 puan) tarafından
O kadar çok linki paylasiyolar makyajlar kıyafetler bakımlar siz bunları aldıklarına inanıyorsunuz yani aaaa bu almış bende alayım diyormusunuz merak ettim. Bakıyorum da bana yapmacık geldi özellikle trenyol şeysi 

8 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Demiyorum aldıklarını da düşünmüyorum reklam amaçlı her şey onlara bakıp da  kolay kolay almam 
(379 puan) tarafından
Bı tane jel var yüz soyuyomus falan adını unuttum herkes paylaşmış acaba dedim guvenemedim hep reklam hep reklam yapiyolar para için iyimi kötümü anlamiyorum suyu çıktı bunlarında hab
(1,730 puan) tarafından
Aynen öyle canım bben hiç onlara bakıp bir şey almadım çünkü reklam yapıyorlar sadece
(410 puan) tarafından
Kendileri ulasiyolar canim bana da yazmislardi hediye yolluuolar satin almiuolar
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Eger ihtiyacım varsa alıyorum valla 
(379 puan) tarafından
Baktım bende ama hala bakıyorum ;)))
(2,127 puan) tarafından
Tabi canım ihtiyacın varsa ben mesela onlar önerdi diye direk almıyorum yorumlara bakıyorum felan kafama yatarsa yoksa günde 100 ürün tanıtıyolr :)
0 oy
tarafından
Hayır trendyol bildiğim kadari ile onlara cek veriyorlar ee bazı ürünlerde zaten sponsorlu :)
(379 puan) tarafından
Yani bedava mali dedem de ballandıra ballandıra anlatır ;))))) ne bileyim ya hele o kadar kiyafeti hangi dolaba sigdiriyorlar acaba
tarafından
Öylee canim onlar anlatacak ki millet alsin her alan kişi sayesinde para kazaniyorlar :)) ikinci el satarlar :))
(379 puan) tarafından
Saçma ya hadi bir iki şey tamamda sürekli sürekli saçma geliyor bence satmazlar etiketi saklayıp giyip iade gondeririler ;))))))) benimde 274 takipçim var ;))) arkadaşlarım hepsi acaba paylaşsam alırlar mı ;)))) dalga geçerler herhalde
tarafından
Yok kiz satan vardi ama kim oldugunu unuttum :)) sanmam geri göndermezler beleşciler yaa :)) valla oyle dedikodu bile yaparlarr :)
0 oy
tarafından
Link bırakan fenomenleri takip etmiyorum. Minimalizm ile ilgili sayfaları takip ediyorum huzur buluyorum valla :)
(379 puan) tarafından
Bende bırakıcam artık eskiden güzel şeyler vardı şimdi artık heryer link
0 oy
tarafından
Ayyy su omertubaliya merveyavz var bildiğn motora takmış gibi şu indirime girmiş şunu sipariş verdim hemen diye atıyorlar

Aslında ne kadar çok linkleri tıklanırsa onlar o kadar çok kazanıyor Trendyol çek veriyor 1000/2000 civarı

Bedava yedi sülalesine kadar aliyolar artık kimse samimi gelmiyor sırf para için yapmadıklaro şey kalmadı bıraktım takibide
(379 puan) tarafından
Ayyy hele onlar evet bende takip ediyorum çok yapmacık geliyor normal bı yerden bişi alsa para verip derim tamamda iyice suyunu çıkardılar
0 oy
tarafından
Mühendisinoğlu nu takip ederim bişey alacaksam ama işime yaramayan şeyi de AA dur bende alayım demem. Birsey almak istiyorumdur o da paylaşmışsa tekrar araştırıp alırım.
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Genelde ürün yorumlarına bakıp alırım
(379 puan) tarafından
Şu jele taktım bende bakicam öle istiyorum ya yüzüm kötü oldu

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,342 göst.
0 oy
3 cevap 173 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,160 göst.
16 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 616 göst.
26 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Semanur (214 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...