0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar hep baş ağrım oluyo şiddetli günlerce süren ama iki üç gündür  gözüme vuruyor tansiyon mu oluyor seker mi biri gözü etkiliyor sanki bilgisi olan yazabilir mi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağlık ocağına git ölçtür tansiyonunu şekerini yoksa bilemeyiz ki
tarafından
Yarın gidebilirsem gidicemde burda yaşayan var mı diye merak ettim
tarafından
Bilmiyorum illa çıkar biri canım
-Reklam-
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Tansiyon canım şeker öyle olmuyor gebelik şekeri bende de var tansiyon da göremez gibi oluyorsun bugulanıyor göz

tarafından
Tsk ederim canim
0 oy
(20 puan) tarafından
Enseye vuran bı ağrı olur yüksek tansiyonda eğer supheliniosan sağlık ocağında ölçtür bebek için sıkıntı yaratmasin.migrenin varsa o da göze vuruyor 
tarafından
Ayni dediğin gibi enseme vuruyor yarın gideyim inşallah
0 oy
tarafından
tansiyon varsa bekleme gebelik zehirlenmesi yapiyor takipte olman gerekiyor 
tarafından
Tamam cnm tsk ederim
tarafından
bende ayni durumu yasadim cunku ishal olana kadar gitmedim doktora sonrasi kotu oldu bas agrisini ciddiye almamistim
tarafından
Benimde uzun sürüyor  bende gitmedim migren atağı sandım ama artık gözüme vuruyor enseme kadar agriyo
tarafından
migren agrisi gezer ama bu gezmiyot beynin ortasinda birde ense kökünde hissedersin birde gozlerde yanma olur canm
0 oy
(725 puan) tarafından
Tansiyonunu ölçtür mutlaka yüksek olması hiç iyi değil 
tarafından
Tamam cnm
0 oy
(210 puan) tarafından
Hamileyken her ikisi de cikti bende, tansiyon icin doguma kadar ilac kullandim, seker icin de diyet yaptim, tansiyonda enseye vuran agri en sık gorulen belirti, sakin ihmal etme doktora git, bu agriyi yasar yasamaz olc tansiyonunu, hem seker aleti hem de tansiyon aleti almistim ben. Yediklerine cok dikkat et, oncesinde ne yemistin
tarafından
Mutlaka gidicem uzun süredir ağrıyor ensemden başlıyor  17 haftaya giricem biraz zaman geçti agriyor uzun süredir ama inşallah bisey olamamıştır
(210 puan) tarafından
Benim tansiyon 15. Haftada belli olmustu, bisey olmamistir korkma ama eger yuksek cikarsa onlem alman gerekiyo, doktor yonlendirir, yediklerine dikkat edersen hicbisey olmaz.
tarafından
Tamam canim teşekkür ederim
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Gözü etkilemesi tehlikeli canım hemen git yarın doktora
tarafından
Gidicem mutlaka canim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
13 Haziran 2021 Aile kategorisinde Esramerve (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sdsdcey5 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde baharr33 (218 puan) tarafından soruldu

382,765 soru

11,458,547 cevap

35,041 kullanıcı

...