0 oy
227 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (309 puan) tarafından
Belirtiler neler covidle aynımı yoksa farklı rahatsızlıkları var.?? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arkadaşım geçirmiş. Önce üşüme sonra felaket bir baş ağrısı, vücut ağrısı ve sırt ağrisi oldu dedi. Ateş olmamış
(309 puan) tarafından
Hım geçmiş olsun inşallah ya bnde de grib var girbten dolayı gece burun tıkanıklığı bide kuru öksürük var bitane iğne vuruldum iyi geldi ama acaba bnde demi biseylee var gidip. Testi yaptırsam çünkü kayinbabam şuan hastanede mutant virüsten dolayı yatıyor ama çok ağır onunki 2 haftadır kötü tabi hiç görüşmedik gidip gelmedim ama aynı binada oturduğumz için şüphelniyorum
-Reklam-
0 oy
(45 puan) tarafından
o nedir yeni duydum
(309 puan) tarafından
Virüs mutasyona girmiş ve orjinalinden daha bulasicimis ama öldürmuyor muş süründürüyormus ama çok çabuk bulaşıyor us maske 2 kat kullanılmalı ve mesafe 2 metre olmaliymis
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Evet bi tanıdığımız oldu acayip baş agrisi ve ishaldi belirtisi
(309 puan) tarafından
Hım geçmiş olsun inşallah o kişiye bnde gribim buyuzden burun tıkanıklığı oluyo geceleri nefes alamıyorum bide kuru öksürük var acaba bnde mutant virusmi var diye suphelendim ama Bn bir kere iğne vuruldum buyuzden 2 gün önce çok şükür geçti rahatım şuan aynı belirtileri kayinbabam da var ve hastanede yatıyor şuan durumu kötü aynı binada oturuyoruz ama gidip gelmedim hhic evlerine insana şüphelniyor yinede ama bendeki mutant değil herhalde bahar nezlesidir inşallah öylede umuyorum da
(2,127 puan) tarafından
Aynen canım ya atlattı cok şükür artık grip olsak bile ona yoruyoruz dogal olarak ama dwvam ederse test yaptir yinedw
(309 puan) tarafından
Yani kendimi çok ii hissediyorum dincligimde yerinde istahimda yerinde oyuzden gitmedim işte ama halsiz bile olsaydım giderdim inşallah da normal giribimdir valla psikolojimiz bozuldu yaa bu nedir çok zor mus Allahım bizi çok ii sınıyor inşallah biter şu sınav biran önce
0 oy
(874 puan) tarafından
Canım herkeste aynı belirti olmaz ki gelinimiz kronik astım baş agrusi ile atlattı ama komşumuzu bugün kaybettik bir başka komşum da baş ağrısı boğaz ağrısı baldır diz ağrısı koku kaybı yaşıyor bir başkası ağırdan duvarları yumruklamis WC bile gidemems yani bünyeye bağlı sirke kullan süt ile sarımsak kaynatip iç ağrı oldukça ayaklarına sıcak su tut ağrı kesivi al kekik kullan udi hindi yağı tozu mumiya yağı propolis kullan bal kullan vitamin desteği al 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Burun akintisi baş agrisiymis

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 197 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 158 göst.
21 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
4 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2cocukbiranne (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 515 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Birhilall (1,103 puan) tarafından soruldu

380,340 soru

11,388,306 cevap

34,892 kullanıcı

...