0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (788 puan) tarafından
Kızlar doğum sonrası için korse alacağım ama şuan hamile olduğum için hangi beden alınır bilemedim doğumdan sonra almak daha mı mantıklı olur

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bn de almayı düşünüyorum ama dikişler im ağrıyor zmana g çince alcagim 
(788 puan) tarafından
doğumdan sonra alayım bende değil mi bedeni uymazsa falan
tarafından
Aynn gobek iniyor
-Reklam-
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bn namaz baş örtüsünü bağlamıştım cnm çok iyi geldi hiç göbeğim sarkmadı 
(788 puan) tarafından
Hadi ya çok pratik gerçekten :)
tarafından
Benimde kaynam hemen bağladı  anlamadim  önce  oda söyledi  karnin cikar  diye  hemen  korse aldirdim  şükür  karnim  doğumdan önceki halinde iyi oldu
0 oy
tarafından
Canım doğumdan hemen sonra  eşim aldi  karnim şişmesin diye  ben en küçüğünü aldim  doğumdan sonra karnim valan olmado çünkü 
(788 puan) tarafından
Doğumdan sonra alayım bende en iyisi canım. Birde ne diye alınıyor nerden alınıyor doğum sonrası korse diye mi geçiyor nasıl bişey alicam kararsız kaldım
tarafından
Canim sakin benim gibi  atlet tarzı  alma  beni mav eti  kolum velc oldu ahahaha  sadece karin bolgesi  icin al bebek ürünleri satılan  yerde var  korse de hemen verirler yanliz  bence dogumdan önce al sen ben  bilmediğim icin sonra aldım   oğlum 33 haftada geldi  ano oldu   sonra  hastaneden cikamadim  esim  gidip aldı geldi saoglun  kafasuna göre almış  ama bana oldu  tam  dogum  sonrasi  korse  diyebilirsin  yada sadece korse de resim atimmi
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Ben eski bi şal baglamistim sarkmadı 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ya bende merak ediyorum.sezeryan snrasi şal baglayanlsr nasil bagliyorsunz birde.ben ilkte hic hise baglamadm az kaldi.acaba 2.de baglarsam tam gidermi.kafamda deli sorulae
tarafından
Canim  sen sezeryanlusin  sorlamaman gerekir  hafif bağlan dikisler zarar gormesin  yada hic  bağlama  normalde  normal doğum yaptinda bakarlar  ama hisetmiyon  çünkü ağrın başka yerde  sen şancı cekcen bide o yeri sikarsan  dayanilmax olur  yapma dikisin  tam geçtiğinde  korse tak
(3,101 puan) tarafından
Canm zaten dogumdan 10 gn snra falan dusunuyorum dooktr 3 5 gn snra dikisleri kontrol ediyor ozman sorup oyle yaparim.
0 oy
tarafından
İlk kızımda acemiydim kaynanam bana başörtü vermişti tak birkaç gün karnın toparlansın dedi..taktım ben de..ikinci kızımda eşimin korsesi vardı onu taktım korse şart değil ama çabuk toparlar başörtü şal tarzı da olur 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Hamilelikten önce kac bedensen onu al

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 98 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beren sezgin (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
21 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaaaa4545 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
7 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde MeRecep (31 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,537 cevap

34,854 kullanıcı

...