0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (256 puan) tarafından
Bnm hic kucukluk resmim yok resim bile cekmemisler annemle olsun falan yok yani isterdim olmasini

Şimdi dogum gunune 1 hafta kaldi yapsammi esim ben bide kaynanam kaynatam 4 kişi olacaz

Ama gazla süslemek istemiyorum nasil bisey yapabilrm

8 Cevaplar

0 oy
(921 puan) tarafından
Tabiki olursun bemce yap
(256 puan) tarafından
Nasil bsey yapsamm
(921 puan) tarafından
Bi kac hazırlık pasta süs aile icinde yeterli ben hep oyle yapıyorum oglusuma ani işte
(256 puan) tarafından
Evet sonra o fotolari cikartmak isterim
(921 puan) tarafından
Aynenn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi kaç balon süs pasta yeter canım biz öyle yaptık anısı kalsın
(256 puan) tarafından
Balomlari nasil duvara sabitleyebilirum
tarafından
Arkasına bant yapıştırabilirsin
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende düşündüm ve Son anda vazgeçip 4 kişilik bir kutlama yaptık Son postuma bakabilirsin çokta güzel oldu onun heyecanı da bi baskaymis iyi ki yapmışım kesinlikle yap bence 
(256 puan) tarafından
Bakaym canm
(256 puan) tarafından
Ee seninki bâya bâya sık olmus:) ben boyle yapamamki
(14,036 puan) tarafından
Ben o balon ve balon zincirini 55 liraya trendyildan almıştım duvara sabitledik bide pasta yaptırdık sade bi kutlamaydi abartmadk ama iyi ki yapmışız
(256 puan) tarafından
Çok guzel olmuş
(14,036 puan) tarafından
Yapamayacak ne var canım benim balonları şisir aparata tak duvara da 2 çivi çak bu kadar çok basit eğer 1 hafta varsa şimdiden siparis ver anca gelir
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bikac balon olsa bile yeterli canim bide pasta
(256 puan) tarafından
Evet camm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Biz resim çekilmek için anı kalsın diye süsleme yapıp kendimiz yiyip içicez kimse olmıcak hatıra kalması önemli ilk yaşının. Sonra bende alıştırmak istemiyorum zaten dogum günü saçmalığına :) bence sende anı kalması için ilk yaşında bol vol resim çekilin
(256 puan) tarafından
Tamam kuzum
0 oy
(3,836 puan) tarafından
internetten sus alip yapmistik. bence yap hatira bu yani. bayramda dogum gunlerinde ozel gunlerde fotograf cekeriz kizimi illa sus puslu giydirmeye gerek yok. (imkan yoksa diye soyluyorum bunu.) temiz guzel giydirdin mi bi foto icin yeterli bile 
(256 puan) tarafından
Benm nikah elbisem var abiye giysem abarti olurmu
(3,836 puan) tarafından
ben siyah kumas pantolonla beyaz gomlek giydim. esimde kot pantolonla gomlek giydi. nikah elbiseme sigamazdim ben. bide biraz gunluk degildi bence giysem abarti dururdu. seninkini bilemiyorum nasil olur
(256 puan) tarafından
Dur resim ataym post acp
0 oy
(289 puan) tarafından
Yap canım pişman olursun

Ben 2 arkadaşımı çatışmıştım bi de annem o kadardik pasta sipariş verdin ufak bi tane 1 şeklinde kurabiye kalıbı aldim 3 lira mi 5 lisanıydı neydi kurabiye yaptım

Balonlar aldim rafya alip uçlarını bağladım bantla tavana astım 

Duvara iyki doğdun yazısı aldim

Iki üç balin astım Duvara 

Virüste bu kadar işte ayrıntıya girmedim içinde kaosunda istemedim zaten pekte hatırlamaz maksat 3 5 poz fotograf
(256 puan) tarafından
Ay hevese geldim
0 oy
(13,939 puan) tarafından
Ben 1.yaş gününü yapmadim ve pişmanım. Şimdi 2.doğum gününü kutladık ve cok mutlu oldu. Yap canim bence. Illaki büyük bişeye gerek yok sade bir pasta da olsa yap. 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 281 göst.
10 Mart 2022 Moda kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 285 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 539 göst.
0 oy
0 cevap 26 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mqvili (294 puan) tarafından soruldu