0 oy
205 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (219 puan) tarafından

Kızlar demiştim evimi kendim yaptıracam mutfağımada ankastre set almayı düşünüyorum luxell alacam ancak iki set arasında kaldım birisi 8 programlı birisi 4 

Biri bu diğerini de yoruma ekliyorum 

image

image

image

image

5 Cevaplar

0 oy
(219 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

image

image

image

diğeride bu kızlar 
(1,615 puan) tarafından
Aslında güzelde ızgarasız alsan ben çok pişmanım böyle aldım diye ızgarasızlar daha güzel oluyo kullanışlı falan düz cam
-Reklam-
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Ne kadar cok program o kadar makinenin kafasi karışıyor bence.
(219 puan) tarafından
Nasıl hani 8 programlı kafa karıştırır almamı diyorsun anlamadım canım
(1,847 puan) tarafından
Yani cok programa gerek yok bence canim. Mesela ben bulasik makinesi alırken bi 8 programlik vardi bir de 4. 4 program olanı aldim kullandigim program 2 tane sadece. Aşırı bi fiyat farki yoksa bence 4 program yeterlidir
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Son attığın guzel bence

(219 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Canım sana şöyle bir cevap vereyim.. Benim dayım kumtel in luxellin mehtap ın falan servisiydi.. Biz ankastre set alacaktık daha doğrusu ocak ve fırın alacaktık dayıma sorduk ha gisini alalım diye.. Dayım bu markaların fırınının iyi olmadığını söyledi.. Kumtel ol ak alın ama fırını biraz daha kaliteli bir şey alın dedi.. Altus marka fırın alabilirsiniz dedi.. Bu arada Altus Arçeliğin markası.. Fiyatı kumtel luxell e göre biraz daha pahalı arçelik beko ya göre daha uygun ama kaliteli.. Bir de çok programlı olmasına gerek yok diye düşünüyorum.. Hem kullanılmıyor hem de ne kadar özellik o kadar kafa karışıklığı ürün için.. 
(219 puan) tarafından
Anladım canım öyle yapıyım bnde

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 389 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Zeynep Selim (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Miray124 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,480 puan) tarafından soruldu