0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından

kızım 2 buçuk yaşında milli eğitimde memur olarak çalışmaktayım.

Mecburum bakıcıya vermeye çalıştığım süre boyunca, vakit de geçiriyorum evdeyken,ama inanın ona olan sevgimi zerre kadar hiç azaltmadım, ama benim kızım "baba işte anne yok" diyor habire de ağlıyor zaten zor iştahlı çocuk.

Benim canım çok acıyor, vicdan azabı çekiyorum resmen,böyle olsun istemezdim ama çalışmak zorundayım :(

böyle yaşayan iki canlılar varmı ?

8 Cevaplar

0 oy
(210 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Oncelikle calisan anne oldugun icin kendini suclama, aksine sevin ekonomik olarak daha iyi bir gelecek hazirlayabileceksin cocuklarina. Ben ogretmenim, annem de ogretmen, ben de kucukken zaman zaman annem hep evde olsa diye dusunurdum ama bunlar gecici durumlar, 2,5 yas kres icin uygun bi yas, krese gonder, zamani daha eglenceli gecer, ben kucukken haftasonu kres kapali diye uzulurdum bi de. 
-Reklam-
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Canım o daha çok küçük gün içerisinde seni babayı göremeyince demesi normal Allah yardımcın olsun düzelir annesi alışır bu duruma inşallah
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Canım maaşını alınca tut elinden birsey almaya götür  de ki calıstıgı ıcın para verdiler bende sana alıyorum. Ben oyle yapmıstım işi bırakınca neden gitmiyor git dedi =) 
(11 puan) tarafından
onları her ay yapıyoruz ana kız :)
neler almıyorumkii
0 oy
tarafından
Ay kuzum mecbur kalmışsın canım minik ya o kıyamam Allah yardımcın olsun büyüdükçe anlar o 
(11 puan) tarafından
bu devirde gerçektende çok zor işsizlik çalışmasam karnı nasıl doyacak
0 oy
tarafından
Bakıcı yerine krese versen orda arkadaslariyla oyun oynar. Bakıcıda sıkılıyodur cocuk
(11 puan) tarafından
20 haftalık gebeyim şuan :)
tarafından
24 de izne ayrılirsin zaten iyi yapmissin cnm. Benimki de seninki yaslarda 31 haftaligim haftaya tekrar baslayacagim ise.
(11 puan) tarafından
tam kapanma olursa çok rahatlıcam bu konuda bekliyorum hayla :D
tarafından
Tam kapanmada ne olacakki mesai saatleri mi degisiyor
(11 puan) tarafından
tüm gün ev olucak
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Çalışmak zorundayım diyorsun ne desek boş Rabbim muhtaç etmesin kimseye inşallah geçici bi süreçtir yas ilerledikçe daha iyi tanır hepinizi ama cok cok zor durumda değilsen kendi şahsi fikrimi söylüyorum çalışmazdım yavrunla geçirdiğin her saniye çok özel 
(11 puan) tarafından
onlar için gelecek hazırlamak zorundayım. Eşimin eline hayatta bakmam
(4,853 puan) tarafından
O zaman akşam bütün kalan vaktini çocuğunla geçirirsin en özel anları daha 2 yasinda sana cok ihtiyacı var

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 367 göst.
0 oy
11 cevap 261 göst.
6 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 260 göst.
0 oy
8 cevap 239 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,375 soru