+1 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Üç gündür fena bir şekilde vajinam kaşınıyor gece de bırakmıyor kaşıntıdan parçalamak istiyorum ve çok canımı yakıyor ne önerirsiniz

22 Cevaplar

0 oy
(402 puan) tarafından
Travazol krem.şıp diye keser
(1,465 puan) tarafından
Ayy valla şimdi gidip eczaneden alıcam reçetesiz verirler dimi
(402 puan) tarafından
Ben geçen yıl almıştım veriyorlardı 14 tl idi sanırım.değiştiyse artık vermiyolarsa bile en kötü sağlık ocağı yazar galiba
(1,465 puan) tarafından
Bi kremi de reçeteyle yapıyorlarsa vay halimize
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Soğuk kompres rahatlatabilir canim
(1,465 puan) tarafından
Zeytin yağı sürdüm nemli kalır kaşınmaz diye ama bana mısın demiyor olmadı bütün önerileri deniycem hangisi fayda verirse teşekkür ederim cnm
(1,763 puan) tarafından
Cnm soğuk kompres iyi etmez o anlık kaşıntıyı alır bilgin olsun
(1,465 puan) tarafından
Kaşıntıyı alsa öpüo başıma koycam cnm doğumumda yakın korkuyorum bu yüzden
(1,763 puan) tarafından
O zaman yapabilirsin canm ama buzu direk bastırma bir örtüye yada pencereye sar öyle uygula geçmiş.olsun
(1,465 puan) tarafından
Tamam kuzum sağol deniyim bi bakayım
0 oy
tarafından
Enfeksiyon büyük ihtimalle sirke hemen keser enfeksiyonu alir
(1,465 puan) tarafından
Sade mi kullanmalıyım cnm nasıl kullanıcam üzüm elma fark ediyormu üzüm sirkesi var
tarafından
Far etmez kuzum  afedersin önce güzelce yika sonra  2 yemek kaşığı sirke 1 yemek kaşığı su temiz pamukla sil eski yöntem doktor olmadığı zamanlardan anneannem sağolsun banada olmuştu ve aşırı yanmayla hemen geçti ama yaptıktan sonra :)
(1,465 puan) tarafından
Yapıncada mı yakıyor cnm geçecekse eğer razıyım gece gündür çekmektense
tarafından
İlk yıka kurula canm sonra yap
(1,465 puan) tarafından
Havaya uçtum yanmasından anam bu neydi önce yıkadım sonra suyla sirkeyi karıştırıp pamukla sürdüm nasıl yaktı o öyle banyoda irdan iraya fırmadım şuan üzerinde duruyor durulamadım biraz kalırsa daha fayda eder belki diye düşündüm
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Mantar olabilir bi doktora gidin fitil ve krem verir. Çabucak geçiyor 
(1,465 puan) tarafından
Kadın doğuma ayın 15inee randevum var ama bana şimdilik bişeyler lazım dayanamıyorum
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Mantar olabilir canm cildiyeye gorun krem yazar en azindan
(1,465 puan) tarafından
Doğuma randevum var cnm 15inde ama bn dayanamam o zamana kadar
(2,443 puan) tarafından
Hmm anladim canim doktoruna sorabilirsin telefonu varsa
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Travazol ve sirkeli su ile.tajaret al enfeksiyon kapmisisn 
(1,465 puan) tarafından
Tajaret ne cnm o da krem mi
(15,721 puan) tarafından
Taharet WC den sonra özel.bolgeni yikamaktir kız :D
(1,465 puan) tarafından
Tajaret yazıyordu kuzum anlamadım kusura bakma bnde o ne diyorum
(15,721 puan) tarafından
Klavye yanlış yazmış hahahh
(1,465 puan) tarafından
Olsun bndede oluyor bnm klavye tam kafadan gidik aaten sorunlu basmadığım harflere basıyor yanlış yazıyor ikide bir sil yeniden yaz uğraşıyorum
0 oy
(1,929 puan) tarafından

:D:D:D kız hiç güleceğim yoktu 

Mantar olmuştur varsa krem sür 

(1,465 puan) tarafından
Ayy hiç sorma utanmasam valla sokak ortasında elimi koyup içine kaşıycam o derece kötü kaşınıyor
(1,929 puan) tarafından
Bende yaşadım canım bilirim
(1,465 puan) tarafından
Kaynanam görümcem burda pişik olmuş bebekler gibi afedersin popomu yerde süründürüyorum vajina yüzünden kurt var sancaklar
(1,929 puan) tarafından
Hahahahhhahha banyoya geç yada lavoboya kız onlarında yanında yapmaa::))))
(1,465 puan) tarafından
Yapmıyomda valla gerçekten kurt var gibi yerimde duramıyom kaçtım yatak odasına
0 oy
(921 puan) tarafından
Bol bol su 

Doktora görün

Sabun felan kullanma
(1,465 puan) tarafından
Bol bol su yapıyorum cnm yatağımı götürcem nerdeyse lavaboya zaten hamileyim diye çikmaz oldum lavabodan bide üstüne bu eklendi
(921 puan) tarafından
Ayy hamileysen doktora kesin görün mantar enfeksiyon kötü etkiliyor gebeliği
(1,465 puan) tarafından
Sorma cnm mafoldum üç gündür zaten gece uykusu yok üstüne geceleri özellikle daha çok kaşınıyor
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Krem kullanmakmistemiyorsan soğanı haşla bir beze koy omuda iç çamaşırına koy  bir gece kalsın sabahta ılık suyla yıka  geçer
(1,465 puan) tarafından
Soğan da cnm dinimiz açıdından nimet olduğu için pek tercih etmiyim krem kullansam daha uyi ama ne tür krem bilmiyorum travazol diyorlarda bakalım
(5,311 puan) tarafından
Travazol en ideali
(1,465 puan) tarafından
Sirkeli su kullandım bakayım onu da doktora yazdırayım cnm sağol daha ileri giderse gidip eczaneden direk alırım
(5,311 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm
(1,465 puan) tarafından
Sağol kuzum teşekkür ederim
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Mantardir doktora gitmen lazım
(1,465 puan) tarafından
Randevum 15inde ve bn şimdilik kaşıntısını alsın diyr bişeyler denemek istiyorum
0 oy
tarafından
Muhtemelen mantar kuzum  doktora git krem veriyor 
(1,465 puan) tarafından
15 ine üç gün var kuzum şimdi dayanamıyorum 3 gündr deli olurum
tarafından
Sirke iyi geliyor diyorlar dene bence
(1,465 puan) tarafından
Denedim uçuyorum şuan yanmasından bni tutan yok şuanda
tarafından
Ya kiyamam sanaaa  ben de yasadim cok zor mantar deli gibi kasiyasin geliyor ama benim kendiliginden gecti cok sukur ama cok cektim
(1,465 puan) tarafından
Bnm ilk gebeliğimde de ik deģişikliği ve su değişikliği olabileceģinden geçtiğini düşünüyorum ama bunda üç gündür mafoldum zaten gece uykusu yok bidr üstüne bu eklendi doğum anına kadar sürer daha beter olur diye korkuyorum
0 oy
tarafından
Hamile değilsen sağlık ocağına git fitil versinler ben de tam 3 gündür öyleyim geceleri artıyor çıldırıyorum biraz soğuk tutunca iyi oluyor çünkü mantr karanlık ve sıcak yerlerde artar
(1,465 puan) tarafından
Gece daha çok azıyor kaşıntısı zaten cnm hamileyim 38+6 ondan daha çok korkuyorum doğumda yakın olduğu için
tarafından
Ayyy çok geçmiş olsun
(1,465 puan) tarafından
Saģol cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Kasindikca kaşi sende :D kiz lene sirkeli su yap otur o suya rahatlatır iç çamaşır giyme her gün duş al temiz tut orayı ped fln kulan 

(1,465 puan) tarafından
Bırakmıyor cnm o zamanda kaşıntısı ve parçalayasım geliyor sonrada acısından kıvranıyorum
tarafından
Enfeksiyon mantar var canım sende travazol krem kulan demişler hic bisye yaramıyor o krem bende öyleydim cok kotu kaşıntı olurdu antibiyotikla düzeldim sen bi sirekli suyu dene kaşıma fazla tahriş olur sonra biber sürmüş gibi yanar orası:D
(1,465 puan) tarafından
Sirkeli suyu deniyim bn cnm saģol valla geçerse bol bol dua edicem size hamileyim doğumda yakın en çokta ondan korkuyorum doğuma böylr gidersem diye el atıp duracaklar daha çok mafeder
tarafından
Kiz hamilemisin hamilelikte bisey yapılmıyor ya  bilemedin sormadan krem fln kullanma canim
(1,465 puan) tarafından
Evet cnm hamileyim sirke kullandım iyi geldi biraz randevum gelsin guttuğimde devam ederse doktora söyleyim ona göre
0 oy
(756 puan) tarafından
Travazol ii rahatlatıyor büyük ihtimal mantar dan çok kaşınıyor 
(1,465 puan) tarafından
Sağol cnm sirke kullandım devam ederse doktoruma yazdırıyım
0 oy
(549 puan) tarafından
Travazol krm ve vajinal fitil al bendede olmuştu bunlar geçirdi
(1,465 puan) tarafından
Fitil hamileyim diye yazmayabilirler cnm
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sirkeli suyla taharet 
(1,465 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun denedim iyi geldi bugü  her lavabiya gittiğimde deniycem
(6,978 puan) tarafından
Evet canim benim  kızımdaysa vardı ona jie uyguladım 2 günü bulmadan ne kizariklik ne  kaşıntı kaldi, Allah sendende razi olsun
(1,465 puan) tarafından
Valla bn hemen etku edeceğine inanmadım ama başka çare yok diye ne söylense uyguluycam dedim artık sürdüģünde tahret aldığında onla ordan oraya fırladım sonra baktım etkisini gösterdi
(6,978 puan) tarafından
Allah sifani versin canim cok gecmis olsun
(1,465 puan) tarafından
Sağol kuzum Allah razı olsun
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Mantar vardır büyük ihtimalle. Kardeşimin de çok kötüydü yoğurt sürdük
(1,465 puan) tarafından
Yoğurt mu ilk defa duydum sirke karbonat duydum da yoğurtta günah olmaz mı vajinaya sürmek
(3,107 puan) tarafından
Vala bilmiyorm kasintidan resmen ağlıyordu hastaneye gidecektik ablam araştırdi yoğurt iyi gelirmis denedik geçti
(1,465 puan) tarafından
Anladım cnm çok saģol sirke kullandım şuan iyi biraz randevu günüme kadar idare etse doktoruma söyliyim ilaç yazsın ona göre
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Travazol birebirdir canım geçmiş olsun 
(1,465 puan) tarafından
Aağol cnm Allah razı olshn
0 oy
tarafından
Kuzum yıkanırken duş alırken o bölgeyi dün jeli şampuan sabun gibi şeylerle asla temizleme o bölgedeki ph değerini bozarsin orda yararlı bakteriler var onlara zarar verdign zamnda yaşarsın bu durumu oh değer 5 olan özel bölge temizleme jelleri var onlardan kullan o bölge için bu dediğimi arastr bak zamninda çok çekmiştim hata yapiyorms doktorm demişti bana da gecms olsn
(1,465 puan) tarafından
Ayy ***** kafam sen yazınca aklıma geldi bende neden böyle oldu diyorum sebebi buymuş demekki en son kontrolüme gideceğim zaman olaki çatı muayenesi yaparlar diye bnde kalktım şampuanla temiz koksun diye yıkadım hani insanlık hani sonuçta  ne kadar yıkasanda illaki vajinanın kokusu oluyor kimse rahatsız olmasın diye düşünürken kendime işkence ettim
tarafından
İsde kuzum vajinadaki yararlı bakteriler e zarar veriyorms krem al ayrıca kendine özel bölge temizleme Jeli al onunla yıka
(1,465 puan) tarafından
Kafama edeyim emi çok sağol kuzum valla söylemesen aydınlanmayacaktım dediğin gibi yapim olmadı
tarafından
Rica ederim canım benim insan temiz olayım istiyor bende yapmstm aynı hatayı :)
(1,465 puan) tarafından
Yok cnm bi daha düşmem aynı hataya gider ona özel losyonlar alırım daha iyi tekrardan teşekkür ederim
0 oy
(550 puan) tarafından
Hamileysen mantazol veya travazol kullan ıyı gelır fitoda ck ıyı glıyo ama hamilelere kullanılyomu bılmem
(1,465 puan) tarafından
Sirke kullandım iyi geldi biraz devam ederse doktoruma danışıcam cnm sağol
(550 puan) tarafından
Snde sgl cnm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 120 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eda_25 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Sed.bey (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensim ve prensesim (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 193 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aysenur5561 (169 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...