0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Of ya stres içine girdim belirti de yok adet sancısı Filan yok. Normalde 9 unda oluyordum 4 gündür gecikti test yapsam cikarmi kızlar erkenmi

5 Cevaplar

0 oy
(354 puan) tarafından
Erken gebelik testi alıp yapabilirsin geç döllenme değilse kesin çıkar
tarafından
Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın aminnn
(354 puan) tarafından
Aminn canım hiç sıkıntısı yoktu bir gün içinde fenalaştı testler de rahatsızlığı çıktığı halde doktor bize hiç birşeyi yok diyerekten eve gönderdi azarlamisti üstüne de bizi sonra yavrum 1 saat sonra vefat etmişti doktor ihmalinden vefat ettim evladım bende o doktorun yanına bırakmadım tabi dava açtım hapis cezası aldı mesleğinden oldu
tarafından
Allahim ya bu nasıl canilik nasıl ölüme terk 4der el kadar bebeği benimde yavrum var canım kusura bakma ya senin acını hatırlattım gözlerim doldu benimde çok üzgünüm :(rabbim korusun evlatlarını
(354 puan) tarafından
Aminnn canım rabbim hiç bir anneye evlat acısı yaşatmasın çok zor ne kadar evladın olursa olsun acısı ne diniyor ne unutuyorsun
tarafından
Aynen canım amin Rabbim hiç bir anneye yaşatmasın
-Reklam-
0 oy
(119,481 puan) tarafından
gecem ay 11 martt oldum bu ay olmadim test yaptim kapi gibi tek cizgi ooh miss rahatim
tarafından
Ohhh iyi sevda ya sevindim benimki de öyle olur umarım şimdi sırası değil bebisin
0 oy
tarafından
Geçen ay benimde gecikti korunmuyoduk sevindiydim ama adet oldum 4.gunun sonunda inşallah bu ay adet olmam Allah seninde hakkında hayırlısisini versin
tarafından
Saol cnm bebiş mi yapcan Allah sana da nasip etsin bebiş canım benim bi tane kızım var ikinci için erken henüz
tarafından
Benimde bitane 12 aylık olacak kızım var ama biz bidaha istiyoruz inşallah
tarafından
Rabbim bı tane daha nasip etsin cnm insalla
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Bugün herkes hamile :)) hadi sende test yap 
tarafından
Kiz sende mi hamilesin :) aynen goryom hamile postları cogalmis

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 355 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
8 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde seraps (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı

...