0 oy
501 göst.
Aile kategorisinde (1,205 puan) tarafından
Kzlar ben kaynanmla tartışmistim neyse ewime inmiştim o siradada kaynnam.bana baya söylenmis tartismadan yarım saat sonra eltim yanıma geldi işte dedi byle byle dediler senin için diye ama.bnm söylediğimi soyleme dedi tmam dedm aradan 5 gün gecti kaynanm o tartışma konusunu açtı.bnde daynamadm neden arkamdan byle seyelr dedinz dedm kim söyledi dedi eltim dedm ama söylediğimi soyleme dedm az önce eltime dedm işte kaynanama soyeldim bnm.hakimda konuştuğunuzu bana dyo.ben byle bisey.demedim sana sen yalns anladın neden benim.soyledigimi soyeldin dedi bnde dedm senjn adını wermedim duydum dedm smdi o anlatklarini inkar ediyo ve be.bugun kaynanma analttm smdi konu teksr açılsa ben yalancı duruma düşcem napmam lazm akıl wern

31 Cevaplar

0 oy
(748 puan) tarafından
Kiz sana solemekle salaklik yapmis laf tasimamasj lazimdi cok yanlis sende onu gidip kaynanna demen yanlis herkes yanlis anlican burda sen kotu olmussun eltinde kotumu olsun istedin ne niyetle soledin allahla senin aranda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dizi gibi ne güzel:)
0 oy
(7,511 puan) tarafından
Var ya şu yaptığını düşman yapmaz ben eltinin yerinde olsam sana daha bir şey demem azıcık laf tutmasını bilin 
0 oy
tarafından
Hiç bir zaman eltine güvenme 
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Eltin sana söylemiş sen gidip onlara böyle böyle dememen gerekiyor şimdi hem yalancı hem de laf agizina tutamayan gibi olmuşsun ne sana inanırlar ne laf derler yanlış yapmışsın bence 
0 oy
tarafından
Eltin sana yetiştirmekle halt yemiş sen de gidip onun söylediğini söylemekle tüy dikmissin.
0 oy
tarafından
Iyide eltin sana soylemis ben dedi die sen niye onun adini verdin insallahda sen haksiz cikar o kadinida ara yerde koymassin
0 oy
(919 puan) tarafından
Ayıp etmissin o gelip sana soyluyo sen niye kaynanana soyluyosunki
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Eğer gerçekten anlattıkları konuşulduysa kaynanam Elgin inkar etse bile onun gelip söylediğini anlar 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 159 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melekannesiym (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 447 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,416 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (295 puan) tarafından soruldu

399,914 soru

11,962,702 cevap

36,129 kullanıcı

...