0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Arkadaşlar hamileyim  eşim işinden dolayı  bulunduğumuz yerde sıkıntı çektiği icin şehir disine taşınmak istiyor aileside orda diye ben gitmek istemiyorum ama mecburum o kadar çaresizim ki ne yapacam bilmiyorum ekemk parası için biliyorum ama bende ailemi bırakıp hit ek istemiyorum için çok sıkılıyor hamileyim birde hemen taşınmak istiyor bir aya bende bu halde baya kafaya takıyorum ailemden hiç uzak kalmadım gurbete gitmek beni çok üzüyor yoksa kaynanamlar çok iyiler bana karşı ama ben yine üzülüyorum  icincok sıkıldı kimseye anlatnamihlrim burda paylaşmak istedim yazarken bile ağlayarak yazıyorum size çok çaresizim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Elde var bir kızz hiç olmasa kaynanan iyi niye bizde yok böyle kaynana neden yaaa

(63 puan) tarafından
Yok sağolsunlar iyiler ya kızlarından ayırt etmezler
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bacim evlendin sen ailen den biraz uzaklaştın önemli olan km değil yürekleriniz ekmek nerdeyse esin nerdeyse orda olman gerekiyor kendi aileni düşün gurbette olan yurt dışında olan napsin esin haklı katılıyorum ona ve ağlayacak bir şey de yok bence üzme boşuna kendini 
(63 puan) tarafından
Haklısınız  esimde çaresz geçim.sikintisi için gidiyor ben çocuğum oalcak diye biraz onunla nefesim açılır diye kendimi avutmak istiyorum  ama yinede zor geliyor suan
0 oy
tarafından
Kuzum ekmegin neredeyse oraya gitmek zorundasin  maalesef hayat sartları.. Aile cok önemli evet çokta özlersin ama hepimiz aileelerimizden ayriyiz. O kadar zor ki işsizlik geçim sıkıntısı eşinin işi iyiyse yapacak birşey yok sıkma canını bebişte stres yapmasın
(63 puan) tarafından
Gerçekten öyle mecbur ekmek parası ama 2 yıllık evliyim direk gitseydim belki bu kadar zorlanmzdim ama şimdi onlara yakın olmaya alıştıktan sonra zor geliyor belki
tarafından
kiyamam yaa,:(( cok zor
0 oy
(402 puan) tarafından
Kaynananlar iyiyse hiç durma.ekmek parası her şeyden önce gelir.yarın bebek olunca ihtiyaçlarını senun ailen mi giderecek?ben de yıllarca gurbette gelin oldum.hala da öyleyim.alışırsın.doğduğun yer değil doyduğun yer.
(63 puan) tarafından
Haklısınız öyle tabi sizde uzaksiniz ailenize demekki peki başka akrabaniz varmı tek mısınız alışmak kolay oluyor mu
(402 puan) tarafından
Tekim hiç bir akrabam yok bulunduğum ilde.sizin yine kayınvalideniz iyiymiş.benimkiler vicdansızın önde gideni.zerre iyilikleri olmaz hep isterler hep umunurlar.eşiniz iyiyse kimseye gerek de yok.
(63 puan) tarafından
Allah yardım etsin benim kaynanamlar iyiler her yönden yardımları oluyor maddi yönden almazlar veriler o derece iyiler  onlarlik sıkıntı yok   sadece benim aile hasreti var oda.insalah alisabilirim düşününce sanki dünyanın sonu gibi geliyor
0 oy
(144 puan) tarafından
Sizi çok iyi anlıyorum :) bende hiç ailemden ayrı kalmamıştım ama bazen şartlar öyle gerektiriyo. Şehir dışına şükrederdim inan ben yurtdışındayım ve hamileyim doğumumda da yanımda sadece eşimin ailesi olucak. O yüzden üzülme ki bebekte üzülmesin herşeyde bi hayır vardır :)
(63 puan) tarafından
Gerçekten mi size mi uzaksiniz rabbim yardımcınız olsun sizinde belkide hamilelikden insan biraz duygusal bakıyor hayata bilmiyorum
(144 puan) tarafından
Evet onunda payı var :) çok ağlardım özlüyorum diye ama şimdi bebeğide düşünmek zorundayım üzülmemeye çalışıyorum. Olumlu taraflarından bak çok uzak değilse gidilir görülür. Bak ben doğumdan sonra gidebilicem ve daha 9.haftadayım :)
(63 puan) tarafından
Yaa daha yeniymis sizinki rabbim sağ Salim kucağıniza almayı nasip etsin inşallah benimki uçakla iki saat işte ama her gece ağlıyorum bazen bebeğime birşey oalcak diye çok korkuyorum streden bu mübarek günde yinede hayırlısını istiyorum
(144 puan) tarafından
Amin sizinde inşallah. Insanoğlu biraz tuhaf herşeye çabuk alışıyo :) hayırlısı olsun sizin için. Sizde kendinizi üzmemeye çalışın en azından bebeğiniz için
(63 puan) tarafından
İnslalah ya çok teşekkür ederim desteğiniz için
0 oy
tarafından
O hatayı ben yaptım itlerden pişmanım valla Allahım pişmanlık vermesin Rabbim 
(63 puan) tarafından
Amin amin  sizde mi aynı nedenden gittiniz pişman mı oldunuz
tarafından
Biz maddiyat zorladı gidelim dedik ve geldik sonuç iş yok işssiz eşim hiç değilse İstanbul da işimiz vardı kira sıkıntımız vardı ama işimiz vardı burada evimiz var ama işimiz yok
(63 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun bizim eşimin Manisa'da akrabaları bar iş ayarlamışlar bile fabrikada herşeyi ayarlamis ondan bu kadar emin gitmek istiyor
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun ben yaşadım sende yaşıycaksın diye birşey yok ailrm İstanbulda ben başka şehirde zor oldu anlatıp içini karartmak istemiyorum elhamdülillah sağlığımız yerinde
(63 puan) tarafından
Allah razı olsun sizin başka akrabanız yok mi gittiğiniz yerde kayınvaliden falan
0 oy
(72 puan) tarafından
Benim kaynana hic iyi degil yuze gulupte hamileyken is yaptirlar acimasz evde bekar gorilumce carken bni kaldirir . Kaynanan iyiyse ailene gelip gidersin cnim keske bnim kaynanagilde cok uzakta olsalardı 
(63 puan) tarafından
Yaa kötüymüş ya üzüldüm adiniza şimdi araniz nasıl düzeldi mi yakinssinzi sanırım
(72 puan) tarafından
Malesef aynilar hamilede olsam is yaptiriyo kaynanam bana kendi evladina demiyor nasılsa gelininimya bana yaptiriyo Allah sorsun insallah hepsinden hakkimi helal etmiyom
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Sen gene tanıdık olan yere gidiyormuşsun ben işim için türkiyenin bir ucuna geldim daha önce adını bile duymadığım bir yere sıkma canını bebeğini düşün annen istediği zaman gelir gene yanına 
(63 puan) tarafından
İnşallah ya çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 497 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Haticeozcan (37 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 500 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Merveeesubasi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 810 göst.
0 oy