0 oy
340 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (900 puan) tarafından
Kızlar eşimin gözlerini kaynak almış gözlerini açamıyor serum suyu damlatsam olurmu bi zararlı olurmu

8 Cevaplar

0 oy
(919 puan) tarafından
Canım benim eşimde kaynakçı gülsuyu dök bir pamuğa hafifçe bastırın gozunun üstüne bide patatesi dilimle buzlukta beklet gözünün üstüne koy salataligida aynı şekil dilimle köy çok iyi gelio
(900 puan) tarafından
Patates i denedik canım fayda etmedi :(  gül suyu da yok evde kaynakçı değil benimki yapan birinin yanında durmuş 5 dakika adam yatamıyor yanmasından
(919 puan) tarafından
P çok pis kuzum ya olmadı acile gidin yikasinlar
-Reklam-
0 oy
(940 puan) tarafından
Hiç birşey yapma bence 
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Hicbir sey yapmayin serum fizyolojik tuzlu adamı iyice kör edersin.Yarın sabah da ayni olursa doktora gitsin
0 oy
(879 puan) tarafından
Gözlerine nemli bezle patates bol koy canım benim abimde olurdu böyle yapardı rahatkardi gozleri 
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Sallama çay varsa onu sıcak suya at biraz ılısın gözlerine koy o çayı, ya da demlenmiş çayı pamuğa sürüp koy gözlerine o biraz rahatlatır. Sabah ta eczaneye gidin göz damlası var kaynak alanlar için çok iyi geliyor eşim de önceden kullanırdı. Geçmiş olsun 
0 oy
(49,838 puan) tarafından
serum suyu dedigin bebegin burnuna damlatilan mi. göz icin damla var eczanede ondan alin
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Canim benim kocamda kaynakçı limon sık birax yakar ama faydası oluyor ve sürekli gülsuyu ile yıkayın 
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Çiğ patatesi gözünün ustunde bekletin 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 432 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Mami (589 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 122 göst.
9 Eylül 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Bibercik. (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
2 Nisan 2024 Moda kategorisinde Slmcnm (56 puan) tarafından soruldu

397,212 soru

11,880,418 cevap

35,997 kullanıcı

...