0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün sahurda 4 aylık. oğlumu yüz üstü kucağımda tutuyordum. Normalde çok kusar. Ve yine kusmuştu bende hiç farkında değildim. Bir anda sesi kesildi. Bende sustu sandım. Meğersem kusmuş boğazında kalmış. Bi baktım hııı sesi geldi heemn kaldırdım mosmor olmuştu dudakları falan hemen sırtına vurdum normalde şoka girerim. Ama girmedim bu defa. Sırtına vurdum saladım  herşey iki üç dakikada oldu. sonra kendine geldi rengi. 

Şükrettim ALLAHIMA. Ama çok korktum ömrümden ömür gitti. RABBİM kimseyi evlat acısıyla sınamasın. 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim bir daha göstermesin
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Aman dikkat et canım ya Allah bida yaşatmasın
tarafından
Amşn cnm gerçekten çok korktum
0 oy
(765 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim korusun miniklerimizi zor bi durum 
tarafından
Amin cnm ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
tarafından
Öyle zamanlarda yapacağın en önemli şey soğukkanlı olmak . Allah bidaha yasatmasin
tarafından
Normalde değişimdir ama dün baya soğuk kanlı davrandım
tarafından
Çünkü anne olmak bunu gerektirir:)
Benim kızım katılırdı ağlarken dudakları morarır kucağımda bayılır giderdi . Kaynanam bağırır çağırır komşuları başımıza toplardı.  Ben ağzına üflerdim bak kedi gelmiş falan derdim normale binerdi .
tarafından
RABBİM BAĞIŞLASIN CNM
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Ay çok kötü olmuş aman dikkat et bi de şoka girme şoka girmenin kimseye bi faydası yok soğukkanlı olup hemen müdahale edin geçen yemekten 16 aylık oğlum boğazına nohut veya salata kaçırdı onları yiyodu çocuk öksürdü sonra nefesi kesildi kızardı çırpınmaya başladı annem hemen telaş yaptı bağırmaya başladı babam korktu hemen aldım kucağına sırtına vurdum çıkamadı hemlick manevrasıyla çıkarabildim sonrasında nefes aldı geçti hemen. 
tarafından
Sanada geçmiş olsun cnm RABBİM bağışlasın
tarafından
Sağol canım benim Allah bi daha yaşatmasın kimseye. Ben kız kardeşimden alışkınım o sürekli kaçırır boğazına ondan öğrendik ama annem hâlâ çok telaş yapar ağlar falan ama ben yapmam çok soğukkanlıyımdır
0 oy
(940 puan) tarafından
Ayyy canım benim allaha emanet olsunnn
tarafından
Amşn cnm cümlemizin ki İNŞALLAH
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH tüm herkesin yavrusunu korusun inşallah 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(725 puan) tarafından
Ay benim oğlum da küçükken tıkanmıştı elim ayağım titredi ya baş aşağı salladım hep ilk yardım videoları izledim çok korkuyor insan Rabbim bidaha yaşatmasın 
tarafından
Ben çok korkarım normalde ama dün soğuk kanlı davrandım
(725 puan) tarafından
Mecbur canım annelik bu olsa gerek bir şey yapmasan Allah korusun yani bebekler çok çabuk tıkanıyor bide su içerken bile boğuluyor benim oğlum
0 oy
(351 puan) tarafından
Benım kızımda 9 gunlukken yasadım kızım elimde öldü resmen cok sukur kurtardı kendınj allahım kımseye yasatmasın
0 oy
tarafından
Ayy geçmiş olsun canım rabbim bidaha göstermesin ya benim oğlanın da boğazında nekrar parçası kalmıştı ay rabbim korusun evlatlarımızı 
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Kesinlikle youtubeden ilk yardım öğrenmeliyiz müdahele etmeyi izledim ama gerek kalmaz inşallah ablam iki kere hayat kurtardı böyle 
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Çok korkunç Allah korumus
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Rabbim evlat acısıyla sinamasin kimseyi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 457 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (6,017 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 889 göst.