+1 oy
685 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
instgaram sifreleriniz birbirinizde var mi yoksa özelimiz vermem sifremizi birbirimize mi diyorsunuz

67 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim sosyal medya hesabımız yok kullanmıyoruz daha doğrusu eşime kalsa eşim futbol için kullanalım diyor ben kullandırtmıyorum. Eşim benim hesabıma girmez bakmaz ama e posta ve şifreyi bilir. Ben eşimin kart şifrelerinden tut e devlet şifresine kadar. Google hesabı şifresine kadar bilirim girip de kontrol de ederim napıyor hangi uygulamayı kullanmış kaç kez kullanmış nelere bakmış herşeyini bilirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sifre içeren ne varsa hepsi birbirimizde sosyal medyalari ortak kullaniyoruz zaten
0 oy
tarafından
Biliyoruz ben bakmiyor gibi davraniyorum ama bakıyorum :) oda bakmiyo ama ben gibiyse bakiyodur:D
0 oy
tarafından
Bilmiyoruz ama telefonlar ortada isteyen açar bakar. 
0 oy
tarafından
Her haltini bilirim/ bilir  . 
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Sosyal medyam yok cnm..telefonun fln da sifresini hic merak etmedim sormadim..o da benmkini bilmez
0 oy
tarafından
E devlet işyeri mail tamamını biliyorum 
0 oy
tarafından
Ben onunkini biliyorum unutmamak için her şeye aynı şifreyi koyuyor. Birini bildiğim için hepsini bilmiş oluyorum :) O benim şifrelerini hiç sormadı bende söylemedim. Sorsa veririm şifremi.
0 oy
(2,583 puan) tarafından
Bilmem gereken şifrelerini bilirim
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Hiç  sormadım  ki canım  şifresini  gerek de  yok yani 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Genelde eşim bana sorar kendi şifresini unuttuğu zaman pek aklında tutmaz öyle şeyleri birbirimizden gizli saklı hiçbişeyimiz yoktur çok şükür 
0 oy
(3,159 puan) tarafından

Hemde hepsini biliriz:D

0 oy
(300 puan) tarafından
birbirimizin şifrelerini BİLSEK bile telefonları asla kurcalamayz  onun telefonunda isi gereği bir sürü insaanat mühendisi var sürekli görüşüyor konuşuyor lar benimde telefonmda bir sürü kıs arkadaşım var  özel konuştuğumuz konular oluyor bazen eşim asla almaz bakmaz bende onun telefonuna bakmam gerek de yok emin ol bi b***olsa eninde sonunda kokusu çıkar  :))
0 oy
(375 puan) tarafından
Her sifresini bilirim. O da benimkileri. Çaktırmadan telefonunu da karistirirm ama öyle face de ınstagramda takilmaz zaten. Sadcee arada kontrol ettiğimi bildiği için watsapta erkek arkadaşlarımla olan gruplara çok bakma bazen küfürlü konuşabiliyoruz rahatsız olursun diyor ama ben  onlara da bakıyorum tabi :)
0 oy
(845 puan) tarafından
Benimkimin instagrami sosyal medyası falan yok kart sifresi e devlet şifresi ikimizin aynı benim Instagram var ama girip bakmaz hep kız var bende o yüzden napcak bilip şifresini vermedim
0 oy
tarafından
Sosyal hesap kullanmıyoruz ama birbirimizin telefon şifrelerini biliriz kullansaydık ta bilirdik 
0 oy
(317 puan) tarafından
Ben bu konuda kıskanc ruh hastasının tekiyim aranızda galıba :))   ınstagram face ortak tel hep bnm elımde bir kez sfre koymustu kırdım sıfre sını gıne grdım telıne o gunden sonra koyma gereınde bulunmadı o tel hep ortada we sesı acık olcak bn kıskanırım ya olmaz AA kesınlıkle :D
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Sosyal medya kullanmıyoruz telde zaten şifre yok 
0 oy
(14,844 puan) tarafından
Tum sifrelerimizi biliriz. Esimin mail adresi , e devleti , sosyal medyalari benim telefonumda kayitli otomatik giriyor. 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Instgram yok malesef

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 977 göst.
18 Nisan 2020 Aile kategorisinde Asyam (2,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 3,118 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,399 göst.