0 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (185 puan) tarafından

degisik gelebilir size ama ben kendi annemle birlikte oturuyorum esimle beraber sagolsun annem yardim ediyo para biriktirebiliyoruz esimin ailesi hic bisey yapmadi  ama ben burda cok sıkıldım kendi evim gibi hissetmiyorum ne temizlik yapasim ne yemek yapasim geliyo annem yapar diyorum esim olmayinca hep kavga ediyoruz annemle hep bi nasihat veriyo ozel hayatimi sorguluyo telefonumu karistiriyo arkadaslarim geliyo gitsinler diye gozumun icine bakiyo kotu kotu bakiyo onlara  cidden cok daraliyorum  ama kendi evim olsa boyle olmaz esim calisiyo asgari ucretle calisiyo ben calisamiyorum 6 aylik oglum var ben calissam ev aliriz ama olmuyo esimin koyunde evi var ama ailesiyle konusmuyoruz diye oraya gitmiyoruz kiraya ciksak asgari ucret yetermi bize bi evim olsa ne guzel olurdu :ermm:<3 dua edin bana :'(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annen tek mi
(185 puan) tarafından
evet babam vefat etti
-Reklam-
0 oy
(402 puan) tarafından
İstanbul izmirde değilseniz asgari ücret yeter.binlerce aile var asgari ücretle geçinen.tabi biraz da sizin hayattan neler istediğinize bağlı.
(185 puan) tarafından
izmir :(
(402 puan) tarafından
Merkezse kiralar çok uçuk.bir de bebek varsa anneze sabretmeyi öneririm ev sahibi olana kadar
(185 puan) tarafından
anca 3 4 sene sonra calisabilirim ozamana kadar sabretmek istemiyorum:(
0 oy
tarafından
Nerde oturuyorsun canım. Yaşadığın yer kücükse geçinebilirsiniz. Annen artik karısamaz ki sana eşin var. 
(185 puan) tarafından
herseye karisiyo parayi nerete harcadigimiza kadar
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Annenin yakınlarında ev tut çocuğa annen baksın sende çalış cnm hem senin düzenin yok hem annenin anlaşamıyor iseniz bide 
(185 puan) tarafından
annem temizlige gidiyo bazen oglene kadar evde oluyo ama ne yaparsa sinir olmaya basladim habire laf soyluyo  birikmisimiz cok az 1 yillik evliyiz
(185 puan) tarafından
rahatim tabi ama insanin kendi evi cok baskadir bence zorlansanda sadece esinle ikinizsiniz dusuncelerinize karisan biri yok en guzeli o
(12,777 puan) tarafından
Cnm o zaman malesef ev ayirman lazım yani gecinmeye çalışman lazım eşin konuşacak o hakkı olan ev isteyecek
(185 puan) tarafından
biz istesek gideriz oraya onlarda gelin oturun diyolar ama hic bisey yapmadilar doguma bile gelmediler oyuzden gitmek istemiyorum
(12,777 puan) tarafından
Eşinin işine yakın veya sorun yoksa bence gidin oturun orası sizin hakkiniz mis
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Biz asgari ücretle geçiniyoruz ben hamile olduğum için çalışamıyorum ama bebeğim biraz büyüsün ek gıdaya geçsin ben de işe gireceğim kayınvalidem bakacak. Bence sen de endişe edeceğine rica et annen baksın çocuğuna da çalışmaya başla küçük dahi olsa kendi evinizi alırsınız senin maaşın evin ödemesine gitse eşininki ile geçinirsiniz 
(1,550 puan) tarafından
Daha olmazsa bakıcı tut yani bu kötü bir şey değil bir çok insan yapıyor hem huzurun olur hem size ait yuva sana da iyi gelir annen dahi olsa ev ev üstünde nereye kadar?
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Tanıdığım biri 3000 maaşla İstanbul'da kirada ve 2 yaşında çocukları var, geçiniyorlar, kiraları uygun 1300, sizde daha uygun bir ev bulup geçebilirsiniz 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Eşinin evi varmis koyde satin birazda calisip birikimle bi ev alirsiniz bence .anneler de iyiliginizi istiyordur emin olun 
(185 puan) tarafından
satamayiz ayni avluda bi kac akraba var aile olan biyere yabanci biri girmez bence zaten izin vermezler satmamiza
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Ya iç guveysi gibi çok zor öyle.

Eşimin ailesinin içinde olmayı tercih ederdim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 587 göst.
0 oy
11 cevap 515 göst.
0 oy
8 cevap 328 göst.
0 oy