0 oy
587 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Benim babam annemi hep döver beş kuruş vermez abisi babası anası ölür yollamaz. Babamın annemden önceki karısından oğulları var annemi tehdit ederler annem dışarı çıkamaz konuşamaz babam bu yaşta bile kadını döver bir gün öldürür diye korkuyorum. Oğullarına trilyonlar verdi annem ağzını açıp beş kuruş isteyemiyor dayak yer boğazı sıkılır bize de vermez kızız diye. Annemi yanıma alacam boşansın dicem yine olmaz annemi o ve oğulları öldürür bizi de öldürürler ve annemden çok büyük babası yaşında ama ölmüyor da kendine iyi bakıyor. Yani ne yapacam bilmiyorum ne olur akıl verin ne olur DUA EDİN annem ve kardeşlerim daha fazla acı çekmeden o insanlardan kurtulsun diye. Ne yapacam bilmiyorum çok canım yanıyor. 

6 Cevaplar

0 oy
(220 puan) tarafından
LÜTFEN DUA EDİN ALLAH KAZASIZ BELASIZ KURTARSIN DİYİN KŞMŞN DUASU KABUL OLUR BELLİ OLMAZ LÜTFEN DUA EDİN ANNEME KARDEŞLERİME
-Reklam-
0 oy
tarafından
Polis dıye bişey var sijayet edın annenle
(220 puan) tarafından
O kadar kolay değil eli silahlı pislik tipler bunlar
0 oy
(735 puan) tarafından
Allah Yardımcıniz 

olsun
0 oy
(1 puan) tarafından
annen kadın sığınma evine yada polise gitsin annenin ailesi yokmu ne zorbalığı bu zamanda böyle Allah islah etsin 
(220 puan) tarafından
Öyle kolay değil eli silahlı tipler
(1 puan) tarafından
baban  mafya mı canm senin Allah annenin yardımcısı olsun
(220 puan) tarafından
Mafyadan daha beter inşallah en kısa zamanda ölür
(1 puan) tarafından
inşAllah yakındır eceli
0 oy
tarafından
O serefsizler kendi gibi pislik insanlr tarafindan oldurulmeden kurtulamazsnz kusura bakmayin.Gucunuzde yok arkanizda yok korkuosunzda.Basiniza is gelecek hakki olarak korkuosnz.Cok uzuldum Allah bi an once belalarini versin anacigin kardeslerin kurtulsunlar insallah.
0 oy
tarafından
Hastanın duası kabul olur hasta ziyareti yapın ama koronali olmasın mümkünse yatalak olur kanser olur ne bileyim kaza geçirmiş filan o haliyle ziyaret edildiginde memnun olur hasta duasını isteyin sadaka verin sık sık yetimin gönlünü hoş edin 5 vakit namazın disinda hacet namazı kılın kuldan değil haktan korktuğunuz vakit bazı sıkıntılar gözünüzde küçülecek inşallah Allah yardımcınız olsun .

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 349 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 515 göst.
0 oy
7 cevap 225 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde Papatyam123 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,160 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu