0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Devlet e gitmiştim oradaki doktor normal bukadarda. Abartmayın diyor böyle birşey yaşayan varmı sütümmü yarıyor acaba 

11 Cevaplar

0 oy
(4,492 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Canim hemsireyim icin rahat etsin diye ozellikle yazıyorum sana 

Huzursuzluğu ağlaması yok ise keyifli gorunuyor ise yaptığında kakasinda anormall rengi yok ise 1 gunde 10 kere yapmasida 10 gunde 1 kere yapmasida normal bebegim 3aylik bazen gunde 3 kere yapiyor bazen 5 gunde bir yapiyor 3 ayri cocuk doktoruna sordum icin rahat etsin:) ayriyetten sakın poposuna felan mudehale etme eger şikayetiniz olur ise ve 9 10 gunu geçer ise doktora basvurun hergun kisa kisa masaj yapabilsin 10 gun içerisinde  hayirli ramazanlar diliyorum saglicakla buyutun

(131 puan) tarafından
Canım çok teşekkür ediyorum öncelikle , şimdi bir sorunumuz daha var sağ gözü sulanıyor sarı sarı akıyor çapaklanıyor şimdi Saglık ocağına gideceğim ama geçer. Dimi ya çok üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki cok yapiyordu bana normal gelmedi 
(131 puan) tarafından
Doktor normal diyor of allahım ya
tarafından
Ya normal deniyor evet yani normaldirde muhtemelen beklesen yapar ama ben bebek sikintida gibi hissedip hemen mudahale ediyorum 1 gun bile yapmasa. Sen hemen kendin kuru kayisi kaynat iç suyunu ye tanesini süte geçiyor. Bebegede 1 cay kasigi varsa dogal zeytinyagi icir. Ve kulak cubuguna sur zeytinyagini popo deligine cok gofifce dürt ama hafifce yani dikkat et
(131 puan) tarafından
Ya öyle poposuna müdahale etmek istemiyorum zeytinyagı verdik çay kaşıgıyla ama yapmadı
tarafından
Ya oyle minik dürtmüştü doktor yegeniminkini popodan ateş ölcerle o dedi bizede hani minik durteceksin oyle yap dedi
0 oy
tarafından
Normal canım 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Anne sütü aliyosa 10 güne kadar normal diyo doktorlar
(131 puan) tarafından
Hem mama hem anne sütü alıyor
0 oy
tarafından
Norml canim benim bebegim 2 aylik olduktan sonra 10 15 gune bir yapiyodu ek gidaya gecince duzeldi cok sukur
(131 puan) tarafından
Ay saol içim rahatladı bu cvp la canım ya
tarafından
Rica ederim canim :)
0 oy
(23 puan) tarafından
Bugün Dr gittim. 3. Gün ve hala yaomadi. Karnı aç çocuğun doymuyor ki yapsın dedi. Bnde hem mama hem emziriyorum. Mamayı cogaltti. Mama içine bir çay kaşığı zeytinyağı ekle dedi
tarafından
Aaa kız benimki de yapmıyor doymadığu için mi oluyor
(131 puan) tarafından
Aynen bide doymuyor sürekli yemek istiyor
(23 puan) tarafından
Öyle dedi bugün cogalttik. 30 ml yiyor hemde emiyordu az geliyormus bize kizlar.gerekirse 90kadr çik dedi. 60 verdim 3 saattebesle artık dedi. Gerçekten bebeğim uyuyir artık.sanirim aç olduğu için agliyirmus. Kendimi çok kötü hissettim
0 oy
(954 puan) tarafından
Benim bebek de öyle 2-3 günde bi yapıyor ama sırtına kadar taşıyor . sanırım biriktirip öyle yapıyor kakasını kilo alımı da güzel ayda 1400 kg almış 
(131 puan) tarafından
Aynen öyle sanki biriktiriyor deli gibi dolduruyor altını
tarafından
Benim kızda öyle. Su gibi çıkartıyor 2gün ıkınıyor. Bnde korkuyordum birşey mi var diye sanırım normal bir durum. Sadece anne sütü veriyorum kızıma mamayı 2 kere verdik okadar başlada vermedim. Mamayı vermeden öncede bu şekldeydi.
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Normal fazla yapmaması daha iyi derler kilo alırmış aynı büyükler gibi öyle düşün eğer çiş yapiyosa yeteri kadar korkmana gerek yok birde zeytinyağı asitik bir şey her çocuğa iyi gelmez icirmeden önce doktora sorun benim kızıma iyi gelmedi 
(131 puan) tarafından
Çiş hep yapıyor çok şükür günde 4 defa çişini değişiyorum
(1,663 puan) tarafından
O zaman çok panik yapılacak bir şey değil sürekli yapmaması daha iyi beni öyle rahatlatiyolardi 10 güne kadarda normal kabul ediyolar
0 oy
(476 puan) tarafından
Bnm bebegim hergün  günde 2veya3kere yapıyor peki uyuması nasıl öle olduğu zamanlar bebekler pek uyuyamıyor 
(131 puan) tarafından
Uyuyor yani yarım saat 1 saat
(476 puan) tarafından
Bnm ilk bebegim Bi kaç kere yapamamıştı kakasını uyumuyordu hep aglıyordu zeytinyağı veriyorduk bizde
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Normal bazı çocuklar öyle geç yapıyor
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence pek normal değil. En azından gün de 1 kez yapmalı. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 135 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
0 oy
16 cevap 258 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 115 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...