0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (1,162 puan) tarafından
kizlar  ya. teyzem kuzenim var. onlar baska sehirde gelinleri bana yakin kaliyor. yeni evliler  daha bir yil bile olmadi benle arasi iyi gideriz geliriz. konusuruz. yardimda ederiz hep bir birimize.  ya kocasi dogum gunune ayfon 12. max  aldi. teyzem kuzenim hepsi  kocasina bosa masraf etdin neden aldin her.kes konusmus. simdi onlardan geliyorum.   telini gule gule kullan dedim. oda gordumki burukmus bir az.   oyle soylemelerine  kizin hep  istediyi oydu. cok beyeniyordu o teli.  yani kendi akrabam bile olsa  gelinim gelinin halinden anlarim. parani kazanan kocasi kime ne ne almis ne etmis  karisi iste..  kizda bana cekiniyor soylmekeden.  bir az. ama kotu oldum oyle  olmasina. ah gelinler   neden bu gorumcelerden cekiyoriz ki. cocuklari yok. kendileri istemiyor akrabalar bile karisir neden yok diye. ay size ne ya istemiyoruz  diyemiyor kiz. cekinir.  uzuldim kiza.

7 Cevaplar

0 oy
(920 puan) tarafından
Kocası almış millete ne aaa valla ya güle güle kullansın kız.(sinirlendim yine)
(1,162 puan) tarafından
bencede oyle. zatem bende  takma dedim
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Ay valla kime ne ya durumu varki almış mikekt herşeye karışmayı matah bişey zannediyor kıskanmış lar kızı çocuk olayı da kimseyi ilgilendirmez bizde 2 sene düşünmediklni kime ne  senden de Allah razı olsun canım destek çık yazık 
(1,162 puan) tarafından
ya  kocasi babasinin fabrikasini calisitiriyor  bu yuzden gorumcesi kaynnasi karisir
0 oy
(13,199 puan) tarafından
Kıskanmışlar besbelli 
(1,162 puan) tarafından
yani gercekden.  oyle olmus hepsi bir laf soyledi
0 oy
tarafından
Kaynana görümce işte her türlü yapacaklar yapacaklarını 
(1,162 puan) tarafından
evet  ya. akrabam oldugu icinde susuyorum
tarafından
Bence uyar sen teyzeni yapmasın öyle
0 oy
tarafından
Ay kocası almış onlara ne ki bide evli die hemen çocuk yapmak mı lazım biraz gezip tozsunlar ya Bi karışmasınlar artık 
(1,162 puan) tarafından
ya  kocasi babasinin fabrikasini calistiriyor.. bu yuzden gorumcesi cok karisiyr
0 oy
tarafından
Aman uzulmesin kocasiyla keyfine baksin izleyenlerde çatlasin
(1,162 puan) tarafından
bende oyle soyledim vallahi
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz uyar onu azcik akıl şok kafasına oyle cok ezerler onu yazik daha yeni gelin ondan bisiy gormedi henuz 
(1,162 puan) tarafından
kiz uyarsam sora teyzem bana   sinirlenir. ya arada kalmak istemem.    sadece dedim sen tadini cikar kimseye bakma
(7,098 puan) tarafından
Senin dediğini demesin alttan alttan uyar kiz gidip der mi
(1,162 puan) tarafından
yok demezde  ama yeni gelin daha ben bile iyi tanimiyorum. bana  cok sey soyluyr  ama bilirki asla gidib teyzeme  kizenine anlatmam laf dasimam. huyumu bilir. benim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
5 Mart 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Maviklbk (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 590 göst.
0 oy
8 cevap 265 göst.
0 oy
17 cevap 565 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,341 soru