0 oy
453 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Ya eltm üst kata otryo bnde aşda aşa gelyor illa birsymi alıp giyck özelikle yazmalarımı 5 sendr böyle hep takr pahalıya yaptırdı annem kendikni en güzelini saklmş gelr bnmkini takr giyer ama söliyemem giyme takma Kırlr dye dyrm boşwer 3 günlük dünya kırmaya deymez ayp olr hepsni sakldm bi kaçtane brktm hala gelyo onları takyo ya insan bi der o bnm yazmlarımı takmyo bn nye takm vala 3 günlük dünya 5 sene oldu ve hep yıprandı 90 tl yaplyo iğne oyası ya çoğunu eskidi giti

18 Cevaplar

+1 oy
(119,345 puan) tarafından

ne yazdin oyle tam okuyamadim :D sinirlisin heral

(103 puan) tarafından
Yerim seni ya:D
(119,345 puan) tarafından
yee beniiii
-Reklam-
0 oy
(406 puan) tarafından
Valla ben okumaya sabredemedim eltini bilmemde ne anlattın kız anlamadım :d
(1,659 puan) tarafından
Eltisi yazmalarini izinsiz takiyormus
(406 puan) tarafından
Hey Allahım :D
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ne kirmicak hafiften alttan laf sok anlarsa ne ala anlamazsa çat çat soyle bu ne bek
0 oy
tarafından
Canm valla yazdiklarin arap saçı
(791 puan) tarafından
Düzeltim
tarafından
Ya bazi insanlar cok rahatlar kisilikleri oyle ne desende degismez ki acikta 1 tane birak sadece gerisini sakla artik
(791 puan) tarafından
Canm bn odmın düzenini çocukları yüzünden hep bozdum sus esya kaldrdm bi ben kaldm kaldrılmayn
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Sende onunkileri ayni sekil yap ancak oyle anlar ayrica soyle annemin hediyesi ben takmaya kıyamıyorum diye baya iyi niyetini suistimal ediyo
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Şikayet edeceksen verme 

verdiysen şikayet etme 
(791 puan) tarafından
Bn al demiyorum oda izin almz
(1,550 puan) tarafından
İzin almaz diye bir şey yok o ev senin ve kontrol sende olmalı. Kimse benim evimden izinsiz bir şey alamıyor neden çünkü o yüzü vermiyorum eğer o yüzü verdiysem de ya uyarırım ya da kendim ettim buldum der sesimi çıkarmam şikayet etmem
(791 puan) tarafından
Bn kaynanmla otryoz bı odam var iki çocuk var bn bunlr yüzünden herşyi kaldrdm ya
(1,550 puan) tarafından
Baştan kaldırman gerekiyordu zaten. Ya bu kadar pısırık olmayın güzel kardeşlerim benim yarın öbür gün kocanızı elinizden alsalar ama izin istemedi mi diyeceksiniz.
0 oy
tarafından
Söylemelisin bence sen takip eskitsen neyse de onun da vardır kendininkini taksın , virüs var artık benim biseyimi takma de 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Sende yenileri kaldır canm kendin kullanacgn zaman cikar
0 oy
tarafından
Vermiyceksin vermiyorum diyeceksin. Ben asla eşyalarımi vermem eltim yok ama olsada vermem banane gidip kendilerini ki kullansın
(791 puan) tarafından
Ben böyle biri olamıyorum
tarafından
Olmalısin yoksa çok üzülürsün, çok kırılırsın hayır demeyi ögren canım
(791 puan) tarafından
Bn varya çok üzülüyorum çok hemde ndn bn ev üstne geldm ayrılmak istiyorum sürekli eltm ewde keyfi istynce geli yer istemse kndi evinde yer pişirir çok sıkıldım eşme sylesm sabr dyo 5 senedir nereye kdr
tarafından
Bir yere kadar sabredebilirsin. Verme esyalarini sakla hakki yok gelip almaya dişli ol bosver.
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bu ne be çocuk gibi gördüğünü karıştırıyo sormadan:)
(791 puan) tarafından
Hahah sorma
0 oy
tarafından
Yazma dediğin özel birşeydir yani ne bileyim eltim değil kim olursa olsun vermem de almam da.
(791 puan) tarafından
Sen dua et kilodu giymyo kz
tarafından
Ben değilde sen dua et donların sana kalıyor  :))))
0 oy
tarafından

Birsey yazarken kelimelerinizi ozenerek yazarsaniz en azindan millet okumaktan sıkılıp cikmak yerine size oneride bulunabilir. Sorunuz icinde, Asla izin vermem kullanmasina. Soylerim yuzune. Benim annemin emek verip yaptigi veya yaptirdigi birseyi ben kullanmaya kiyamazken neden hir baskasi kullansin?

0 oy
(8,581 puan) tarafından
O kadar samimi değiliz.  Misafir gibi girer çıkarız 
0 oy
tarafından
suistimal ediliyorsa sabretmek saçma bence söyle ne olacak 
(791 puan) tarafından
Bn neblm öyleym ve istemem böyle olsn
0 oy
(147 puan) tarafından
Canım sen baştan hata yapmışsın bu kadar samimi olmakta iyi değil. Ama eskitiyorsa söyle bence bunda ayıp birşey yokki. Kız daha ben takmadım sen eskittin filan de laf arasında. 
(791 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Sakla odana girmesine izin verme
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Olanları da kaldır gelince sorarsa da eskidi artık varsa bana sendekilerden ver de takayım dersin 
(791 puan) tarafından
Ya canm ya hem güldm hem mantıklı
(7,441 puan) tarafından
Yani sinir bozucu bir durum sen sustukça daha fazlasını isteyecek
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Onun yok muymus çok saçma 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 227 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,373 puan) tarafından soruldu
0 oy