0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Annem kanser hastası. Artık ağrıları her geçen gün şiddetleniyor. Ağrı bandı taktı bugün ama bana mısın demiyor. Mübarek günlerin hürmetine duanizda anneme de yer verir misiniz. 48 yaşında. Ve bir sene yaşar dediler 8 ay önce :'((

22 Cevaplar

+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşaAllah canım Rabbim başınızdan eksik etmesin inşaAllah. Asla o lafa kanmayın herşeyi bilen Rabbim dir. Allahtan ümit kesilmez Rabbim anneni size bağışlasın inşaAllah. 3 fatiha şifa niyetine okuyorum şifa olsun inşaAllah.. 
(2,323 puan) tarafından
Arkadaşlar bu mübarek gecede hepiniz birer fatiha okuyun şifa olmasını dileyin inşaAllah :(
tarafından
Amin amin inşallah . Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah :(
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Cok uzuldum cok. Allahim insallah iyi olur rabbim sifa versin annene tez vakitte kurtulsun insallah 
tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
RABBIM sifa versin insallah şu mübarek  ayda  RABBIM yardımcısı  olsun insallah ağrıları  biter  kanseri  yener aminnnn ne kanseri canim
tarafından
Amin canım inşallah. Mide kanseri
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Ay içim gitti ya rabbim bu ramazan ayı hürmetine şifa versin inşallah
tarafından
Amin amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah ..
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Nerde tedavi görüyor hangi onkolog onu dedi rabbim şifa versin biran önce 
tarafından
Amin,Allah razı olsun. Gaziantep'teyiz. Burda onkoloji hastanesindeki doktor söyledi. Sözde ameliyat eden doktor da aynı şeyi söylemişti
tarafından
İmkanınız varsa Hacettepe ye götürün bacım en iyi doktorlar orda evet herşeyde olduğu gibi orası da maddiyat a bağlı maddi durumun iyiyse gül gibi bakıyorsun benim oğlum da kanser malesef ve daha iki yaşında Hacettepe ye götürüyorum bizde de kemoterapi işe yaramadı şimdi radyoterapi almaya gidiyiruz yoldayız Allah ol derse olur götürün bence
tarafından
Bende İzmir'de bir doktor buldum .duydunuz mu bilmiyorum.ileri evre kanserleri ameliyat ediyormuş Ünal aydın ona götürelim dedim ama bilmiyorm
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine annene ve tüm şifa bekleyen kardeşlerimize şifa versin inşallah <3

tarafından
Aminn amin canım inşallah
0 oy
(410 puan) tarafından
Rabbim sifa versin ananas yesin canim benim annemde kanserdi 
tarafından
Amin canım inşallah. Yedirelim inşallah şifa olur
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi ile şifa versin inş sağlığına kavuşur
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım..:(
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(43 puan) tarafından
Rabbim bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine şafi ismiyle şifa versin inşallah canım :( Allahtan ümit kesilmez onun mucizeleri çoktur en kısa Zamanda hayırlı güzel haberler almanız dileğiyle 
tarafından
Öyle. Amin inşallah öyle olur
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşsun insaalah geçmiş olsun 
tarafından
Amin canım inşallah.allah razı olsun
0 oy
(299 puan) tarafından
of yaaa  Rabbim acil şifalar versin
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Allah şifa versin acılarını dindirsin size bağışlasın inşallah 
tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
(230 puan) tarafından
Çok üzüldüm inan ki rabbim şifa göndersin inşallah Allah'tan ümit kesilmez canım benim çok çok geçmiş olsun
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Ah kıyamam rabbim şifa versin inşallah gaybi yalniz allah ilir belkide daha çok uzun yıllar yaşayacak sizinle ki inşallah da öyle olur acıları diner çok mutlu olur inşallah 
tarafından
İnşallah inşallah öyle olur. Allah razı olsun
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Cnm seni çok iyi anlıyorum rabbim annene şifa versin inşaallah ):
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ben cok yasadim canmnsabahlara kadar masaj yapardim ahhh ahhh gozumde yas kalmadi. Masaj aleti almistim cok rahatlatmisti 
tarafından
Herşeyi deneyebiliriz .bakım nasi bişey internetten.Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Canimin ici Allahim Şafi ismiyle sifa versin .bu mubarek gunde yuzunuzu guldursun insallah . Bol bol sifa icin peygamber efendimizin ettigi dualari edin . Ne kanseri canim benim babamin da durumu pek iyi değildi ama Allahim mucize gosterdi 
tarafından
Yumuşak ve sıvı gıdalar yiyebiliyor. Kemoterapi alıyor .18 seansa tamamlanacak. Böyle devam ediyor 8 aydır .8 ay önce öğrendik hastalığı
tarafından
Kusmasi falan yok degil mi? Canim benim morfin tarzi agri kesiciler var doktorunuzdan onu isteyin benim babamim da dayanilmaz acilari vardi hatta bir kac kere aglamisti dusun .o morfin tarzi agri kesici rahatlatiyor agizdan alinanndan isteyin mutlaka
tarafından
Var canım kusması. Ara ara oluyor . İşte Ağrı bandı verdiler o da morfin kuvvetinde imiş.
tarafından
Ah canim benim Allahim yardimcisi olsun .Safi ismiyle sifa versin agrilarini dindirsin .cektigi agrilar gunahlarina kefaret olsun insallah Allah cok buyuk .boyle agir hastaliktan vefat edenler sehit mertebesine ulasiyorlar .bol bol dua et olur mu
tarafından
İnşallah canım amin. Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 188 göst.
0 oy
25 cevap 365 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Eviminnesesi (695 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 192 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
+1 oy
60 cevap 854 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülüm (2,785 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...