0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından
Hanımlar 8 gün oldu sezeryan olalı. Bugün sabah iki üç damla kan gördüm. Hastaneye gittim doktor normal dedi içeride kalan kan çıkıyor dedi. Eve geldim daha fazla oldu kanamam. Pijamama kadsr çıktı yani. Korkmalı mıyım yoksa normal mi bu kanama?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne demek icerdeki kan cikiyor icerdeki kani zaten hastanede cikariyorlar bana nirmal gelmedi bilmiyorum 
(342 puan) tarafından
Evet hastane de baya çıkardılar. Doktor 3 4 kere gelip hastane de çıkardı kanı. Bugğn de dikişlerin çok iyi herhangi bir açılma yok bu kan normal dedi
tarafından
Ha dikislerin normalse bilemedim valla
(342 puan) tarafından
Kaynamaya başlamış dedi hatta
tarafından
İcin rahat degil seninde belli. Gidebilirsen devam ederse baska doktora gozuk
-Reklam-
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Allah Allah neden oyle oldu sonuçta basit bir dikiş değil 

(342 puan) tarafından
Bilmiyorım baticon verdi günde iki kere güzelce temizle dedi.
0 oy
tarafından
Canım yasamadım ben ıcerde ki kan neden ordan cıksın bosuna mı dıkıs atılıyor yani cok sacma
(342 puan) tarafından
Dikişten sonra ameliyatın ilk günü doktor 3 4 kere gelip dikiş yerine bastırıp içindeki kanı alıyor
tarafından
Hıc kan gelmedi bende canim
0 oy
tarafından
Bence iyi doktora git  niye böyle şey oldu ki 
(342 puan) tarafından
Izmirin en güzel özel hastanesine gittim daha ne yapacam bilmiyırum
tarafından
Bnde sezeryan oldum 15gun önce kan gelme di göbeğim düşmüş üstüne  yanıyor bazen dikiş yerim görmedim dikiş yerimi ama hastanede doktor  karnıma bastırdı kan gitsin diye bide rahim açılmıştı sonuna kadar  soktu elini çıkardı kan gitsin diye sonra pansuman yaptı hemşire üç gün sonrada bandı çıkardı doktir 6ay sonra gel kontrole dedi
0 oy
tarafından
Doktor saçmalamış resmen  başka doktora  git içerdeki kan nasıl  ordan çıkar  mantık dışı 
(342 puan) tarafından
Neden mantık dışı olsun ki ameliyat sonrası zaten onlar bastırıp kan çıkarıyorlar dikiş yerinden
tarafından
Bunuda ilk kez duyuyorum  bende sezeryan oldum dediginiz gibi olmadi hic
0 oy
(425 puan) tarafından
Pansumanini aksatma antibiyotikinide düzenli iç Allah sifani versin eltim aksatfigi için olmusdu onda
(342 puan) tarafından
Pansumanı aksatıyordum evet ama antibyotiği düzenli bir şekilde içiyorum
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bende 1 damla dahi gelmemişti bide pijamana kadar çıkıyormuş normal dikiş mi estetik dikiş mi canım
(342 puan) tarafından
Estetik dikiş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 29 göst.
0 oy
0 cevap 74 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Milkasu (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
2 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra1992 (3,550 puan) tarafından soruldu

384,654 soru

11,506,644 cevap

35,160 kullanıcı

...