0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugun ramazanin ilk gunu nasil gecti canlarim ? :) Neler yaptiniz :) ben biraz buruk hissediyorum eski iftarlar yok , kalabalik misafirlikler yok , iftara misafir davet edip mutlu ve telasli bir gun gecirmek yok. Olsun buna da şükür saglikliyiz :) sizlerde ne var ne yok :)

17 Cevaplar

0 oy
(4,665 puan) tarafından
Şükür iyiydi başım ağırdı sadece 
tarafından
Bas agirisi sanirim ilk zamanlarda vucuttaki toksinler atildigi icin oluyormus :) zamanla geciyor insallah
(4,665 puan) tarafından
Evet canim inşallah oğlum tuttu benle MAŞAALLAH bana musun demedi
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Hamd olsun canım bugünde yaşıyoruz çıktık Ramazana hayırlısıyla..biraz uykusuzluk yat.kalk zor oluyor ama şükür.
tarafından
Cok sukur halimize  canim benim :) zamanla alisacagiz :)
0 oy
tarafından
Anlamiyorumki ramazan3mi değil mi.onceden ne güzeldi sıcak pideler oruç  tvde programlar bide tutamiyorum sanırım gebelik tansiyonu var iki yıldır.hicbisey anlamadim ramazandan
tarafından
Demi ? aynisini ben de hissediyorum ya o sicak sicak alinan pide sokakta evine yetismeye calisan insanlar :) o tatli telase . Gebelik tansiyonu nasil oluyor ?
tarafından
Şüpheleniyoruz şuan sadece canım geçmeyen ve göze vuran şiddetli baş agrilari oluyor şuan.agriyo mesela sabah gidicem büyük ihtimal tansiyon
tarafından
Migren de olabilir mi acaba ? Aynen baktir kuzucum :)
tarafından
Migren zaten varda bu ağrı.krem ilaç hicbisekilde geçmedi gozede vurunca dedim artık bu migren degil
tarafından
Baktir iyice anlasilir zaten ne oldugu gecmis olsun canim :)
0 oy
(6,675 puan) tarafından
1haftadir ben tutuyorum aliştim artik..ara sira cay istiyorum ama 
tarafından
Ay caysiz olmazzz :) iftari yaptiktan sonra soyle guzel sicak bir cay gibisi yok :)
0 oy
tarafından
Yemek yiyene kadar herşey çok güzel yemek yedikten sonra ellerim ayaklarım uyuşuyor yürürken bacaklarım bile titriyor evde böyle damarlarımda gezen kanı hissediyorum hala resmen zaten evdekiler kiziyolar bedenin zayıf hamilesin diyorlar şuan ne kadsr hakli olduklarını anladım karnım hala davul gibi patlıcak gibi sadece su içiyorum vallaha iftardan bu yana sanirsiniz bı 5 litre devirdim de öyle bir şişlik var karnımda :((
tarafından
18+3 bebeğim
(327 puan) tarafından
Aceba tansiyonun mu yükseliyor hiç baktırdın mı?
tarafından
Vallaah hiç bilmiyorum yarın kontrolum var doktora sorucam işte ama tutmayı düşünmüyorum Allahım günah yazmasında çok kötü oldum anam dudaklarım falan nasıl karincalasti görmen lazim
(327 puan) tarafından
Yapamıyorsan tutma tâbi ki kaza edersin olmadı ben de tutamıyorum bu yıl
tarafından
Kuzum bence de kaza edersin sagligina ve bebisine zarar gelmesin :)
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Başım çok ağırdı yiyemedim birşey bacım ya hamileyim bide iki lokma onuda istifra ettim inan :(
(1,186 puan) tarafından
6haftalık ne bilim canımya bi deniyim desim ama perişan oldum rabbim gördü biliyor elimde değil
tarafından
Ay kuzumm tutmasaydin keske ilk 3 ay ve son 3 ay sakincali :( sorularla islamiyet sayfasi bu konuyu detayli anlatir . Ve sadece 4 6 ay arasinda eger anne ve bebek icin sakincali degilse tutulur :(  diyanet genel anlatiyor ama sorularla islamiyet bunu cok guzel acikliyor .cunku ilk aylarda bebegin anneye tutunmasi cok onemli ve annein bu surecte iyi hissetmesi lazim kendisini .ve iyi beslenmesi lazim .uzulme
(1,186 puan) tarafından
Evet ya biliyorumda yinede deniyim bi dedim inan şimdi bile uyuyamıom hala mide bulantıaından baş ağrıaından
tarafından
Canim benim olsun denemissin :) allah onun sevabini verir .simdi dinlen bol su ici :)
(1,186 puan) tarafından
Allah razı olsun canm saol
0 oy
(118,473 puan) tarafından
cok tehlikeli oluykm ben yaa mahvoldum 
tarafından
Sende mi hamilesin yoksa :) tansiyonun mu var ya da
(118,473 puan) tarafından
migren var yqa hamile degilim
tarafından
Yaa gecmisler olsun canimm annemde de var duramiyor bas agrisindan . Sese isiga tahammulu yok . Bir de cok midesi bulaniyor anliyorum sebi cok zor
0 oy
(327 puan) tarafından

37+3 haftalik hamileyim bu yüzden tutamıyorum içim buruk :pouty:

tarafından
Kuzum zaten son 3 ay ve ilk 3 ay sakincali olsun ben de hamileyim tutamiyorum ama biliyorum ki allah bize kolaylik olsun diye sunmus bu firsati kaza yapabiliyoruz cok sukur uzulme :) hamilelere zaten zorunluluk yok
0 oy
tarafından
On numara beş yıldız 
tarafından
Ohh super :) Allahim kabul etsin
tarafından
Amiin cümlemizin inşallah canım :)
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Basım ağrıdi ama akşamdan beri vardı cnm. Şükür bunada az süt azaldı gibi o kdr 
tarafından
Emziriyor musun kuzum :) bas agrisi ilk gunlerde oluyor ya .toksinleri atiyormus vucut
(6,859 puan) tarafından
Emmiyor:) kesti ama sağıyorum düzenli anne sütü alıyor ek gıda 1 2 veriyor m
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Misafir varmış gibi özenli güzel sunumlu bir sofra hazırladım bu hayatta ailemizden daha değerli hangi misafir olabilirki ben böyle düşünüyorum 
tarafından
Aynen oyle ben de oyle dusunuyorum :) ama ne bileyim mesela akrabalarimiz falan gelebilseydi şöyle şenlikli bir sofra ya da arkadaslarimiz :) olsun bu da cok guzel ailemizle :)
0 oy
(72 puan) tarafından
Ben tutamıyorum ama üç ayların başından beri hatmi şerif tespih Yasin kitabındaki ayetler dualarım her zaman var zaten
tarafından
Allah kabul etsin canim benim:)
(72 puan) tarafından
Amin cümlemizin canım ❤️
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Baş ağrısı vardı sonrası zaten pert oldum yorgunluk uyku daha bir sürü şey ama olsun şükür bu günlere inşaallah diğer günler daha kolay geçer 
tarafından
İnsallah canim benim insallah :)
0 oy
(8,447 puan) tarafından
Cok güzeldi inşallah hep böyle geçer 
tarafından
İnsallah canim ne guzel :)
0 oy
(164 puan) tarafından
4 aylik emen bir bebeğim var yinede tuttum çokta zor geçmedi aksine sütüm arttı çok şükür iyiydi cnm
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Çok az baş ağrısı oldu bide burda tamamen yalnızım bu ramazan sahurumu da yaptım şimdi uuuyacsgım 

İlgili sorular

+2 oy
32 cevap 438 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 958 göst.
14 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Kurgucubiri (9,652 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 285 göst.
0 oy
13 cevap 215 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu