0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Bugun oruc tuttum 15+3 gunluk gebeyim aslinda guzel gecti ama kasik agrisi oldu boyle birseyle karsilasan varmi acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(4,716 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Geçmiş olsun cnm 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bende gebeyim tutmuyom eşim izin vermiyor cnm bende temizlik yaptı kacgndr bnmde agryir yanimm ckk
tarafından
17hafta canm
(15 puan) tarafından
Allah kazasiz belasiz kucagimiza almayi nasip etsin
tarafından
Amin cnm cumlemiz❤️❤️
(1,272 puan) tarafından
Bende dün 2 koltuk sildim hala yorgunluğumu atamadım. Oda dinlene dinlene akşama kadar anca sildim ona rağmen heryerim ağrıyor.
tarafından
Aynen vala bende cnm iş bitmiyor ewde büyük iy yaptmda  iki banyo var ewde onlar kaldı tuvalet bide bitane balkon onlarında bugün yapsam biticek ins:/
0 oy
tarafından
Kasık ağrısı olmadı ama yemekten sonra aşırı midem rahatsızlandı çok afedersin kustum halada az biraz ağrıyor 
(15 puan) tarafından
Gecmis olsun canim benimde iftardan once agrimaya basladi allah kabul etsin de insan bebege bir sey olur diye korkuyor
tarafından
Bende korkuyorum. Bi kaç gün sonra kontrolüm var inşallah bisey olmaz
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Hamilelikte zorlamayın lütfen. Vücudunuzun bebeğin suya ihtiyacı var. 
0 oy
tarafından
Benim de 15+3 akşam iftardan sonra yüeüyüşe çıktık biraz yürürken belim ağrıdı kuyruk kemiği birde akşama doğru sağ boşluğum biraz ağrıdı acıktıkca sanırım bilmiyorum genel olarak güzel geçti hamdolsun :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 104 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu

381,147 soru

11,410,425 cevap

34,949 kullanıcı