0 oy
514 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (255 puan) tarafından
Kızlar merhabalar. Dün akşam tomografi sonucum pozitif çıktı, kan temiz. Sürüntü daha çıkmadı ama yüzde yüz pozitif dedi doktor. 3 aylık bebeğim var, emziriyorum o yüzden covid ilacı vermedi emzirenlerin kullanabildiği ilaçlardan verdi ama ciğerimde olduğu için korkuyorum. Başına gelen var mı? Ne kadar sürer bu? Göğsümde baskı ve doluluk hissediyorum :(

13 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim 
(255 puan) tarafından
Sağol canım allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(764 puan) tarafından
Emzirenlerin kullanabildiği ilacın adı neymiş canım merak ettim. Ben de korona olmuştum oğlumla birlikte. İkimize de ilaç verilmedi. 
(255 puan) tarafından
Azitro 500 mg antibiyotik, parol. Ciğerinde çıkmış mıydı? Benim ciğerim de var belki ondan vermiştir.
(764 puan) tarafından
He ondan olabilir belkş canım bana sadece test yapıldı
(255 puan) tarafından
Muhtemelen o yüzdendir canım atlatmışsın çok şükür
0 oy
tarafından
Bana ilaç verirlerken pozitif negatif nr çıkarsa çıksın iç 5 gün emzirme dedi e nabızdan bak temografi sonucuna bendende şüphekendiler negatif çıktı benim 
(255 puan) tarafından
Benim tomografi pozitif canım kan temiz sürüntü belli değil henüz ama ilaçlara başladık hemen emzirmeme engel olmayan ilaçlarmış
tarafından
Geçmiş olsun inşallah biran önce atlatırsınız sıkıntı yoksa emzirmenizde çok iyi ozaman
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bol c vitamini tüket
(255 puan) tarafından
Sağol canım onu da deniyim artık bütün çareleri arıyorum
(12,264 puan) tarafından
Allah' yardımcın olsun arkadaşım ❤️
(1,630 puan) tarafından
Ada çayı içme sütünü keser. Ihlamur en iyisi. ❤️
(255 puan) tarafından
Amin canım hepimizin ❤️
(255 puan) tarafından
Ihlamur içiyorum teşekkür ederim
0 oy
(17,645 puan) tarafından
Gecmis olsun güzelim doğal yollarla iyi olmaya calis bol c vitamini bal sarimsak karisimi sirkeli su insallah şifa olur
(255 puan) tarafından
Teşekkür ederim hemen deniyim bunları da sağol canım
(17,645 puan) tarafından
Rica ederim ne demek canim iyi ol ❤
(255 puan) tarafından
Hepimiz iyi olalım inşallah canım sağol ❤️
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(255 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun

Belirtiniz neydi
(255 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Geçen çarşambadan beri halsizlik boğaz ağrısı cumadan beri öksürük pazartesiden beri de göğüste doluluk ve baskı hissi dün gece de pozitif çıktı
0 oy
(598 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim şifa versin canım kemik suyu limonlu su hazır su meyve bol bol tüketin
(255 puan) tarafından
Teşekkür ederim hepsini denicem canım rabbim şifasını verir inşallah
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Gecmis olsun tez zamanda gecer insaallah bol bol c vitamini al su iç kemik suyu çok iyi sarimsak soğan kekik bunlar cok faydalı 
(255 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım, yapıcam hepsini
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Korona oldum mu bilmiyorum ama bn hep maskeli gezdim parol içtim tat koku kaybım oldu üç gün sonra geri geldi

Maske ellerini yıkamak ve bebeğini öpme fln ins hemen geçer 

C Vitamin ve limon iç sıkıp
(255 puan) tarafından
İnşallah geçer canımı sana da çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Benim karantinam biteli 6 gün oldu hala nefes darlığı yaşıyorum eskisi gibi olamıyo insan bebeğine de eldivensiz dokunma çift maske çift eldiven kullan günlük değiştir bebeğine de fazla yaklaşma geçmesin eşim ilgilendi oğlumla geceleri o baktı bem sadece altını degistirdim yemeğini yedirdim emzirdim o kadar ayrı oda da kaldım 
(255 puan) tarafından
Bende hep tedbirli emziriyorum canım. İnşallah geçer sana da çok geçmiş olsun rabbim hepimize şifa versin
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Çok çok ama çok su iç. İyi beslen, benim de içim doluydu hissediyordum, bugün içtiğim su sayesinde afedersin bir sürü balgam attım, ve bugün kendimi çok daha iyi hissediyorum. ❤️ 
(255 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bol bol içmeye çalışıyorum bende. Sana da çok geçmiş olsun canım rabbim şifasını versin inşallah bi an önce. Geçiceğini duymak rahatlattı beni çok sağol :)
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin
(255 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 490 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 293 göst.
20 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 249 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 303 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,762 kullanıcı

...