0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (5,421 puan) tarafından
Çok bşey blmiyorum lütfen hem tarih hemde yapılışı mesela çorbaları nasıl yapyorsunz neler yapıyorsunz

5 Cevaplar

0 oy
(5,421 puan) tarafından
Kızlar hem bilmeyen ler içn fikir olur herkes bldigini yazsa çok sevinirim 
-Reklam-
0 oy
(920 puan) tarafından
Balkabağı zeytinyagi havuç  patates hepsini püre yapiorum icinede biraz un haline getirdigim cevizden karıştırıp veriyorum

Ispanak püresi veriyorum 

Elma kayısı cicibebe karistabilirsin püre halinde
(5,421 puan) tarafından
Ispanak püresi nasl oluyor mideyi bozmaz  dimi
(920 puan) tarafından
Ispanağı hasla çatalla ez içine çok az pirinç katabilrsin çatalla ezip ver
(5,421 puan) tarafından
Ya oylemı vereyım cnm saol
0 oy
(314 puan) tarafından
Mevsim sebzelerinden püre yapabilirsin benim bebeğim pütürlü yiyemiyor hala onun için püre yapıyorum. Patates, havuç yanına başka sebzeler katabilirsiniz. Çorbalar için ilikli kemik suyu yada bulabilirseniz köy tavuğunun suyuyla şehriye çorbası yapabilirsiniz yada başka çorbalar. 
tarafından
3 gün kuralıyla deneyip verebilirsin tavuguda suyunuda çok faydalı aksine
tarafından
Humeyra böyle yaparsan alışamaz sanırım pek bilmiyorum ilk çocuğum benimde, benimkide öğürüyo ama veriyorum alisamiycak yoksa. dr lar bile önermiyorlar böyle çatalla ezmeye devam et
(314 puan) tarafından
Haklısınız ama hepsini çıkartıyor. Sütlaç yaptı. Un ve pirinçten hatta pirinci ezdim yine kustu. Çatalla eziyorum deniyorum sürekli ama kusuyor.
tarafından
Sadece yediğini ağzından mı çıkarıyor yoksa ne varsa midesinde kusuyor mu
(314 puan) tarafından
Ne varsa kusuyor. Üzülüyorum o zaman.
0 oy
tarafından
Sebzeleri haşla zeytinyagi köy içine pütürlü ver artık çorba verme, sebzeleri çatalla ez yumurta ve un koy köfte şeklinde kızart zeytinyağında
(5,421 puan) tarafından
Ama dişi yokki nasl yıyecek
tarafından
Damakları sert oluyo zaten bende böyle dedim vermedim hep suanda dışı yok 8.5 aylık damağiyla çiğneyebiliyo biraz uğraşıyor ama gözetim altında veriyorum boğazına kaçmasın diye, öğürüyo arada ama alışacak inşallah
0 oy
tarafından
Bn Instagram da bebegimblog diye bi sayfa var orayi takip ediyorum tavsiye ederim çok güzel şeyler paylasiyor.Butun aya göre tarif veriyor.İstersen bi bak
(5,421 puan) tarafından
Tamm cnm bnde takip edyorum eşimden bu eklimi blmıyorum yıne bakacam teşekkür ederim
tarafından
Bak cnm bnde yeni yeni gectim ek gidaya çok güzel tarifler veriyo kaydettim birkaçını

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 182 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,421 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
0 oy
4 cevap 71 göst.
0 oy
2 cevap 45 göst.
25 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Safiye__ (441 puan) tarafından soruldu

383,141 soru

11,467,445 cevap

35,069 kullanıcı

...