0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Önce eşim hastalandı grip oldu kızlar. Ve o haldeyken oğlumu surekli şapur süpür öptü ve şuan oğlum salya sümük hasta ya. Bide bana kızıyor aynı evin içindeyiz illa ki bulaşır diyo. Ama ben tam tersi düşünüyorum yani en azından çocuğu öpme sarılma iyileşene kadar uzak dur yani öyle değil mi? Dun gece hiç uyumadı surekli uyandı ya. Oruçlu oruçlu zorluyo insanı gerçekten. Şimdi de bana geçti sinirlerim bozuk :'(

7 Cevaplar

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Çok dikkatlidir hastalık konusunda
tarafından
Olması gereken bu bencede zaten yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Düşüncesiz lik başka birşey değil geçmiş olsun cnm ❤️
tarafından
Dimi ben haklıyım ama ya. Birde bana kızıyor illaki bulaşacak evde de mi maskeyle geziyim falan.
tarafından
Gerekirse tabiki gezecek
tarafından
Yok kesinlikle o kafada değil bana kızıyo evdede mi maskeyle gezecek diye. Zora hiç gelemiyor
tarafından
Anlayışsız ne diyim denecek çok ta evladını eşini düşünmeyende ne bileyim ya
0 oy
tarafından

Eşin gerçekten çok düşüncesiz davranmış kasten yapmış aynı evin içinde olabilirsiniz ama en azından önlem alabilirdi yaklaşmasaydı belki bulaşmazdı benim eşim çok dikkatlidir bu konularda ben kaç gündür öksürüyorum ne oğluma ne eşime yaklaşmıyorum üstelik evin içinde maske ile duruyorum 

tarafından
Ahh işte düşünceli insanın hali bir başka oluyor. Ama ona bunu söylesem birde bana demediğini bırakmaz beni suçlu bulur.
tarafından
İstediğini desin keşke müsade etmeseydin olan gene biz annelere oluyor
tarafından
Ya aslında ben bu konularda çok kızarım dikkat ederim ama benimde bosluguma denk geldi limoniydik zaten arada kaynadı
tarafından
Çok geçmiş olsun bol bol c vitamini tüket ılık limonlu su iç
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun ❤
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Eşim dikkat eder ya öpmez felan ama ona ragmen bize bulaşıyo grip :)
tarafından
Aynen ya sorma kız vallahi dün sahur yaptım ondan sonra hiç uyuyamadım oruçlu oruçlu çocukla ilgilendim öyle. Çok düşüncesiz çok . Bide haklı çıkmaya çalışır
(2,127 puan) tarafından
Çok yorgunum yatcam al bak de baksın canın acıma sende
tarafından
Ooo ben öyle bise dersem heralde ağzıma tükürür. Şimdi onun çok bahanesi diyecekki ben ise gidiyorum oruç tutuyorum falan filan bi dünya kavga ederiz
(2,127 puan) tarafından
Tam düşüncesiz ya
tarafından
Öyle malesef
0 oy
tarafından
Çok düşüncesiz eşin var..küçücük çocuk o..biz zor dayaniyoruz çocuk nasıl dayansın..hiç mi sevmiyo cocuguni hasta olmasını istermi..izin vermeseydin canım şimdi sen bekliyorsun sabaha kadar başını..bbenim eşim yaklaşmaz..hasta olacak diye.. ateşi çıktığında sabaha kadar başını bekliyo benle beraber ..saaat kuruyo hatta uyuya kalmayın diye ateşine bakiyo..çocuklar hasta olmasın diye kimseyi sokmuyo eve. 
tarafından
Bende buna şaşırıyorum aslında. Gerçekten çok düşkündür çocuğuna çok sever ama artık gerçekten seviyo sevmiyo mu anlamadım ya. Başlarda dikkat etmeye çalıştık ama sonra aldı öpmeye sarılmaya başladı.
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim eşimin iş yerinde iki kişide virüs çıktı yan yana oturdukları için test yapılana kadar iki gün bizden ayrı oturdu oğlanı görmek içinde maskeyle geldi yanımıza iki dakka oturup geri gitti pazartesi test yapıldı salı sonuç çıktı negatifti akşam eve geldi elini yüzünü yıkadı üstünü başını değiştirdi oğluma öyle sarıldı oglumla oyle oynadı rahat etti cunki içi grip bile olsa artık bu bile virüs çıkabilme ihtimali varken öyle birşey yapmadı çok yanlış gercekten
tarafından
Aynen cok yanlis iste.
0 oy
(10,551 puan) tarafından
Dikkat eder hem de çok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 108 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 355 göst.
10 Eylül 2022 Moda kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu