0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebişimin kıyafetlerinin hepsi farklı renkte hepsini bir atmış olsam renkleri solar mı duru granül matik aldım yumusatıcıya gerek yok zaten yumusak yapıyo dediler yıkamadan once soguk suda bekletmek lazım renkleri sabitlensin dedi bi arkadasım sizce oyle yapmalı mıyım siz nasıl yıkadınız

13 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Valla ben hepsini bir attım uni babynin deterjanı nı aldım bende 30 derece de yıkadım hala da öyle yıkıyorum hiçbirşey olmadı 
tarafından
Teşekkür ederim bende hepsini bir atıyım solar diye korkuttular ya :)
(3,527 puan) tarafından
Yok kuzum 30 dereceye at hiçbirşey olmuyor
tarafından
Tamam canım cok cok teşekkür ederim ❤️
(3,527 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(9,883 puan) tarafından
Genelde solmuyolar ama kirmizi lavivert gibi tek renkleri denedim ben elimde renk veriyomu diye. Hicbiri vermedi. Hepsini bir atiyorum beyaz renkli karisik
tarafından
Cok iyi bende kararsız kaldım zıbınlar beyaz diğerleri renkli mavide var sarıda karısık teşekkür ederim bende oyle yapıyım
(9,883 puan) tarafından
Aynen canim ayirmaya kalksan zaten hepsini ayri ayri yikaman lazim. Ben hepsini giydirip biriktiriyorum aciyorum koca makina her renk oluyo
tarafından
En mantıklısı zaten minnacıklar büyük olsa neyse tek tek yıkanmazda  yaza gelicek doğumum 1 yedek zıbın kaldığında yıkarım bende hemen
(9,883 puan) tarafından
Bende agustos 27de dogum yaptim canim başta hergun makina acardim. Sonra baktimki çocuga hep ayni seyleri giydiriyorum :) sonra hepsini giydirip oyle acmaya basladim valla hem hava sicak olucak as balkona hemen kurur
tarafından
Aynen :) şanslıyız kurur hemen cok teşekkür ederim tekrardan
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Ben ilk yıkamada o renklileri hep karışık attım üni baby deterjan ile yikadm bebek programında hiçbir sorun olmadı. 
tarafından
Bende de var bende onda yıkayım diyorum sonradan kaynanamda olucam ama onda yok bi sıkıntı olur mu kurulum yapan abi demişti deterjanıda kıyafete hapsetmez alerji programıda var burda yıkarsınız demişti
(1,885 puan) tarafından
Sorun olacağını sanmıyorum canm ya. Sadece deterjan koyarken dikkat et fazla koyma. Hatta ölçüsünden bir tık az koy.
tarafından
Tamam canım çok çok teşekkür ederim
0 oy
(5,270 puan) tarafından
Ben hepsini attım canım şükür solan olmadı birşey de olmadı 30 derecede yıkadım ama ilk yıkayışı çeken olur diye 
tarafından
Bende öyle yapıyım çok teşekkür ederim canım
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Hepsini bir atıyorum doğduğundan beri
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bebem ürünleri genelde solmuyo cnm..ama bn yinr de koyularla beyazlari bir atmıyorum..
0 oy
(10,705 puan) tarafından
Ben ara renkleri koyunları filan ayırıyorum hala omonun bebek deterjanı aldım ben 30 derecede yıkıyorum hala
0 oy
tarafından
Allah ne verdiyse bilikte attim duru granulle hic solmadi 
0 oy
(841 puan) tarafından
Ben hepsini dün yıkadım içinde beyaz olanlari bir renklileri bir attım hiç birinin rengi geçmemiş hepsini atsaydim da geçmezmis tam beyaz değildi çünkü dalin yumuşatıcı ve sabunu kullandım bugün de utusunu yapcam
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm ben doğduğundan beri karışık atttim deterjan olarak Arap sabunu kullanıyorum sıkıntı olmadı şimdiye kadar
0 oy
tarafından
Hepsini bir atarım ben canım 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Beyaz ve renkli ayri yikadim cunku camasir coktu

Dogdugunda kirlileri bir yikiycam bnde :)
0 oy
tarafından

Ben koyu renklileri, beyazları, açık renklileri ayrı yıkadım canım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 191 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Turk kahvesii (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Btumut (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
10 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
2 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

376,970 soru

11,282,048 cevap

34,684 kullanıcı

...